Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Ciechanów

42 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 711 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Szwanke
  2 kw. 2023
  Osiedle Szwanke to doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość terenów zielonych, a także aktywny wypoczynek.Nowoczesna inwestycja powstaje w zielonej dzielnicy Ciechanowa, w miejscu wprost stworzonym dla miłośników relaksu na świeżym powietrzu. W pierwszym etapie inwestycji dla naszych Klientów mamy przeznaczone 75 mieszkań o powierzchni od 36 m2 do 69 m2, 59 miejsc parkingowych na parkingu naziemnym oraz 54 miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej i 61 komórek lokatorskich.

  Osiedle Szwanke

  ul. Karola Szwanke , Ciechanów(1.8 km od centrum)
  Grupa Scotia Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Harcerska 8
  Oferta archiwalna
  Z przyjemnością przekazujemy Państwu naszą nową realizację w Ciechanowie w której czekają na Państwa 72 mieszkania.Jak połączyć wszystkie potrzeby Klienta zamykając je w jednej inwestycji? My wiemy, jak to zrobić i stworzyliśmy wyjątkowe osiedle Harcerska 8.Nowa inwestycja Harcerska 8 Ciechanów to miejsce idealne by w nim zamieszkać, teren przy osiedlu stanowi jezioro objęte programem rewitalizacji, gwarantuje ciszę i spokój w zielonym otoczeniu będąc zarówno w centrum miasta. Pełna infrastruktura dodatkowo ubogacona zostanie lokalami usługowymi dostępnymi w inwestycji. Zadbaliśmy o funkcjonalność układów mieszkań co gwarantuje przyszłym mieszkańcom nieskończoną ilość aranżacji wymarzonego wnętrza.Indywidualne ogródki wkomponowane w strefę zamkniętego osiedla tworzą enklawę dla ich posiadaczy. Na wyższych piętrach do mieszkań dołączone zostały przestronne tarasy, loggie oraz balkony. Jeśli wszystko w jednym miejscu to również i wypoczynek, nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych odkrywców, tereny zielone, prywatny sad, to przestrzenie w których możecie się zrelaksować.

  Harcerska 8

  od 4 645 zł/m2
  ul. Harcerska 8 , Ciechanów(1 km od centrum)
  Novdom Sp. z o.o.
 • Osiedle Perłowe
  Oferta archiwalna
  Wyobraź sobie wyjątkowy kompleks mieszkaniowy, realizowany w sercu śródmieścia - przy ul. Wincentego Witosa.To właśnie Osiedle Perłowe!Dzięki usytuowaniu inwestycji w spokojnej okolicy, która dodatkowo jest doskonale skomunikowana z każdą częścią miasta, możesz liczyć na najwyższy komfort mieszkania w tym miejscu.Inwestycja składa się z szeregu stylowych apartamentów o bogatych wnętrzach, zastosowano w niej wiele ciekawych rozwiązań, abyś mógł cieszyć się niczym nieograniczoną przestrzenią.Motyw przewodni osiedla to perła, która ozdabia elewacje budynków i wnętrza klatek schodowych tworząc wyszukany, elegancki styl.To jeszcze nie wszystkie atuty tego miejsca! O Twoje bezpieczeństwo zadba osiedlowy monitoring, oraz solidne ogrodzenie z kontrolą dostępu. Budynki wyposażone są także w wygodne hale garażowe i cichobieżne windy, zapewniające wygodę mieszkańcom. W południowej części osiedla znajdziesz z kolei plac zabaw dla najmłodszych i siłownię na powietrzu.Osiedle Perłowe to idealne miejsce dla Ciebie, jeśli cenisz bezpieczne rozwiązania, niebanalny styl i wysoki standard!

  Osiedle Perłowe

  ul. Witosa , Ciechanów(0.8 km od centrum)
  Novdom Sp. z o.o.
 • Witosa Apartments
  Oferta archiwalna
  Łączymy nowoczesność ze sprawdzonymi metodami budowy. Nasze osiedle zostanie wykonane z najlepszych, tradycyjnych materiałów z zastosowaniem nowoczesnych, wysokiej jakości dodatków wykończeniowych. Mieszkania zostaną oddane w PODWYŻSZONYM STANDARDZIE DEWELOPERSKIM, przygotowanym do aranżacji i wykończenia. STANDARD ten obejmuje:Lokale mieszkalne:- ściany wewnętrzne– murowane, tynki gipsowe, maszynowe, jednokrotnie malowane na biało,- ściany w łazience i WC (o ile WC występuje) – murowane, tynkowane,- sufity– tynki gipsowe, maszynowe- podłogi w pomieszczeniach – posadzki betonowe,- parapety wewnętrzne – z kamienia naturalnego lub z konglomeratu,- drzwi wejściowe wzmacniane renomowanej firmy,- instalacja wodociągowa doprowadzona do miejsc przewidzianych na urządzenia sanitarne,- instalacja kanalizacyjna zakończona trójnikiem na pionach instalacyjnych- system wentylacji mechanicznej- instalacja elektryczna (gniazda i włączniki) z wyłączeniem osprzętu oświetleniowego,- indywidualne liczniki ciepłej i zimnej wody- instalacja CO z indywidualnymi licznikami ( grzejniki płytowe z termoregulatorami)- stolarka okienna PCV z nawiewnikami- domofon- instalacja RTV,- instalacja zbiorczej telewizji naziemnej i satelitarnej, Budynek:- konstrukcja – żelbetowa, kondygnacje nadziemne żelbetowe lub murowane,- ściany zewnętrzne – murowane z bloczków lub żelbetowe, ocieplenie z styropianu,- ściany wewnętrzne – murowane lub żelbetowe,- elewacje – systemowa lekka mokra i/lub inna systemowa (z wykorzystaniem drewna lub profili elewacyjnych imitujących drewno),- parapety zewnętrzne – z blachy powlekanej,- drzwi wejściowe – przeszklone, wykonane z profili aluminiowych,- klatki schodowe – okładziny z gresu, miejscowo z kamienia naturalnego i/lub tynku mozaikowego,- balkony/loggie/tarasy – wykończone gresem, balustrady szklane o konstrukcji stalowej,- windy o napędzie elektrycznym,- domofon zintegrowany z system kontroli dostępuInfrastruktura zewnętrzna:- urządzona zieleń osiedlowa,- oświetlenie terenu osiedla,- plac zabaw dla dzieci,- osiedle ogrodzone i monitorowane.

  Witosa Apartments

  ul. Wincentego Witosa , Ciechanów(0.9 km od centrum)
  Novdom Sp. z o.o.
 • Mieszkania przy ul. Marii Ranieckiej
  Oferta archiwalna
  Mieszkania zaprojektowane zostały z uwzględnieniem najnowszych trendów, ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność i komfort użytkowania.Mieszkania różnorodne o powierzchni od 38m2 do 140m2 – w tym mieszkania dwupoziomowe z dużymi tarasami.Wszystkie mieszkania dostępne będą dla osób niepełnosprawnych.Każda kuchnia o szerokości min. 240cm, z możliwością połączenia z pokojem dziennym.Każda kuchnia posiada okno i wyposażona jest w 2 kanały wentylacyjne.Duże, ustawne balkony i tarasy- od 5,5 do 23m2, wszystkie o głębokości co najmniej 180cm.Ogrzewanie miejskie (PEC). Każde mieszkanie wyposażone w „Logotermę” umożliwiającą samodzielne sterowanie parametrami ogrzewania oraz indywidualne rozliczenie kosztów co i ciepłej wody.

  Mieszkania przy ul. Marii Ranieckiej

  ul. Marii Ranieckiej , Ciechanów(1.4 km od centrum)
  Achtel Project Sp. z o.o.

Ciechanów jest miastem leżącym w północnej części województwa mazowieckiego. W kraju słynie zwłaszcza z browaru piwnego Ciechan, ale również jako miejsce urodzenia znanego językoznawcy Jerzego Bralczyka czy piosenkarki Doroty “Dody” Rabczewskiej. Ta niewielka miejscowość leży zaledwie ok. 100 km od centrum Warszawy i mniej więcej tyle samo od mazurskich jezior. Ciechanów ma swoją historię, która sięga czasów sprzed powstania pierwszego państwa polskiego na tych terenach. Dzięki temu w mieście zachowało się wiele zabytków oraz układów architektonicznych, które dziś mogą zobaczyć turyści oraz mieszkańcy. Miasto stopniowo wraca do czasów swojej świetności poprzez rozwój gospodarczy i kulturalny. Swoje siedziby ma tu wiele firm, i choć na przestrzeni lat wiele osób wyjechało, decydując się na zamieszkanie w innym mieście czy kraju, do miasta przyjeżdża coraz więcej mieszkańców. Wielu z nich to również obcokrajowcy zza wschodniej granicy. Zauważyli to także firmy deweloperskie, które budują mieszkania w Ciechanowie. Stąd ożywienie także w tej części przemysłu.

