Ulica Kościuszki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

wielicki, Wieliczka, ul. Kościuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 323 oferty w najbliższej okolicy!

Ulica Kościuszki

6 zdjęć

Ulica Kościuszki
Ulica Kościuszki
Ulica Kościuszki
Ulica Kościuszki

Najbliższe inwestycje

 • Królewskie Tarasy

  Murapol S.A.

 • Osiedle Nowy Świat
  od: 6 082 zł/m2

  Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o.

 • Osiedle Kaskada
  od: 5 500 zł/m2

  WLW Development

Opis Inwestycji

Mieszkanie już od 1070 zł/msc

Projektowane osiedle to wyjątkowa inwestycja, która stanowić będzie kompleks czterech budynków mieszkalnych w Wieliczce przy ul. Kościuszki w pobliżu Parku Adama Mickiewicza.Proponujemy bardzo funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 35 do 111 m2. Każdy budynek będzie posiadał miejsca parkingowe zlokalizowane w garażu podziemnym a cały teren będzie ogrodzony ( automatyczna brama wjazdowa ).Z myślą o Państwa wygodzie i zadowoleniu dodatkowo na terenie osiedla planujemy:- plac zabaw dla dzieci- w częściach usługowych: przedszkole, apteka, sklep- w częściach rekreacyjnych: mini basen,sauna, solarium

Inwestycja Ulica Kościuszki znajduje się w Wieliczce, ul. Kościuszki (0.9 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Ulica Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ulica Kościuszki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ulica Kościuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Ulica Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Stacja Paliw.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ulica Kościuszki znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce w odległości 410 m, Niepubliczne Przedszkole Siedmiomlowe Buty w odległości 410 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori w Wieliczce w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ulica Kościuszki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: POZ w odległości 30 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ulica Kościuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 90 m znajduje się Lidl, w odległości 140 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ulica Kościuszki w odległości 220 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 230 m znajduje się Wieliczanka, w odległości 340 m znajduje się Wieliczanka.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: