Wybierz ranking
2022
Szczecin

Ranking najlepszych inwestycji w Szczecinie

Zobacz najpopularniejsze inwestycje w 2022

1 miejsce
Emilii Plater 7

Emilii Plater 7

Szczecin, Śródmieście, Drzetowo-Grabowo, ul. Emilii Plater 7

I miejsce
2 miejsce
Osiedle Świergotki

Osiedle Świergotki

Szczecin, Północ, Żelechowa, ul. Przepiórki

II miejsce
3 miejsce
Arkona Residence

Arkona Residence

Szczecin, Śródmieście, Stare Miasto, ul. Panieńska

III miejsce
Wyróżnienie
Aloha Residence

Aloha Residence

Szczecin, Śródmieście, Śródmieście-Północ, ul. Jerzego Janosika

Wyróżnienie
Wyróżnienie
Pod Papugami - etap II

Pod Papugami - etap II

Szczecin, Północ, Żelechowa, ul. Małe Błonia

Wyróżnienie

Zobacz inne rankingi dla miasta Szczecin

Zobacz, jak powstał ranking

step-image
1

Bazujemy na informacjach, otrzymywanych co miesiąc od ponad 500 tys. użytkowników.

step-image
2

Zbieramy informacje o tym, które inwestycje są najbardziej interesujące. Uwzględniamy zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczbę obejrzanych ofert w danej inwestycji.

step-image
3

Nasz algorytm tworzy finalne zestawienie, na bazie którego powstaje Ranking Inwestycji.

step-image
4

Ogłaszamy trzy najlepsze inwestycje oraz przyznajemy wyróżnienia w danym regionie.

Ranking Inwestycji w Szczecinie - kto zwycięży?

Celem Rankingu Inwestycji w Szczecinie jest wyłonienie inwestycji, w których użytkownicy portalu RynekPierwotny.pl potencjalnie chcieliby zamieszkać.

Jak można to sprawdzić? Chociażby na podstawie licznych akcji, które podejmują np. wysyłają zgłoszenia lub zostawiają swój numer telefonu w celu nawiązania kontaktu z deweloperem. Wyniki Rankingu Inwestycji Szczecin mogą pomóc w określeniu preferencji nabywców mieszkań w tym mieście. A te, jak wiadomo, z czasem się zmieniają. Potwierdza to m.in. znacznie większa popularność lokali dwupokojowych od kawalerek, które kiedyś przecież święciły triumfy na rynku nieruchomości. Odwieczne pytanie o to, co jest istotniejsze: lokalizacja czy cena również zostanie rozstrzygnięte na podstawie wyników Rankingu Inwestycji w Szczecinie.

Szczecińskie inwestycje - co je wyróżnia?

Dotychczasowe edycje plebiscytu - Ranking Inwestycji Szczecin - wygrały projekty o dość podobnych cechach. Niskie budownictwo, zamknięte osiedla, duże przestrzenie między poszczególnymi budynkami, pełno zieleni wokół - właśnie tak można opisać zwycięskie projekty.

Gdzie wolą mieszkać szczeciniacy? Z pewnością lokalizacja ma duże znaczenie, ale jednak coraz częściej motywem zakupu konkretnego lokalu są udogodnienia oferowane przez deweloperów w Szczecinie. Duże okna, szerokie i przestronne balkony (w niektórych M dwa), ogródki, plac zabaw, szerokie miejsca garażowe - to tylko nieliczne z rozwiązań stosowanych w szczecińskich projektach deweloperskich.

Ranking Inwestycji Szczecin - peryferia ze wzrostem zainteresowania

Na podstawie wyników Rankingu Inwestycji w Szczecinie można wnioskować, że to nie bliskość centrum decyduje o atrakcyjności danego osiedla. Wiele osób - zwłaszcza młode rodziny - bardziej cenią sobie ciszę, spokój, świeże powietrze, okolicę pełną zieleni. A do tego oczywiście atrakcyjną cenę. Dlatego właśnie decydują się na wybór inwestycji o lepszych udogodnieniach, ale dalszej lokalizacji. Szczecin rozrasta się niemal w każdej dzielnicy, zatem użytkownicy mają całkiem spory wybór.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: