Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Domy jednorodzinne ul. Piękna - Tarnów
  Oferta archiwalna
  Więcej informacji pod numerem telefonu +48 696 442

  Domy jednorodzinne ul. Piękna - Tarnów

  ul. Piękna, Zbylitowska Góra, tarnowski(5.7 km od centrum)
  BUD-MAX S.C. JANUSZ SOCHA KRZYSZTOF SOCHA
 • Domy jednorodzinne przy ul. Pięknej
  Oferta archiwalna
  Stan surowy wykonano w technologii tradycyjnej. Ławy wraz ze ścianami fundamentowymi żelbetowe monolityczne wg projektu konstrukcji. Izolacja termiczna ścian fundamentowych z płyt STYROHART firmy MARBET gr.10 cm Izolacja podłogi na gruncie styropian „ Dach-Podłoga ” firmy TERMO-ORGANIKA. Ściany murowane z ceramiki THERMOPOR® P+W firmy LEIER. Klatka schodowa żelbetowa monolityczna wg projektu

  Domy jednorodzinne przy ul. Pięknej

  ul. Piękna, Zbylitowska Góra, tarnowski(5.7 km od centrum)
  BUD-MAX S.C. JANUSZ SOCHA KRZYSZTOF SOCHA
 • Domy Krzyż
  Oferta archiwalna
  Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu! Komfortowe i przytulne domy w Tarnowie. · 85 m2 powierzchni domu · 260 – 350 m2 powierzchni działki · Znakomita lokalizacja · Wysoki standard Nowe przedsięwzięcie deweloperskie „Domy Krzyż” to zespół 18 segmentów zlokalizowanych przy ul. Matki Teresy z Kalkuty w Tarnowie. Nasze osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą i

  Domy Krzyż

  od 4 305 /m2
  ul. Matki Teresy z Kalkuty, Tarnów(3.6 km od centrum)
  Quattro Development

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Rynek pierwotny – nowe domy w Tarnowie

Tarnów to około 100-tysięczne miasto położone pomiędzy Krakowem i Rzeszowem. Jest to ośrodek atrakcyjny pod względem turystycznym, kulturalnym, ale także biznesowym. Znajdują się tutaj siedziby wielu przedsiębiorstw przemysłowych, w tym Grupy Azoty. Nic więc dziwnego, że zapotrzebowanie na lokale mieszkalne również jest tu dość duże. Sprawdź, jak kształtuje się rynek, jeśli chodzi o nowe domy w Tarnowie i ile trzeba zapłacić za tego typu nieruchomości.

Nowe domy w Tarnowie – jak wygląda tutejszy rynek?

Tarnów jest bardzo przyjemnym miejscem do życia. Stopa bezrobocia jest tu niska, a infrastruktura rozwinięta. Jednocześnie tempo życia jest spokojne, co dla wielu osób stanowi atut. Duża ilość miejsc pracy stwarza zapotrzebowanie na lokale mieszkalne, co z kolei przyciąga do miasta deweloperów. Nowe inwestycje nie powstają tu zbyt często, ale dostępne lokale sprzedają się szybko, co świadczy o popycie.

W mieście powstają różne typy nieruchomości, choć w ofertach na rynku pierwotnym przeważają mieszkania ulokowane zazwyczaj w niezbyt wysokich blokach rozsianych po całym mieście. Często mocno kontrastują one z zabudową starszego typu – blokami z wielkiej płyty i kamienicami. Od czasu do czasu powstają jednak również nowe domy w Tarnowie, a tempo, w jakim ich oferty znikają z rynku, potwierdza tylko, że zapotrzebowanie na tego typu lokale mieszkalne jest duże.

Nowe domy w Tarnowie – gdzie powstają?

Podział administracyjny miasta uwzględnia 16 osiedli, które są dość różnorodne pod względem zabudowy. Nowe domy w Tarnowie budowane są najczęściej tam, gdzie okoliczna tkanka również cechuje się niską intensywnością, czyli w pobliżu innej zabudowy jednorodzinnej. Naturalnie są to tereny znajdujące się w pewnym oddaleniu od centrum – np. osiedla Chyszów, Piaskówka, Krzyż czy Gumniska-Zabłocie. W tych miejscach znajduje się jeszcze wiele atrakcyjnych terenów pod kolejne inwestycje.

Nowe domy w Tarnowie budowane przez deweloperów nie odbiegają standardem od podobnych nieruchomości realizowanych w ramach inwestycji w większych miastach. Zazwyczaj powstają w ekonomicznej i eleganckiej zabudowie szeregowej lub bliźniaczej, oferując mieszkańcom komfort, bezpieczeństwo i wszelkie udogodnienia utożsamiane z nowoczesnymi inwestycjami deweloperskimi.

Ceny nowych domów w Tarnowie – jak się kształtują?

Tarnów nieustannie konkuruje z większymi ośrodkami miejskimi, jeśli chodzi o zainteresowanie inwestorów. Z punktu widzenia nabywcy czy najemcy jego głównym atutem są jednak przystępne ceny. Wartość nieruchomości w tym mieście systematycznie wzrasta, ale ceny zakupu nowych domów w Tarnowie nadal są zdecydowanie niższe niż w przypadku Rzeszowa, a tym bardziej Krakowa, który należy do najdroższych miast w Polsce. W zależności od lokalizacji inwestycji i jej standardu plasują się one w okolicach średniej krajowej lub nieco powyżej tego pułapu. Dzięki temu do najbardziej pożądanych nieruchomości w mieście należą właśnie nowe domy oraz inne lokale oferujące dużą przestrzeń do życia.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Tarnowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023