Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle w Gnieźnie
  Oferta archiwalna
  Przy rogu ulic Wrzesińskiej i Pstrowskiego powstaje zespół trzech trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych, w których zaprojektowano 175 komfortowych mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 28,2 mkw do 76,5 mkw.Na terenie osiedla powstaną drogi wewnętrzne, przestronne parkingi, bezpieczne i nowoczesne place zabaw dla najmłodszych, umożliwiające mieszkańcom osiedla aktywny wypoczynek. Każdy z budynków będzie posiadał podziemną halę garażową z miejscami do parkowania samochodów, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort i bezpieczeństwo.Budynki wykonane zostaną w technologii tradycyjnej, z cegły ceramicznej ocieplone styropianem. Wszystkie lokale będą posiadać indywidualny kocioł dwufunkcyjny do podgrzewania wody oraz centralnego ogrzewania. Do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska (piwnica), która jest w cenie każdego mieszkania. Dodatkowo okna budynku zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne.Budynki wyposażone w instalacje: elektryczną, gazową, wodną oraz przyłącza telefoniczne, internetowe, TV i domofonowe. Osiedle jest realizowane w trzech etapach:    ETAP 1 (budynek A) – ukończony    ETAP 2 (budynek B) – ukończony    ETAP 3 (budynek C) – planowane zakończenie: sierpień 2012

  Osiedle w Gnieźnie

  ul. Wrzesińska , Gniezno(2.5 km od centrum)
  ART-BUD sp. z o. o.
 • Ogrody św.Jana
  Oferta archiwalna
  To kameralne i urokliwe miejsce w pobliżu katedry u zbiegu ulic Żuławy i św. Jana, której zawdzięcza swoją nazwę. Trzysegmentowy budynek na który składa się 60 nowoczesnych mieszkań i apartamentów z widokiem na Katedrę Gnieźnieńską. Harmonia ciepłych barw i lekkiej kreski z elementami drewna i szkła nadaje architekturze zabudowy szlachetnego charakteru. Wyznacza nowe trendy dla budownictwa w centrum. Dbając o estetykę wykończenia nie zapomnieliśmy o funkcjonalności budynku, tworząc przestrzeń odpowiadającą potrzebom najbardziej wymagających klientów.Ogrody św. Jana to właściwe miejsce dla tych, którzy chcą mieć w zasięgu ręki zarówno centrum miasta jak i rozległe tereny zielone. Mając na uwadze potrzebę wypoczynku na terenie posesji, uwzględniliśmy w projekcie również miejsce rekreacji. Zielony ogród, obsadzony wysokimi drzewami stanowi oazę spokoju i wytchnienia dla mieszkańców. Korzystna lokalizacja inwestycji i łatwy dostęp do dróg wylotowych z miasta zapewnia komfort komunikacyjny.Apartamentowiec "Ogrody św. Jana" zaprojektowaliśmy, aby zaspokoić rożne potrzeby.Komfortowe mieszkania wyposażono w:indywidualne ogrzewanie gazowe, z podgrzewaną podłogą w kuchni i łazienceokna pięciokomorowedrzwi antywłamaniowedo każdego mieszkania przynależna piwnica w cenie mieszkaniaTechnologia budowy i wykorzystane materiały o wysokich parametrach termicznych sprawiają, że "Ogrody św. Jana" to nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o oszczędności energii. To budynek, którego klasyfikacja termiczna jest zgodna ze współczesnymi wymaganiami środowiskowymi.

  Ogrody św.Jana

  ul. Żuławy 8 , Gniezno(1.4 km od centrum)
  M-DOM Stefan Płachtij

Nowe mieszkania w Gnieźnie – pierwszej stolicy Polski

Gniezno to miasto położone w województwie wielkopolskim, oddalone o około 40 km od Poznania i 90 km od Bydgoszczy. W promieniu 300 km znajdują się również inne ważne ośrodki przemysłowe, w tym Warszawa, Trójmiasto, Łódź, Wrocław, Berlin i Górnośląski Okręg Przemysłowy. Przez miejscowość przebiegają dwie drogi krajowe – DK15 (Ostróda-Trzebnica) i DK5 (Lubawka-Nowe Marzy), cztery drogi wojewódzkie – DW194 do Poznania, DW197 do Sławy Wielkopolskiej, DW190 do Krajenki i DW260 do Wólki. Do stolicy Wielkopolski można także dojechać drogą ekspresową S5, która jest odcinkiem trasy europejskiej E261.

Miasto znajduje się niedaleko międzynarodowych lotnisk – Poznań-Ławica (60 km) i Bydgoszcz-Szwederowo (80 km). W lokalizacji tej mieszczą się trzy stacje kolejowe – pociągiem można dostać się bezpośrednio m.in. do Poznania, Wrocławia, Olsztyna, Gdańska i Jarocina. Funkcjonuje również miejska komunikacja autobusowa, umożliwiająca dotarcie do różnych części Gniezna. Miejscowość ta dzieli się na następujące osiedla: Stare Miasto, Róża, Ustronie, Grunwaldzkie, Pustachowa-Kokoszki, Arkuszewo, Dalki, Kawiary-Osiniec, Piekary, Winiary, Tysiąclecie i Skiereszewo.

Jaki jest klimat inwestycyjny w tej lokalizacji

W Gnieźnie panuje klimat sprzyjający przedsiębiorczości. Miasto znajduje się w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Do dyspozycji inwestorów są rozległe tereny pod budownictwo mieszkaniowe i inne inwestycje biznesowe. Działki zostały uzbrojone, m.in. w wodę, elektryczność, łącze światłowodowe i gaz. Przedsiębiorcy mogą korzystać ze wsparcia licznych instytucji otoczenia biznesu. Na lokalnym rynku swoje siedziby mają polskie i międzynarodowe firmy z różnych branż, m.in. tekstylnej, motoryzacyjnej, naftowej, elektrycznej, odzieżowej, spożywczej, budowlanej i szklarskiej.

Rynek pierwotny gnieźnieńskich nowych mieszkań

Na lokalnym rynku nieruchomości występuje duża konkurencja wśród deweloperów. Zapewniają oni zróżnicowaną ofertę nowych mieszkań w Gdańsku. Na osiedlu Winiary i Tysiąclecia dominują wielokondygnacyjne wieżowce, a w pozostałych częściach miasta powstaje sporo lokali w niskiej zabudowie szeregowej i wielorodzinnej. W ostatnich latach nowe mieszkania na sprzedaż w Gnieźnie zostały wybudowane m.in. przy ulicy Tuwima, Łąkowej, Wrzesińskiej, Żuławy, Liliowej, Cymsa i Dobrzyńskiej.

Zapotrzebowanie na nieruchomości

Istnieje spory popyt na mieszkania z rynku pierwotnego. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się lokale 2-pokojowe na peryferiach, które chętnie wybierają zwłaszcza pracownicy poznańskich firm. Najpopularniejszy metraż wynosi około 50 m2. Mieszkanie można kupić taniej niż w stolicy Wielkopolski, lecz ceny dynamicznie rosną.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Gnieźnie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Gnieźnie

Gniezno leży we wschodniej części województwa wielkopolskiego i rozciąga się na 7 wzgórzach, stanowiąc terytorium o powierzchni prawie 41 km2. Jako pierwsza stolica kraju oraz najstarsza metropolia kościelna, Gniezno odgrywa ważną rolę w polskiej historii. Najcenniejsze zbytki to: Katedra z Drzwiami Gnieźnieńskimi, Kolegiata oraz zbiory Muzeum Archidiecezjalnego. Miasto podzielone jest na 12 osiedli, na których mieszka ok. 70 tys. osób. Wieżowce dominują na osiedlach Tysiąclecia i Winiary, a w pozostałych częściach miasta występuje niska zabudowa: wielorodzinna (np. stylowe kamienice), szeregowa, jednorodzinna i willowa. W Gnieźnie funkcjonuje ok. 50 dużych zakładów produkcyjnych, które zlokalizowane są głównie w rejonach północno-wschodnich. Miejska zieleń to min. 5 parków, Dolina Pojednania, Skwer Orląt Lwowskich oraz Las Miejski, zaś pejzaż Gniezna wzbogaca 5 jezior. Największym obiektem handlowym jest Galeria Gniezno.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: