+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Tarnów

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Domy jednorodzinne ul. Piękna - Tarnów
  Oferta archiwalna
  Więcej informacji pod numerem telefonu +48 696 442

  Domy jednorodzinne ul. Piękna - Tarnów

  ul. Piękna , Zbylitowska Góra, tarnowski(5.7 km od centrum)
  BUD-MAX S.C. JANUSZ SOCHA KRZYSZTOF SOCHA
 • Domy jednorodzinne przy ul. Pięknej
  Oferta archiwalna
  Stan surowy wykonano w technologii tradycyjnej. Ławy wraz ze ścianami fundamentowymi żelbetowe monolityczne wg projektu konstrukcji. Izolacja termiczna ścian fundamentowych z płyt STYROHART firmy MARBET gr.10 cm Izolacja podłogi na gruncie styropian „ Dach-Podłoga ” firmy TERMO-ORGANIKA. Ściany murowane z ceramiki THERMOPOR® P+W firmy LEIER. Klatka schodowa żelbetowa monolityczna wg projektu

  Domy jednorodzinne przy ul. Pięknej

  ul. Piękna , Zbylitowska Góra, tarnowski(5.7 km od centrum)
  BUD-MAX S.C. JANUSZ SOCHA KRZYSZTOF SOCHA
 • Domy Krzyż
  Oferta archiwalna
  Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu! Komfortowe i przytulne domy w Tarnowie. · 85 m2 powierzchni domu · 260 – 350 m2 powierzchni działki · Znakomita lokalizacja · Wysoki standard Nowe przedsięwzięcie deweloperskie „Domy Krzyż” to zespół 18 segmentów zlokalizowanych przy ul. Matki Teresy z Kalkuty w Tarnowie. Nasze osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą i

  Domy Krzyż

  od 4 305 zł/m2
  ul. Matki Teresy z Kalkuty , Tarnów(3.6 km od centrum)
  Quattro Development

Rynek pierwotny – nowe domy w Tarnowie

Tarnów to około 100-tysięczne miasto położone pomiędzy Krakowem i Rzeszowem. Jest to ośrodek atrakcyjny pod względem turystycznym, kulturalnym, ale także biznesowym. Znajdują się tutaj siedziby wielu przedsiębiorstw przemysłowych, w tym Grupy Azoty. Nic więc dziwnego, że zapotrzebowanie na lokale mieszkalne również jest tu dość duże. Sprawdź, jak kształtuje się rynek, jeśli chodzi o nowe domy w Tarnowie i ile trzeba zapłacić za tego typu nieruchomości.

Nowe domy w Tarnowie – jak wygląda tutejszy rynek?

Tarnów jest bardzo przyjemnym miejscem do życia. Stopa bezrobocia jest tu niska, a infrastruktura rozwinięta. Jednocześnie tempo życia jest spokojne, co dla wielu osób stanowi atut. Duża ilość miejsc pracy stwarza zapotrzebowanie na lokale mieszkalne, co z kolei przyciąga do miasta deweloperów. Nowe inwestycje nie powstają tu zbyt często, ale dostępne lokale sprzedają się szybko, co świadczy o popycie.

W mieście powstają różne typy nieruchomości, choć w ofertach na rynku pierwotnym przeważają mieszkania ulokowane zazwyczaj w niezbyt wysokich blokach rozsianych po całym mieście. Często mocno kontrastują one z zabudową starszego typu – blokami z wielkiej płyty i kamienicami. Od czasu do czasu powstają jednak również nowe domy w Tarnowie, a tempo, w jakim ich oferty znikają z rynku, potwierdza tylko, że zapotrzebowanie na tego typu lokale mieszkalne jest duże.

Nowe domy w Tarnowie – gdzie powstają?

Podział administracyjny miasta uwzględnia 16 osiedli, które są dość różnorodne pod względem zabudowy. Nowe domy w Tarnowie budowane są najczęściej tam, gdzie okoliczna tkanka również cechuje się niską intensywnością, czyli w pobliżu innej zabudowy jednorodzinnej. Naturalnie są to tereny znajdujące się w pewnym oddaleniu od centrum – np. osiedla Chyszów, Piaskówka, Krzyż czy Gumniska-Zabłocie. W tych miejscach znajduje się jeszcze wiele atrakcyjnych terenów pod kolejne inwestycje.

Nowe domy w Tarnowie budowane przez deweloperów nie odbiegają standardem od podobnych nieruchomości realizowanych w ramach inwestycji w większych miastach. Zazwyczaj powstają w ekonomicznej i eleganckiej zabudowie szeregowej lub bliźniaczej, oferując mieszkańcom komfort, bezpieczeństwo i wszelkie udogodnienia utożsamiane z nowoczesnymi inwestycjami deweloperskimi.

Ceny nowych domów w Tarnowie – jak się kształtują?

Tarnów nieustannie konkuruje z większymi ośrodkami miejskimi, jeśli chodzi o zainteresowanie inwestorów. Z punktu widzenia nabywcy czy najemcy jego głównym atutem są jednak przystępne ceny. Wartość nieruchomości w tym mieście systematycznie wzrasta, ale ceny zakupu nowych domów w Tarnowie nadal są zdecydowanie niższe niż w przypadku Rzeszowa, a tym bardziej Krakowa, który należy do najdroższych miast w Polsce. W zależności od lokalizacji inwestycji i jej standardu plasują się one w okolicach średniej krajowej lub nieco powyżej tego pułapu. Dzięki temu do najbardziej pożądanych nieruchomości w mieście należą właśnie nowe domy oraz inne lokale oferujące dużą przestrzeń do życia.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Tarnowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: