+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Oleśnica, powiat oleśnicki

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Nowe domy w Oleśnicy – jakie nieruchomości można tu kupić?

Oleśnica to malownicza miejscowość, położona niedaleko Wrocławia. Jest dobrze skomunikowana i dlatego wiele osób interesuje się zakupem nieruchomości w tej okolicy. Dowiedz się, jakie nowe domy i mieszkania ma w ofercie Oleśnica.

Oleśnica położona jest w województwie dolnośląskim i jest jednym z największych miast aglomeracji wrocławskiej. Miejscowość ta znajduje się na Nizinie Śląskiej, w odległości około 30 km od Wrocławia. Słynie ze strzelistych wież oraz malowniczych terenów. Niedaleko miasta przebiega trasa ekspresowa S8, droga krajowa (DK) 25, a także droga wojewódzka nr 340 oraz 451. W Oleśnicy znajdują się dworce: autobusowy i kolejowy, z których odjeżdżają autobusy i pociągi w różnych kierunkach, m.in. do Wrocławia czy Poznania.

Domy na sprzedaż. Oleśnica, woj. dolnośląskie

Oleśnica nie jest administracyjnie podzielona, ale mieszkańcy zwyczajowo dzielą to miasto na kilka części: Centrum, Stare Miasto, Podzamcze, Serbinów, Lucień, Łukanów, Osada Bystre, Wądoły, Stare i Nowe Rataje, Kwadraty oraz Zielone Ogrody. Oleśnica to siedziba powiatu oleśnickiego. Miejscowość ta rozciąga się na powierzchni ponad 20 km kw. Na terenie miasta przeważa niska i kameralna zabudowa. Nowe mieszkania i domy w Oleśnicy znajdują się w malowniczej okolicy i są harmonijnie wkomponowane w zielone otoczenie. Niektóre z nich zostały wykończone w podwyższonym standardzie.

Nowe domy. Oleśnica – osiedla deweloperskie

Niemal każdego roku realizuje się tu nowe inwestycje. Na terenie Oleśnicy powstaje coraz więcej nowych osiedli mieszkaniowych. Dostępne nieruchomości są usytuowane w spokojnej okolicy i w stosunkowo bliskiej odległości od trasy ekspresowej S8. W otoczeniu osiedli deweloperskich znajdują się liczne parki, wypożyczalnie rowerów, punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, przedszkola, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. We wschodniej części miasta nie brakuje obiektów sportowych, ścieżek rowerowych i placów zabaw.

Nowoczesne mieszkania i domy na sprzedaż w Oleśnicy dość szybko znajdują nabywców. Bardzo popularne są bezczynszowe nieruchomości o powierzchni użytkowej do 110 metrów kwadratowych, które mieszczą się na przestronnych działkach. W powiecie oleśnickim można znaleźć zarówno wolnostojące budynki mieszkalne, jak i w zabudowie szeregowej. Niektóre z nich zostały wyposażone w instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Do większości nowoczesnych budynków mieszkalnych przynależy podziemne lub naziemne miejsce garażowe i taras z wyjściem na ogród.

Nowe domy na sprzedaż – Oleśnica i okolice

Dużym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości położone nieopodal Stawów Oleśnickich oraz kompleksów rekreacyjnych. Mieszkańcy mogą tu skorzystać z licznych atrakcji organizowanych w sezonie wiosenno-letnim. Na szczególne wyróżnienie zasługują nowe domy szeregowe w Oleśnicy, które ulokowane są w pobliżu Zielonych Ogrodów oraz Starych Ratajów. Bez wątpienia odpowiadają one na potrzeby zarówno miłośników miejskich wygód, jak i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Ceny nowych domów w Oleśnicy i okolicy są atrakcyjniejsze niż we Wrocławiu.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź, jakie nowe domy na sprzedaż oferuje Oleśnica. Na portalu RynekPierwotny.pl znajdziesz lokale odpowiadające twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: