Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Ełku:

Nowe domy w Ełku z coraz bogatszą ofertą

Ełk to miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim. Jest to największe i najbardziej zaludnione miasto na Mazurach. Ełk należy do głównego ośrodka przemysłu i kultury w regionie. Atrakcyjne położenie nad Jeziorem Ełckim i Jeziorem Sunowo sprawia, że z roku na rok przyjeżdża tu coraz więcej turystów. Miasto zachęca do odwiedzania, nie tylko podczas sezonu wakacyjnego, ale również poza sezonem. Ełk cieszy się dużą popularnością, również wśród inwestorów. To świetna lokalizacja na zakup nieruchomości. 

Ełk - idealna lokalizacja

Ełk położony jest na Pojezierzu Ełckim, będącym częścią Pojezierza Mazurskiego. Nieopodal znajdują się dwa niewielkie jeziora: Selmęt Mały i Szyba. Miasto znajduje się w centrum Zielonych Płuc. Mieszkańcy najchętniej odpoczywają w Parku Mikołaja Kopernika, Parku przy ulicy Słowackiego oraz Parku przy ulicy Dąbrowskiego. Bliskość terenów zielonych oraz kontakt z naturą sprawia, że turyści coraz chętniej decydują się na zakup nowych domów właśnie w Ełku. Dla wielbicieli spacerów, wzdłuż jeziora dedykowana jest Promenada Ełcka. Warte uwagi są również: Ełckie Centrum Kultury, Ełcka Kolej Wąskotorowa oraz Wieża Ciśnień. Ełk jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi regionami. Znajdują się tutaj dwie drogi krajowe nr 65 i nr 16. Ponadto, na terenie miasta funkcjonują autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacji oraz taksówki. 

Lokalny rynek nieruchomości 

Rynek nieruchomości w Ełku cieszy się dużym zainteresowaniem. Największą uwagę przyciągają jednak nowe domy. Charakteryzują się wysoką jakością wykończenia ze szczególną dbałością o detale. Na zakup nowego domu w Ełku decydują się zarówno rodziny, młode małżeństwa, jak i single. Dostępny wachlarz metraży zadowoli nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Wielbicieli motoryzacji zadowoli fakt posiadania własnego garażu. Dużym atutem są przestronne balkony oraz tarasy, z których można podziwiać panoramę Mazur. Ceny nowych domów w Ełku są bardzo konkurencyjne. Średni koszt domu wynosi ok. 800 tysięcy złotych. Wysokość cen zależy przede wszystkim od lokalizacji i samego typu zabudowy.

Zainteresowała Cię oferta nowych domów w Ełku? Jeśli tak, skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Ełku

W Ełku dostępne są 182 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Ełku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 28 do 123 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (86 mieszkań).
 • 3-pokojowe (71 mieszkań).
 • 4-pokojowe (15 mieszkań).
 • 5-pokojowe (3 mieszkania).
 • 6-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Ełku nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Ełku kosztuje 216 600 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: