Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy w Oleśnicy – jakie nieruchomości można tu kupić?

Oleśnica to malownicza miejscowość, położona niedaleko Wrocławia. Jest dobrze skomunikowana i dlatego wiele osób interesuje się zakupem nieruchomości w tej okolicy. Dowiedz się, jakie nowe domy i mieszkania ma w ofercie Oleśnica.

Oleśnica położona jest w województwie dolnośląskim i jest jednym z największych miast aglomeracji wrocławskiej. Miejscowość ta znajduje się na Nizinie Śląskiej, w odległości około 30 km od Wrocławia. Słynie ze strzelistych wież oraz malowniczych terenów. Niedaleko miasta przebiega trasa ekspresowa S8, droga krajowa (DK) 25, a także droga wojewódzka nr 340 oraz 451. W Oleśnicy znajdują się dworce: autobusowy i kolejowy, z których odjeżdżają autobusy i pociągi w różnych kierunkach, m.in. do Wrocławia czy Poznania.

Domy na sprzedaż. Oleśnica, woj. dolnośląskie

Oleśnica nie jest administracyjnie podzielona, ale mieszkańcy zwyczajowo dzielą to miasto na kilka części: Centrum, Stare Miasto, Podzamcze, Serbinów, Lucień, Łukanów, Osada Bystre, Wądoły, Stare i Nowe Rataje, Kwadraty oraz Zielone Ogrody. Oleśnica to siedziba powiatu oleśnickiego. Miejscowość ta rozciąga się na powierzchni ponad 20 km kw. Na terenie miasta przeważa niska i kameralna zabudowa. Nowe mieszkania i domy w Oleśnicy znajdują się w malowniczej okolicy i są harmonijnie wkomponowane w zielone otoczenie. Niektóre z nich zostały wykończone w podwyższonym standardzie.

Nowe domy. Oleśnica – osiedla deweloperskie

Niemal każdego roku realizuje się tu nowe inwestycje. Na terenie Oleśnicy powstaje coraz więcej nowych osiedli mieszkaniowych. Dostępne nieruchomości są usytuowane w spokojnej okolicy i w stosunkowo bliskiej odległości od trasy ekspresowej S8. W otoczeniu osiedli deweloperskich znajdują się liczne parki, wypożyczalnie rowerów, punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, przedszkola, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. We wschodniej części miasta nie brakuje obiektów sportowych, ścieżek rowerowych i placów zabaw.

Nowoczesne mieszkania i domy na sprzedaż w Oleśnicy dość szybko znajdują nabywców. Bardzo popularne są bezczynszowe nieruchomości o powierzchni użytkowej do 110 metrów kwadratowych, które mieszczą się na przestronnych działkach. W powiecie oleśnickim można znaleźć zarówno wolnostojące budynki mieszkalne, jak i w zabudowie szeregowej. Niektóre z nich zostały wyposażone w instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Do większości nowoczesnych budynków mieszkalnych przynależy podziemne lub naziemne miejsce garażowe i taras z wyjściem na ogród.

Nowe domy na sprzedaż – Oleśnica i okolice

Dużym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości położone nieopodal Stawów Oleśnickich oraz kompleksów rekreacyjnych. Mieszkańcy mogą tu skorzystać z licznych atrakcji organizowanych w sezonie wiosenno-letnim. Na szczególne wyróżnienie zasługują nowe domy szeregowe w Oleśnicy, które ulokowane są w pobliżu Zielonych Ogrodów oraz Starych Ratajów. Bez wątpienia odpowiadają one na potrzeby zarówno miłośników miejskich wygód, jak i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Ceny nowych domów w Oleśnicy i okolicy są atrakcyjniejsze niż we Wrocławiu.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023