+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Opole

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nowe Horyzonty
  Oferta archiwalna
  W ramach inwestycji powstało 26 nowoczesnych apartamentów w zwartej zabudowie. Stosowana jest tradycyjna technologia z wykorzystaniem elementów murowanych i żelbetowych. Największym atutem osiedla jest jego lokalizacja. Nowe Horyzonty położone są w jednej z najlepiej ocenianych przez Opolan dzielnicy miasta. Wyraźny atut stanowi też ciekawa realizacja projektu, podkreślająca jego unikatowy

  Nowe Horyzonty

  od 5 103 zł/m2
  ul. Kazimierza Wierzyńskiego , Opole(5.4 km od centrum)
  Investdom Nieruchomości
 • Szeregówki na Kolonii Gosławickiej
  Oferta archiwalna
  Kolonia Gosławicka, to po Wyspie Pasiece najlepsza lokalizacja w Opolu. Szeregówki w Opolu na Kolonii Gosławickiej to dobre położenie, w oddaleniu od przelotowych ulic – cisza, spokój, a jednak pełna infrastruktura miejska i dogodne skomunikowanie z centrum miasta. Szeregówki na Kolonii Gosławickiej to nowoczesna architektura, garaż w bryle każdego segmentu, dodatkowo miejsce parkingowe na

  Szeregówki na Kolonii Gosławickiej

  od 3 829 zł/m2
  ul. Zagrodowa , Opole(4.4 km od centrum)
  Nieruchomości Mediator Polska
 • Osiedle Sady
  Oferta archiwalna
  Osiedle SADY zlokalizowane jest na obrzeżach miasta Opola, przy wylocie na Wrocław. Obszar osiedla zajmujący ok. 1 hektara otoczony jest zielenią drzew, pól i łąk. Od północy teren osiedla ogranicza ulica. Wrocławska co umożliwia łatwą komunikację z centrum

  Osiedle Sady

  ul. Wrocławska 137 , Opole(3.3 km od centrum)
  Osiedle Sady-Bierkowice Spółka z o.o.

Wiadomości na temat Opola:

Nowe domy w Opolu – znajdź idealną nieruchomość

Opole to miasto wojewódzkie i największy ośrodek regionu. Kojarzone przede wszystkim ze słynnym festiwalem piosenki od lat rozwija się zarówno kulturalnie, jak i gospodarczo. W mieście odnotowano jeden z najwyższych w kraju wskaźników, jeśli chodzi o średnią wartość zarobków. Dlatego jest to bardzo kuszące miejsce do zamieszkania. Co warto wiedzieć o nowych domach w Opolu? Gdzie powstają? Ile kosztują? Sprawdź!

Nowe domy w Opolu – rynek nieruchomości

Rynek nieruchomości w Opolu rozwija się dynamicznie. Powstaje tu wiele nowych inwestycji tworzonych z myślą o pracownikach tutejszych, coraz liczniejszych firm. Na terenie miasta działają różne biura deweloperskie, które zapewniają szeroką ofertę lokali. Są to nie tylko nowe mieszkania, ale również nowe domy, powstające przede wszystkim w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Kameralne inwestycje cieszą się w Opolu rosnącym zainteresowaniem, ponieważ coraz więcej osób poszukuje większej przestrzeni mieszkalnej. Wysokie zarobki tutejszych mieszkańców w połączeniu ze wciąż relatywnie niskimi cenami nieruchomości sprawiają, że opolanie mogą sobie pozwolić na życie w komfortowych warunkach. Stanowi to znakomite możliwości rozwoju rynku mieszkaniowego, w tym inwestycji, w ramach których powstają nowe domy.

Gdzie powstają nowe domy w Opolu?

Centrum Opola cechuje się dość gęstą zabudową. Dlatego naturalnie nowe domy na kameralnych osiedlach powstają bliżej granic miasta. Są to tereny charakteryzujące się bliskością zieleni i spokojem. Dzięki temu zapewniają komfort osobom znużonym codziennym zgiełkiem miasta.

Nie da się wskazać jednej konkretnej lokalizacji, w której powstają nowe domy w Opolu. Są one budowane na atrakcyjnych działkach inwestycyjnych na przedmieściach – zarówno na zachodzie, jak i na wschodzie, na południu i północy. Dzięki temu możliwy jest wybór lokalizacji nieruchomości dostosowanej do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Ceny domów w Opolu – jak szukać okazji?

Ceny nieruchomości mieszkalnych w Opolu mimo dynamicznego rozwoju miasta utrzymują się na bardzo przyzwoitym poziomie, szczególnie w porównaniu na przykład do nie tak odległego Wrocławia. Wzrost cen jest systematyczny i nie odbiega zbytnio od średniej. Ceny nowych domów w Opolu są jednak dość zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od atrakcyjności lokalizacji oraz standardu wykonania.

Jak szukać okazji cenowych w przypadku domów od dewelopera? Niższe ceny z całą pewnością są charakterystyczne dla inwestycji oddalonych od centrum i głównych dróg komunikacyjnych. Chcąc zaoszczędzić jak najwięcej, warto też zdecydować się na dom tuż po uruchomieniu sprzedaży przez dewelopera – zapewnia to największy wybór, a zazwyczaj również dostęp do atrakcyjnych promocji. Warto przy tym pamiętać, że zwykle im większa powierzchnia użytkowa, tym niższa cena nieruchomości w przeliczeniu na 1 m2. Dlatego przy wyborze nowego domu w Opolu czasami opłaca się wybrać większy metraż.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie opolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Opolu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: