+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Gniezno

81 ofert w 3 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 521 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Gombrowicza 33
  4 kw. 2023
  W pierwszym etapie inwestycji Gombrowicza 33 realizujemy budowę 44 lokali mieszkalnych w kameralnym, 3-piętrowym budynku z podziemną halą garażową. W ofercie znajdują się mieszkania 2- i 3-pokojowe o powierzchniach od 38 do niemal 70 m2, a także komórki lokatorskie, miejsca w hali garażowej i miejsca zewnętrzne. Na parterze zaprojektowano lokale mieszkalne z ogródkami, które dają dodatkowe

  Gombrowicza 33

  ul. Witolda Gombrowicza 27 , Gniezno(2 km od centrum)
  Jakon Sp. z o.o.
 • Nowe Winiary - etap III
  4 kw. 2024
  Nowe Winiary to inwestycja wyjątkowa,również ze względu na zastosowanie ekologicznych rozwiązań jak m.in. panele fotowoltaiczne. Nowoczesne mieszkania z możliwością wykorzystania darmowego prądu !(fotowoltaika) Bezpieczne monitorowane,ogrodzone osiedle z ochroną. Mieszkania na parterze z ogródkiem. W każdym bloku windy. Na terenie osiedla plac zabaw. Najważniejsze atuty inwestycji skupiają się

  Nowe Winiary - etap III

  od 8 500 zł/m2
  ul. Północna , Gniezno(3.7 km od centrum)
  Nowe Winiary
 • Bulwary Bolesława Chrobrego
  3 kw. 2023
  Na terenie dawnych koszarów w centrum Gniezna, powstaje unikalny kompleks mieszkaniowy Bulwary Bolesława Chrobrego. W 1. etapie dostępne będą budynki mieszkalne składające się z 4 kondygnacji naziemnych z antresolą, lokalami usługowymi oraz największym parkingiem podziemnym w Pierwszej Stolicy! Kompleks powstaje w poszanowaniu dla historii, zachowując charakter dawnej architektury. Elewacja

  Bulwary Bolesława Chrobrego

  od 8 100 zł/m2
  ul. Chrobrego , Gniezno(0.6 km od centrum)
  Eresco

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Liliowa
  Oferta archiwalna
  Miejsce dla Ciebie A gdyby móc zamieszkać dokładnie tak, jak tego chcesz? I dokładnie tam, gdzie chcesz spędzić najbliższe lata? Odkryj z nami swoje nowe mieszkanie. Zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami w architekturze i wykonane z najwyższej jakości materiałów – dla Twojego codziennego komfortu. Urokliwa okolica, wiele wariantów, idealna infrastruktura. Ogródki, antresole i tarasy.

  Liliowa

  ul. Liliowa , Gniezno(1.9 km od centrum)
  Aedilis Sp. z o.o. sp.k.
 • Osiedle w Gnieźnie
  Oferta archiwalna
  Przy rogu ulic Wrzesińskiej i Pstrowskiego powstaje zespół trzech trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych, w których zaprojektowano 175 komfortowych mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 28,2 mkw do 76,5 mkw.Na terenie osiedla powstaną drogi wewnętrzne, przestronne parkingi, bezpieczne i nowoczesne place zabaw dla najmłodszych, umożliwiające mieszkańcom osiedla aktywny

  Osiedle w Gnieźnie

  ul. Wrzesińska , Gniezno(2.5 km od centrum)
  ART-BUD sp. z o. o.
 • Ogrody św.Jana
  Oferta archiwalna
  To kameralne i urokliwe miejsce w pobliżu katedry u zbiegu ulic Żuławy i św. Jana, której zawdzięcza swoją nazwę. Trzysegmentowy budynek na który składa się 60 nowoczesnych mieszkań i apartamentów z widokiem na Katedrę Gnieźnieńską. Harmonia ciepłych barw i lekkiej kreski z elementami drewna i szkła nadaje architekturze zabudowy szlachetnego charakteru. Wyznacza nowe trendy dla budownictwa w

  Ogrody św.Jana

  ul. Żuławy 8 , Gniezno(1.4 km od centrum)
  M-DOM Stefan Płachtij
 • Nowe Skiereszewo
  Oferta archiwalna
  Inwestycja NOWE SKIERESZEWO jest realizowana w Gnieźnie przy ulicy Elizy Orzeszkowej. To idealne miejsce dla osób ,które chcą mieszkać w niedalekiej odległości od centrum, a jednocześnie z dala miejskiego zgiełku. NOWE SKIERESZEWO to piękno przyrody i harmonijnie sąsiadujące z zabudową mieszkania. Najważniejsze atrybuty to: - atrakcyjna cena i możliwości finansowania - niskie koszty

