+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Villa Prestige Park etap III
  Oferta archiwalna
  Osiedle Villa Prestige Park to pierwsze w Ełku willowe osiedle o prestiżowym charakterze. Inwestycja skierowana jest do osób, które rozważają nabycie mieszkania o powierzchni około 100 metrów kwadratowych z jednym, bądź dwoma miejscami parkingowymi oraz do Tych, którzy nie rozważali takiego zakupu, a których zachwyciła nasza oferta. Ten sam budżet pozwoli Wam na zakup prestiżowego, własnego lokum

  Osiedle Villa Prestige Park etap III

  od 3 800 /m2
  ul. Willowa , Ełk(0.7 km od centrum)
  MAZURY 24 sp. z o.o.
 • Osiedle Villa Prestige Park ETAP II
  Oferta archiwalna
  Rozpoczęcie II etapu II kwartał 2018 rok. Zakończenie II etapu III kwartał 2019 rok. Osiedle Villa Prestige Park to pierwsze w Ełku willowe osiedle o prestiżowym charakterze. Inwestycja skierowana jest do osób, które rozważają nabycie mieszkania o powierzchni około 80 metrów kwadratowych z jednym, bądź dwoma miejscami parkingowymi oraz do Tych, którzy nie rozważali takiego zakupu, a których

  Osiedle Villa Prestige Park ETAP II

  od 3 000 /m2
  ul. Sikorskiego 24 , Ełk(0.6 km od centrum)
  MAZURY 24 sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Ełku:

Nowe domy w Ełku z coraz bogatszą ofertą

Ełk to miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim. Jest to największe i najbardziej zaludnione miasto na Mazurach. Ełk należy do głównego ośrodka przemysłu i kultury w regionie. Atrakcyjne położenie nad Jeziorem Ełckim i Jeziorem Sunowo sprawia, że z roku na rok przyjeżdża tu coraz więcej turystów. Miasto zachęca do odwiedzania, nie tylko podczas sezonu wakacyjnego, ale również poza sezonem. Ełk cieszy się dużą popularnością, również wśród inwestorów. To świetna lokalizacja na zakup nieruchomości. 

Ełk - idealna lokalizacja

Ełk położony jest na Pojezierzu Ełckim, będącym częścią Pojezierza Mazurskiego. Nieopodal znajdują się dwa niewielkie jeziora: Selmęt Mały i Szyba. Miasto znajduje się w centrum Zielonych Płuc. Mieszkańcy najchętniej odpoczywają w Parku Mikołaja Kopernika, Parku przy ulicy Słowackiego oraz Parku przy ulicy Dąbrowskiego. Bliskość terenów zielonych oraz kontakt z naturą sprawia, że turyści coraz chętniej decydują się na zakup nowych domów właśnie w Ełku. Dla wielbicieli spacerów, wzdłuż jeziora dedykowana jest Promenada Ełcka. Warte uwagi są również: Ełckie Centrum Kultury, Ełcka Kolej Wąskotorowa oraz Wieża Ciśnień. Ełk jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi regionami. Znajdują się tutaj dwie drogi krajowe nr 65 i nr 16. Ponadto, na terenie miasta funkcjonują autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacji oraz taksówki. 

Lokalny rynek nieruchomości 

Rynek nieruchomości w Ełku cieszy się dużym zainteresowaniem. Największą uwagę przyciągają jednak nowe domy. Charakteryzują się wysoką jakością wykończenia ze szczególną dbałością o detale. Na zakup nowego domu w Ełku decydują się zarówno rodziny, młode małżeństwa, jak i single. Dostępny wachlarz metraży zadowoli nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Wielbicieli motoryzacji zadowoli fakt posiadania własnego garażu. Dużym atutem są przestronne balkony oraz tarasy, z których można podziwiać panoramę Mazur. Ceny nowych domów w Ełku są bardzo konkurencyjne. Średni koszt domu wynosi ok. 800 tysięcy złotych. Wysokość cen zależy przede wszystkim od lokalizacji i samego typu zabudowy.

Zainteresowała Cię oferta nowych domów w Ełku? Jeśli tak, skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: