Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Sady
  Oferta archiwalna
  Osiedle SADY zlokalizowane jest na obrzeżach miasta Opola, przy wylocie na Wrocław. Obszar osiedla zajmujący ok. 1 hektara otoczony jest zielenią drzew, pól i łąk. Od północy teren osiedla ogranicza ulica. Wrocławska co umożliwia łatwą komunikację z centrum miasta.

  Osiedle Sady

  ul. Wrocławska 137 , Opole(3.3 km od centrum)
  Osiedle Sady-Bierkowice Spółka z o.o.

Wiadomości na temat Opola:

Nowe domy w Opolu – znajdź idealną nieruchomość

Opole to miasto wojewódzkie i największy ośrodek regionu. Kojarzone przede wszystkim ze słynnym festiwalem piosenki od lat rozwija się zarówno kulturalnie, jak i gospodarczo. W mieście odnotowano jeden z najwyższych w kraju wskaźników, jeśli chodzi o średnią wartość zarobków. Dlatego jest to bardzo kuszące miejsce do zamieszkania. Co warto wiedzieć o nowych domach w Opolu? Gdzie powstają? Ile kosztują? Sprawdź!

Nowe domy w Opolu – rynek nieruchomości

Rynek nieruchomości w Opolu rozwija się dynamicznie. Powstaje tu wiele nowych inwestycji tworzonych z myślą o pracownikach tutejszych, coraz liczniejszych firm. Na terenie miasta działają różne biura deweloperskie, które zapewniają szeroką ofertę lokali. Są to nie tylko nowe mieszkania, ale również nowe domy, powstające przede wszystkim w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Kameralne inwestycje cieszą się w Opolu rosnącym zainteresowaniem, ponieważ coraz więcej osób poszukuje większej przestrzeni mieszkalnej. Wysokie zarobki tutejszych mieszkańców w połączeniu ze wciąż relatywnie niskimi cenami nieruchomości sprawiają, że opolanie mogą sobie pozwolić na życie w komfortowych warunkach. Stanowi to znakomite możliwości rozwoju rynku mieszkaniowego, w tym inwestycji, w ramach których powstają nowe domy.

Gdzie powstają nowe domy w Opolu?

Centrum Opola cechuje się dość gęstą zabudową. Dlatego naturalnie nowe domy na kameralnych osiedlach powstają bliżej granic miasta. Są to tereny charakteryzujące się bliskością zieleni i spokojem. Dzięki temu zapewniają komfort osobom znużonym codziennym zgiełkiem miasta.

Nie da się wskazać jednej konkretnej lokalizacji, w której powstają nowe domy w Opolu. Są one budowane na atrakcyjnych działkach inwestycyjnych na przedmieściach – zarówno na zachodzie, jak i na wschodzie, na południu i północy. Dzięki temu możliwy jest wybór lokalizacji nieruchomości dostosowanej do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Ceny domów w Opolu – jak szukać okazji?

Ceny nieruchomości mieszkalnych w Opolu mimo dynamicznego rozwoju miasta utrzymują się na bardzo przyzwoitym poziomie, szczególnie w porównaniu na przykład do nie tak odległego Wrocławia. Wzrost cen jest systematyczny i nie odbiega zbytnio od średniej. Ceny nowych domów w Opolu są jednak dość zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od atrakcyjności lokalizacji oraz standardu wykonania.

Jak szukać okazji cenowych w przypadku domów od dewelopera? Niższe ceny z całą pewnością są charakterystyczne dla inwestycji oddalonych od centrum i głównych dróg komunikacyjnych. Chcąc zaoszczędzić jak najwięcej, warto też zdecydować się na dom tuż po uruchomieniu sprzedaży przez dewelopera – zapewnia to największy wybór, a zazwyczaj również dostęp do atrakcyjnych promocji. Warto przy tym pamiętać, że zwykle im większa powierzchnia użytkowa, tym niższa cena nieruchomości w przeliczeniu na 1 m2. Dlatego przy wyborze nowego domu w Opolu czasami opłaca się wybrać większy metraż.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie opolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Opolu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Informacje o Opolu

W Opolu dostępnych jest 88 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Opolu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 28 do 70 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (20 mieszkań).
 • 2-pokojowe (34 mieszkania).
 • 3-pokojowe (14 mieszkań).
 • 4-pokojowe (20 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Opolu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Opolu kosztuje 245 872 zł.

Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: