Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy Siedlce – najlepszy adres na Mazowszu!

Siedlce to miasto powiatowe w województwie mazowieckim. Swoje znaczenie zawdzięcza dobrej komunikacji z Warszawą oraz przejściem granicznym w Terespolu. Równocześnie miasto oferuje swoim mieszkańcom dobre warunki życia, wiele miejsc pracy oraz znacznie niższe ceny nieruchomości w porównaniu ze stolicą. Wszystko to sprawia, że Siedlce uważane są za jedno z najlepszych miejsc do życia na Mazowszu. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości?

Położone na wschód od Warszawy Siedlce to miejscowość zamieszkiwana przez 78 tys. osób. Miasto, zaraz po stolicy, może się pochwalić jednym z najniższych poziomów bezrobocia w regionie. Oferując swoim mieszkańcom wysokie zarobki, równocześnie zapewnia niskie koszty życia oraz relatywnie niedrogie nieruchomości. Mieszkańcy mogą także korzystać z bogatej oferty kulturalnej i edukacyjnej. W Siedlcach znajduje się uniwersytet, 10 szkół średnich, teatr oraz liczne muzea i biblioteki. Wszystko to sprawia, że miasto jest wysoko oceniane przez swoich mieszkańców oraz ogólnopolskie rankingi badające jakość życia w dużych miastach.

Rynek Nieruchomości Siedlce

Lokalny rynek nieruchomości w Siedlcach jest zróżnicowany i cechuje się dynamicznym wzrostem. W sprzedaży znajdują się mieszkania i domy pochodzące z rynku wtórnego oraz nowe inwestycje deweloperskie. Wśród tych ostatnich zdecydowanie przeważa budownictwo wielomieszkaniowe, co wynika z miejskiego charakteru miejscowości. Uzupełnieniem oferty są domy jednorodzinne oraz nowe segmenty Siedlce kameralna zabudowa powstająca w podmiejskich częściach miasta oraz przyczyniająca się do rewitalizacji i zmiany charakteru śródmieścia. Jak wyglądają osiedla i na jakie metraże mogą liczyć mieszkańcy?

Nowe domy Siedlce – bliskość miasta i natury

W ofercie deweloperskiej można wyróżnić trzy typy domów. Są to obiekty jednostojące, popularne bliźniaki oraz nowe segmenty Siedlce, czyli kameralna zabudowa szeregowa z przynależnymi ogródkami. Nowe inwestycje cechują się nowoczesną architekturą, która nawiązuje do zielonego charakteru okolicy. Teren osiedla często posiada ogrodzenie, dzięki czemu mieszkańcy zyskują większe poczucie bezpieczeństwa. Równocześnie teren pod inwestycje wybierany jest, aby zapewnić mieszkańcom bliskość natury oraz swobodny dostęp do oferty handlowo-usługowej i kulturalnej miasta. W sprzedaży dostępna są zarówno kameralne domy o metrażu poniżej 100 mkw, jak i pięcio- lub sześciopokojowe nieruchomości. Osoby zainteresowane kupnem domu w Siedlcach mogą wybierać między różnym układem pomieszczeń oraz wielkością ogrodu.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Siedlcach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023