Mieszkania: Ciechanów

Rynek nieruchomości w mieście jest dość stabilny i charakteryzuje się naprzemiennymi okresami wzrostu i obniżenia ilości nowych lokali. Od 2012 roku do 2015 włącznie utrzymywała się tendencja wzrostowa, której apogeum przypadło na 2014 rok, kiedy to oddano aż 221 mieszkań w Ciechanowie. W 2016 roku było to już tylko 68, z czego wszystkie wykupiono na cele indywidualne. Mniej więcej połowa została przeznaczona na użytek własny, a połowa na sprzedaż lub wynajem. Powyższe dane wskazują na duży popyt na nowe mieszkania w Ciechanowie, któremu nie podołała podaż. Ilość potrzebnych na rynku nowych nieruchomości mieszkalnych jest za duża w stosunku do ilości rzeczywiście budowanych inwestycji. Powoduje to szybkie znikanie ofert z rynku - potencjalni kupcy muszą się szybko decydować. Z drugiej strony stopniowo rośnie także obszar związany z inwestycją w nieruchomości w celu dalszej odsprzedaży i wynajmu. Jednak nadal nie rozwiązuje to problemu związanego ze zbyt małą ilością nowych mieszkań w Ciechanowie.

Cena mieszkania: Ciechanów

Ze względu na status miasta, nieruchomości tutaj nie są drogie, choć stopniowo ich cena rośnie, ponieważ ilość nie jest wystarczająca, a standard coraz wyższy. Dlatego nowe mieszkania w Ciechanowie mogą kosztować nawet ok. 4 500 zł/mkw. Średnia cena to ok. 3 000 zł/mkw. Wiele zależy tu od dokładnej lokalizacji, standardu, roku budowy. Można znaleźć lokale już za 2 000 zł/mkw, jednak w większości będą się one nadawały do remontu. Droższe nieruchomości znajdują się zazwyczaj na zamkniętych osiedlach o podwyższonych standardach bezpieczeństwa. Mają na wyposażeniu podziemne garaże, dziedzińce, place zabaw, rowerownie. W większości zarządza nimi wspólnota mieszkaniowa, co niweluje problemy związane ze spółdzielniami państwowymi. Mieszkańcy mają też większy wpływ na zmiany dokonywane na terenie osiedla. O wyższym standardzie nowego budownictwa świadczyć może również lepsza jakość materiałów wykorzystanych do budowy, większa powierzchnia ogródków, balkonów czy loggii, a także nowoczesny design. To wszystko wpływa na droższy koszt nowego mieszkania w Ciechanowie. Popyt na nie jednak nie maleje.

Mieszkania do wynajęcia i na sprzedaż: Ciechanów

Jak na niewielkie miasteczko o powierzchni ok. 32,8 km2, można znaleźć tu dużo ofert mieszkań do wynajęcia. Ciechanów przyciąga głównie ludzi z okolicznych miejscowości, których często nie stać na zakup własnego M. Powoduje to rosnącą ilość i popularność rozwiązań związanych z wynajmem. Można znaleźć oferty zaczynające się od ok. 800 do nawet 2 000 zł. Tu oczywiście kluczowymi aspektami są standard i lokalizacja. Wiele osób decyduje się na wynajem pokoju, co generuje znacznie niższe koszty. Popularniejsze stają się też mieszkania do wynajęcia w Ciechanowie pracownikom sezonowym, turystom czy też biznesmenom. Jeśli chodzi o turystów, przyciąga ich oczywiście bliskość jezior mazurskich, a nie wszyscy preferują urlop w domku nad jeziorem. Wynajem może się opłacić, jak również zakup mieszkania na sprzedaż w Ciechanowie. Odsprzedaż lokalu będzie tym bardziej zyskowna, że wartość nieruchomości rośnie, a w mieście już teraz popyt przewyższa podaż. Może się jednak okazać, że znalezienie kupca będzie trochę trwało, ponieważ rynek nie jest tu tak dynamiczny, jak w dużych miastach.

Komunikacja

Ciechanów jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałą częścią województwa, a także innymi miastami w kraju. Głównymi arteriami drogowymi są drogi krajowe nr 50 oraz nr 60. Pierwsza z nich przebiega w całości przez Mazowsze, druga natomiast łączy Mazowsze z województwem łódzkim. Ważniejszymi ulicami są: Mleczarska, Aleja Niepodległości, Tysiąclecia, Niechodzka, Prymasa Tysiąclecia i Pętla miejska. Poruszanie się po mieście i poza nim ułatwiają drogi wojewódzkie nr 615, 616 i 617. W Ciechanowie funkcjonuje komunikacja miejska zarządzana przez Zakład Komunikacji Miejskiej, który obsługuje także linie podmiejskie do miejscowości na terenie gmin: Ciechanów, Gołymin-Ośrodek, Opinogóra Górna i Ojrzeń. Oprócz tego mieszkańcy mogą skorzystać z kolei PKP, by dojechać do Warszawy czy Trójmiasta. W mieście stacjonuje wiele prywatnych przewoźników obsługujących trasy dalekobieżne oraz taksówek. Ciechanów jest zaopatrzony w miejskie lotnisko sanitarne. Dobrym środkiem komunikacji, który sprawdzi się w mieście, jest również rower. Dzięki niemu można uniknąć korków ulicznych.

Rynek pracy i gospodarka

Największym ośrodkiem przemysłowym w Ciechanowie jest Dzielnica Przemysłowa. Na jej terenie znajdują się m.in. firmy: Luka Sp. z o.o. - Fabryka Maszyn, Intur, Dachmur, Powiatowy Zarząd Dróg, Metaltech Piasecki Sp. J. W mieście funkcjonuje Browar Ciechan, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej oraz wiele innych przedsiębiorstw. Dzięki temu nastąpiło znaczne ożywienie gospodarki. Prowadzi to także do stopniowego zmniejszania bezrobocia, które obecnie wynosi ok. 13,5%. Wiele osób przenosi się z Ciechanowa do Warszawy i innych dużych miast w celu podjęcia pracy, Natomiast w samej miejscowości najwięcej osób zatrudnionych jest w sektorze przemysłu i budownictwa, a zaraz po nim - rolnictwa. Sektor usług jest niewiele mniejszy. Na tak wysoki poziom rozwoju rolnictwa wpływa ilość terenów przeznaczonych pod uprawę i hodowlę zwierząt - to aż 58% powierzchni gminy. Powoli rozwija się turystyka, a także inne sektory. Działa tu wiele pozarządowych organizacji gospodarczych, m.in. Mazowiecka Izba Gospodarcza, Zrzeszenie Prywatnego Handlu i Usług, Regionalny Ośrodek EFS, Fundacja Gospodarcza im. Karola Marcinkowskiego, Europejskie Towarzystwo Rozwoju Kompetencji Społecznych im. Johna Deweya.

Atrakcje

Osoby posiadające mieszkanie w Ciechanowie mają zapewniony rozwój kulturalno-sportowy, a także wiele terenów zielonych, które mogą służyć do rekreacji. Przede wszystkim działają tu Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki, Muzeum Szlachty Mazowieckiej, Miejska Biblioteka Publiczna, Powiatowa Biblioteka Publiczna, Kino Łydynia. To także miasto wielu organizacji artystycznych, m. in. Akademia Tańca Mada Dance, Rozmyty Kontrast - Grupa Teatralna, Ludowy Zespół Artystyczny „Ciechanów”, Exodus – Teatr. Odbywają się tu cyklicznie imprezy: Dionizje – Ogólnopolski Festiwal Teatralny, Zajazd Szlachecki, Spotkania ze Średniowieczem, Blues na dołku – Spotkania z bluesem, Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe, Spring Blues Night Festiwal. Oprócz tego funkcjonuje wiele klubów sportowych i dostępnych jest sporo obiektów do rekreacji sportowej. Zwiedzić można ruiny Zamku Książęcego, Farską Górkę, kościół farny, wieżę ciśnień, krzywą halę, ratusz. Aktywnie działa tu też harcerstwo.

Informacje o Ciechanowie

W Ciechanowie dostępne są 42 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Ciechanowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 36 do 69 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (23 mieszkania).
 • 3-pokojowe (16 mieszkań).
 • 4-pokojowe (3 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Ciechanowie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Ciechanowie kosztuje 252 402 zł.

Oferty w Ciechanowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: