Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Murapol Parki Krakowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pachońskiego, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Pachońskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1429 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Murapol Parki KrakowaMurapol Parki Krakowa

8 zdjęć

Murapol Parki Krakowa
Murapol Parki Krakowa
Murapol Parki Krakowa
Murapol Parki Krakowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 887 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Parki Krakowa to nowoczesna inwestycja realizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Prądnik Biały. Zielone tereny aż trzech pobliskich parków sprawiają, że lokalizacja jest doskonałym miejscem dla miłośników przyrody i sportu.

Atrakcyjna architektonicznie zabudowa oraz nowoczesne mieszkania z pakietem antysmogowym i systemem smart home dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom. Szeroki wybór metraży i układów zadowoli zarówno zainteresowanych pierwszym mieszkaniem, jak i tych marzących o większej przestrzeni. Oferta tej inwestycji stanowi również alternatywę dla osób szukających atrakcyjnych form lokowania kapitału.

Najważniejsze zalety osiedla

• Przestronne balkony lub tarasy z ogródkiem

• Szybkie i ciche windy

• Miejsca postojowe zewnętrzne i wewnętrzne

• Plac zabaw dla dzieci

Co jeszcze zyskujesz?

• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

• Opcja Murapol Appartme - Twoje wymarzone mieszkanie może stać się jeszcze bardziej nowoczesne, oszczędne i bezpieczne, a Tobie będzie żyło się w nim komfortowo.

Cała inwestycja jest gotowa do odbioru.

Inwestycja Murapol Parki Krakowa znajduje się na Prądniku Białym, ul. Pachońskiego (3.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Murapol Parki Krakowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 887 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Parki Krakowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Doskonała infrastruktura z wieloma możliwościami. Rozwinięta infrastruktura drogowa i komunikacyjna zapewnia łatwy dojazd do centrum oraz innych dzielnic Krakowa. Sieć tras rowerowych zadowoli także fanów dwóch kółek

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Parki Krakowa?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Parki Krakowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 122 metrów od inwestycji Murapol Parki Krakowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Prądnik Biały Zachód 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Parki Krakowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Parki Krakowa znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe Nr 165 w odległości 161 m, Nasze skarby w odległości 167 m, przedszkole w odległości 171 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Parki Krakowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Sigma-Med w odległości 316 m, NZOZ Hipokrates-II w odległości 332 m, Krakowski Szpital Specjalistyczny imienia świętego Jana Pawła II w odległości 578 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Parki Krakowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 23 m znajduje się Żabka, w odległości 95 m znajduje się Biedronka, w odległości 135 m znajduje się Body Paradise.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Parki Krakowa w odległości 414 m znajduje się Szkoła JUDO Katarzyna Kłys, w odległości 519 m znajduje się boisko / kort, w odległości 534 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.06.2018
Data aktualizacji: 18.12.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023