  Nowe Skiereszewo

  od 3 540 zł/m2
  ul. Elizy Orzeszkowej , Gniezno(2.2 km od centrum)
  BUD-DAR DEVELOPER

Nowe mieszkania w Gnieźnie – pierwszej stolicy Polski

Gniezno to miasto położone w województwie wielkopolskim, oddalone o około 40 km od Poznania i 90 km od Bydgoszczy. W promieniu 300 km znajdują się również inne ważne ośrodki przemysłowe, w tym Warszawa, Trójmiasto, Łódź, Wrocław, Berlin i Górnośląski Okręg Przemysłowy. Przez miejscowość przebiegają dwie drogi krajowe – DK15 (Ostróda-Trzebnica) i DK5 (Lubawka-Nowe Marzy), cztery drogi wojewódzkie – DW194 do Poznania, DW197 do Sławy Wielkopolskiej, DW190 do Krajenki i DW260 do Wólki. Do stolicy Wielkopolski można także dojechać drogą ekspresową S5, która jest odcinkiem trasy europejskiej E261.

Miasto znajduje się niedaleko międzynarodowych lotnisk – Poznań-Ławica (60 km) i Bydgoszcz-Szwederowo (80 km). W lokalizacji tej mieszczą się trzy stacje kolejowe – pociągiem można dostać się bezpośrednio m.in. do Poznania, Wrocławia, Olsztyna, Gdańska i Jarocina. Funkcjonuje również miejska komunikacja autobusowa, umożliwiająca dotarcie do różnych części Gniezna. Miejscowość ta dzieli się na następujące osiedla: Stare Miasto, Róża, Ustronie, Grunwaldzkie, Pustachowa-Kokoszki, Arkuszewo, Dalki, Kawiary-Osiniec, Piekary, Winiary, Tysiąclecie i Skiereszewo.

Jaki jest klimat inwestycyjny w tej lokalizacji

W Gnieźnie panuje klimat sprzyjający przedsiębiorczości. Miasto znajduje się w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Do dyspozycji inwestorów są rozległe tereny pod budownictwo mieszkaniowe i inne inwestycje biznesowe. Działki zostały uzbrojone, m.in. w wodę, elektryczność, łącze światłowodowe i gaz. Przedsiębiorcy mogą korzystać ze wsparcia licznych instytucji otoczenia biznesu. Na lokalnym rynku swoje siedziby mają polskie i międzynarodowe firmy z różnych branż, m.in. tekstylnej, motoryzacyjnej, naftowej, elektrycznej, odzieżowej, spożywczej, budowlanej i szklarskiej.

Rynek pierwotny gnieźnieńskich nowych mieszkań

Na lokalnym rynku nieruchomości występuje duża konkurencja wśród deweloperów. Zapewniają oni zróżnicowaną ofertę nowych mieszkań w Gdańsku. Na osiedlu Winiary i Tysiąclecia dominują wielokondygnacyjne wieżowce, a w pozostałych częściach miasta powstaje sporo lokali w niskiej zabudowie szeregowej i wielorodzinnej. W ostatnich latach nowe mieszkania na sprzedaż w Gnieźnie zostały wybudowane m.in. przy ulicy Tuwima, Łąkowej, Wrzesińskiej, Żuławy, Liliowej, Cymsa i Dobrzyńskiej.

Zapotrzebowanie na nieruchomości

Istnieje spory popyt na mieszkania z rynku pierwotnego. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się lokale 2-pokojowe na peryferiach, które chętnie wybierają zwłaszcza pracownicy poznańskich firm. Najpopularniejszy metraż wynosi około 50 m2. Mieszkanie można kupić taniej niż w stolicy Wielkopolski, lecz ceny dynamicznie rosną.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Gnieźnie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Gnieźnie

W Gnieźnie dostępnych jest 81 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Gnieźnie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 38 do 155 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 42 lokale
 • mieszkania 3-pokojowe - 27 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 10 lokali
 • mieszkania 5-pokojowe i więcej - 2 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Gnieźnie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Gnieźnie dostępne w sprzedaży kosztuje 326 600 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Gnieźnie wynosi 7 521 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Gnieźnie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Gniezno - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Gnieźnie nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec IV kwartału 2024.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Gnieźnie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 10 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 71 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Gnieźnie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: