Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nowe mieszkania na sprzedaż Gniezno

60 ofert w 3 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 477 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Gombrowicza 33
  gotowe
  W pierwszym etapie inwestycji Gombrowicza 33 realizujemy budowę 44 lokali mieszkalnych w kameralnym, 3-piętrowym budynku z podziemną halą garażową. W ofercie znajdują się mieszkania 2- i 3-pokojowe o powierzchniach od 38 do niemal 70 m2, a także komórki lokatorskie, miejsca w hali garażowej i miejsca zewnętrzne. Na parterze zaprojektowano lokale mieszkalne z ogródkami, które dają dodatkowe
  ul. Witolda Gombrowicza 27, Gniezno(2 km od centrum)
  Jakon Sp. z o.o.
 • Nowe Winiary - etap III
  4 kw. 2024
  Nowe Winiary to inwestycja wyjątkowa,również ze względu na zastosowanie ekologicznych rozwiązań jak m.in. panele fotowoltaiczne. Nowoczesne mieszkania z możliwością wykorzystania darmowego prądu !(fotowoltaika) Bezpieczne monitorowane,ogrodzone osiedle z ochroną. Mieszkania na parterze z ogródkiem. W każdym bloku windy. Na terenie osiedla plac zabaw. Najważniejsze atuty inwestycji skupiają się

  Nowe Winiary - etap III

  od 10 265 /m2
  ul. Północna, Gniezno(3.7 km od centrum)
  Nowe Winiary
 • Bulwary Bolesława Chrobrego
  gotowe
  Na terenie dawnych koszarów w centrum Gniezna, powstaje unikalny kompleks mieszkaniowy Bulwary Bolesława Chrobrego. W 1. etapie dostępne będą budynki mieszkalne składające się z 4 kondygnacji naziemnych z antresolą, lokalami usługowymi oraz największym parkingiem podziemnym w Pierwszej Stolicy! Kompleks powstaje w poszanowaniu dla historii, zachowując charakter dawnej architektury. Elewacja
  ul. Chrobrego, Gniezno(0.6 km od centrum)
  Eresco
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Gniezno

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Wyszyńskiego
  Oferta archiwalna
  W październiku 2021 rozpoczęta została budowa mieszkań w centrum Gniezna przy ul. Wyszyńskiego 20. Zaprojektowano tu dwa budynki z mieszkaniami od 28 do 65 m2. Budynek nr 20 od ulicy ma parter i 3 piętra. Budynek nr 22 w głębi działki ma parter i 2 piętra. Budynek nr 20 od ulicy będzie z windą którą będzie można zjechać do podziemnej hali garażowej na 36 samochodów. W podpiwniczeniu są

  Osiedle Wyszyńskiego

  od 5 900 /m2
  ul. ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 20, Gniezno(1 km od centrum)
  KOS-BUD Andrzej Kostrzewski
 • Tarasy Wenecji
  Oferta archiwalna

  Tarasy Wenecji

  od 5 204 /m2
  ul. Łąkowa, Gniezno(0.9 km od centrum)
  M-DOM Stefan Płachtij
 • Liliowa
  Oferta archiwalna
  Miejsce dla Ciebie A gdyby móc zamieszkać dokładnie tak, jak tego chcesz? I dokładnie tam, gdzie chcesz spędzić najbliższe lata? Odkryj z nami swoje nowe mieszkanie. Zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami w architekturze i wykonane z najwyższej jakości materiałów – dla Twojego codziennego komfortu. Urokliwa okolica, wiele wariantów, idealna infrastruktura. Ogródki, antresole i tarasy.
  ul. Liliowa, Gniezno(1.9 km od centrum)
  Aedilis Sp. z o.o. sp.k.
 • Osiedle w Gnieźnie
  Oferta archiwalna
  Przy rogu ulic Wrzesińskiej i Pstrowskiego powstaje zespół trzech trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych, w których zaprojektowano 175 komfortowych mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 28,2 mkw do 76,5 mkw.Na terenie osiedla powstaną drogi wewnętrzne, przestronne parkingi, bezpieczne i nowoczesne place zabaw dla najmłodszych, umożliwiające mieszkańcom osiedla aktywny
  ul. Wrzesińska, Gniezno(2.5 km od centrum)
  ART-BUD sp. z o. o.
 • Ogrody św.Jana
  Oferta archiwalna
  To kameralne i urokliwe miejsce w pobliżu katedry u zbiegu ulic Żuławy i św. Jana, której zawdzięcza swoją nazwę. Trzysegmentowy budynek na który składa się 60 nowoczesnych mieszkań i apartamentów z widokiem na Katedrę Gnieźnieńską. Harmonia ciepłych barw i lekkiej kreski z elementami drewna i szkła nadaje architekturze zabudowy szlachetnego charakteru. Wyznacza nowe trendy dla budownictwa w
  ul. Żuławy 8, Gniezno(1.4 km od centrum)
  M-DOM Stefan Płachtij
 • Nowe Skiereszewo
  Oferta archiwalna
  Inwestycja NOWE SKIERESZEWO jest realizowana w Gnieźnie przy ulicy Elizy Orzeszkowej. To idealne miejsce dla osób ,które chcą mieszkać w niedalekiej odległości od centrum, a jednocześnie z dala miejskiego zgiełku. NOWE SKIERESZEWO to piękno przyrody i harmonijnie sąsiadujące z zabudową mieszkania. Najważniejsze atrybuty to: - atrakcyjna cena i możliwości finansowania - niskie koszty

  Nowe Skiereszewo

  od 3 540 /m2
  ul. Elizy Orzeszkowej, Gniezno(2.2 km od centrum)
  BUD-DAR DEVELOPER

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Gnieźnie – pierwszej stolicy Polski

Gniezno to miasto położone w województwie wielkopolskim, oddalone o około 40 km od Poznania i 90 km od Bydgoszczy. W promieniu 300 km znajdują się również inne ważne ośrodki przemysłowe, w tym Warszawa, Trójmiasto, Łódź, Wrocław, Berlin i Górnośląski Okręg Przemysłowy. Przez miejscowość przebiegają dwie drogi krajowe – DK15 (Ostróda-Trzebnica) i DK5 (Lubawka-Nowe Marzy), cztery drogi wojewódzkie – DW194 do Poznania, DW197 do Sławy Wielkopolskiej, DW190 do Krajenki i DW260 do Wólki. Do stolicy Wielkopolski można także dojechać drogą ekspresową S5, która jest odcinkiem trasy europejskiej E261.

Miasto znajduje się niedaleko międzynarodowych lotnisk – Poznań-Ławica (60 km) i Bydgoszcz-Szwederowo (80 km). W lokalizacji tej mieszczą się trzy stacje kolejowe – pociągiem można dostać się bezpośrednio m.in. do Poznania, Wrocławia, Olsztyna, Gdańska i Jarocina. Funkcjonuje również miejska komunikacja autobusowa, umożliwiająca dotarcie do różnych części Gniezna. Miejscowość ta dzieli się na następujące osiedla: Stare Miasto, Róża, Ustronie, Grunwaldzkie, Pustachowa-Kokoszki, Arkuszewo, Dalki, Kawiary-Osiniec, Piekary, Winiary, Tysiąclecie i Skiereszewo.

Jaki jest klimat inwestycyjny w tej lokalizacji

W Gnieźnie panuje klimat sprzyjający przedsiębiorczości. Miasto znajduje się w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Do dyspozycji inwestorów są rozległe tereny pod budownictwo mieszkaniowe i inne inwestycje biznesowe. Działki zostały uzbrojone, m.in. w wodę, elektryczność, łącze światłowodowe i gaz. Przedsiębiorcy mogą korzystać ze wsparcia licznych instytucji otoczenia biznesu. Na lokalnym rynku swoje siedziby mają polskie i międzynarodowe firmy z różnych branż, m.in. tekstylnej, motoryzacyjnej, naftowej, elektrycznej, odzieżowej, spożywczej, budowlanej i szklarskiej.

Rynek pierwotny gnieźnieńskich nowych mieszkań

Na lokalnym rynku nieruchomości występuje duża konkurencja wśród deweloperów. Zapewniają oni zróżnicowaną ofertę nowych mieszkań w Gdańsku. Na osiedlu Winiary i Tysiąclecia dominują wielokondygnacyjne wieżowce, a w pozostałych częściach miasta powstaje sporo lokali w niskiej zabudowie szeregowej i wielorodzinnej. W ostatnich latach nowe mieszkania na sprzedaż w Gnieźnie zostały wybudowane m.in. przy ulicy Tuwima, Łąkowej, Wrzesińskiej, Żuławy, Liliowej, Cymsa i Dobrzyńskiej.

Zapotrzebowanie na nieruchomości

Istnieje spory popyt na mieszkania z rynku pierwotnego. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się lokale 2-pokojowe na peryferiach, które chętnie wybierają zwłaszcza pracownicy poznańskich firm. Najpopularniejszy metraż wynosi około 50 m2. Mieszkanie można kupić taniej niż w stolicy Wielkopolski, lecz ceny dynamicznie rosną.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Gnieźnie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Gnieźnie

W Gnieźnie dostępnych jest 60 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Gnieźnie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 40 do 155 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 27 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 21 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 10 lokali
 • mieszkania 5-pokojowe i więcej - 2 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Gnieźnie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Gnieźnie dostępne w sprzedaży kosztuje 378 200 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Gnieźnie wynosi 7 477 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Gnieźnie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Gniezno - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Gnieźnie oddali do użytku 59 lokali mieszkalnych. 59 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 60 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 60 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Gnieźnie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 3 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 57 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Gnieźnie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023