Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Domy Krzyż
  Oferta archiwalna
  Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu! Komfortowe i przytulne domy w Tarnowie.· 85 m2 powierzchni domu· 260 – 350 m2 powierzchni działki· Znakomita lokalizacja· Wysoki standardNowe przedsięwzięcie deweloperskie „Domy Krzyż” to zespół 18 segmentów zlokalizowanych przy ul. Matki Teresy z Kalkuty w Tarnowie.Nasze osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą i zostało zaprojektowane z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Każdy dom posiada powierzchnię 85,95 m2, na którą składają się dwie kondygnacje bez skosów. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, wc, pomieszczenie gospodarcze oraz wiatrołap. Na piętrze domu znajdziemy jasną dużą łazienkę, a także trzy przestronne i ustawne sypialnie. Warto dodać, że w każdej sypialni przewidziano miejsce na zabudowę dużej szafy. Dodatkowo, na poddaszu udało się wygospodarować przestrzeń na strych.

  Domy Krzyż

  od 4 305 zł/m2
  ul. Matki Teresy z Kalkuty , Tarnów(3.6 km od centrum)
  Quattro Development
 • Domy jednorodzinne ul. Piękna - Tarnów
  Oferta archiwalna
  Więcej informacji pod numerem telefonu +48 696 442 760

  Domy jednorodzinne ul. Piękna - Tarnów

  ul. Piękna , Tarnów(5.7 km od centrum)
  BUD-MAX S.C. JANUSZ SOCHA KRZYSZTOF SOCHA
 • Domy jednorodzinne przy ul. Pięknej
  Oferta archiwalna
  Stan surowy wykonano w technologii tradycyjnej.Ławy wraz ze ścianami fundamentowymi żelbetowe monolityczne wg projektu konstrukcji.Izolacja termiczna ścian fundamentowych z płyt STYROHART firmy MARBET gr.10 cmIzolacja podłogi na gruncie styropian „ Dach-Podłoga ” firmy TERMO-ORGANIKA.Ściany murowane z ceramiki THERMOPOR® P+W firmy LEIER.Klatka schodowa żelbetowa monolityczna wg projektu konstrukcji.Stropy żelbetowe monolityczne , zbrojone wg projektu konstrukcyjnego.Budynek posiada izolację termiczną ścian zewnętrznych z styropianu firmy TERMOORGANIKA gr. 15 cm ,dodatkowo na wszystkich elementach żelbetowych (słupy , wieńce) zlokalizowanych w ścianach zewnętrznych w celu zminimalizowania możliwości wystąpienia lokalnych „mostków termicznych” wykonano dodatkowo ocieplenie ze styropianu gr. 4cm.Elewacja w całości zrealizowana w technologii lekkiej mokrej w systemie CAPAROL z zastosowaniem tynku silikonowego.Konstrukcja dachowa drewniana zabezpieczona środkami grzybobójczymi. Pokrycie dachu wykonano dachówką ceramiczną firmy Wienerberger w kolorze antracytowym.Jako wiatroizolacje zastosowano folię dachową wysoko paro-przepuszczalną.Podbitka okapów drewniana – kolor orzech. Poddasze ocieplone wełną mineralną z paroizolacją i poszyciem płytami GK na ruszcie stalowym.Ścianki działowe poddasza w systemie GK z izolacją akustyczną z wełny mineralnej.Kominy murowane w systemie LEIER – dotyczy przewodów dymowych , spalinowych i wentylacyjnych.Tynki wewnętrzne gipsowe maszynowe firmy Knauf , podkłady posadzkowe cementowe.Balkony żelbetowe monolityczne z izolacją termiczną , oraz izolacją przeciwwilgociową. Wykończenie balkonów z płyt tarasowych na podsypce grysowej (frakcji 2-8mm) w tzw. systemie „otwartym” polegającym na odprowadzaniu wód opadowych z dolnych warstw wykończeniowych dzięki zastosowaniu maty drenującej PCV.Balustrady balkonowe wykonane z stali nierdzewnej.W budynku zamontowano stolarkę okienną PCV firmy Drutex w poziomie parteru została ona dodatkowo wyposażona w okucia antywłamaniowe. Parapety wewnętrzne z aglomarmuru.Drzwi wejściowe Gerda . Bramy garażowe segmentowe wyposażone w napędy elektryczne.Cały kompleks ogrodzony - od strony północnej oraz wschodniej ogrodzenie murowane z łupanych bloczków betonowych firmy Cj-blok w kolorze grafitowym. Ogrodzenia między budynkami (segmentami) drewniane w kolorze stolarki.Podjazd do garażu , podejścia , tarasy wykonane z kostki brukowej firmy Bruk-Bet.Bramy wjazdowe na posesje w ogrodzeniu odsuwane wyposażone w napędy elektryczne.

  Domy jednorodzinne przy ul. Pięknej

  ul. Piękna , Tarnów(5.7 km od centrum)
  BUD-MAX S.C. JANUSZ SOCHA KRZYSZTOF SOCHA

Rynek pierwotny – nowe domy w Tarnowie

Tarnów to około 100-tysięczne miasto położone pomiędzy Krakowem i Rzeszowem. Jest to ośrodek atrakcyjny pod względem turystycznym, kulturalnym, ale także biznesowym. Znajdują się tutaj siedziby wielu przedsiębiorstw przemysłowych, w tym Grupy Azoty. Nic więc dziwnego, że zapotrzebowanie na lokale mieszkalne również jest tu dość duże. Sprawdź, jak kształtuje się rynek, jeśli chodzi o nowe domy w Tarnowie i ile trzeba zapłacić za tego typu nieruchomości.

Nowe domy w Tarnowie – jak wygląda tutejszy rynek?

Tarnów jest bardzo przyjemnym miejscem do życia. Stopa bezrobocia jest tu niska, a infrastruktura rozwinięta. Jednocześnie tempo życia jest spokojne, co dla wielu osób stanowi atut. Duża ilość miejsc pracy stwarza zapotrzebowanie na lokale mieszkalne, co z kolei przyciąga do miasta deweloperów. Nowe inwestycje nie powstają tu zbyt często, ale dostępne lokale sprzedają się szybko, co świadczy o popycie.

W mieście powstają różne typy nieruchomości, choć w ofertach na rynku pierwotnym przeważają mieszkania ulokowane zazwyczaj w niezbyt wysokich blokach rozsianych po całym mieście. Często mocno kontrastują one z zabudową starszego typu – blokami z wielkiej płyty i kamienicami. Od czasu do czasu powstają jednak również nowe domy w Tarnowie, a tempo, w jakim ich oferty znikają z rynku, potwierdza tylko, że zapotrzebowanie na tego typu lokale mieszkalne jest duże.

Nowe domy w Tarnowie – gdzie powstają?

Podział administracyjny miasta uwzględnia 16 osiedli, które są dość różnorodne pod względem zabudowy. Nowe domy w Tarnowie budowane są najczęściej tam, gdzie okoliczna tkanka również cechuje się niską intensywnością, czyli w pobliżu innej zabudowy jednorodzinnej. Naturalnie są to tereny znajdujące się w pewnym oddaleniu od centrum – np. osiedla Chyszów, Piaskówka, Krzyż czy Gumniska-Zabłocie. W tych miejscach znajduje się jeszcze wiele atrakcyjnych terenów pod kolejne inwestycje.

Nowe domy w Tarnowie budowane przez deweloperów nie odbiegają standardem od podobnych nieruchomości realizowanych w ramach inwestycji w większych miastach. Zazwyczaj powstają w ekonomicznej i eleganckiej zabudowie szeregowej lub bliźniaczej, oferując mieszkańcom komfort, bezpieczeństwo i wszelkie udogodnienia utożsamiane z nowoczesnymi inwestycjami deweloperskimi.

Ceny nowych domów w Tarnowie – jak się kształtują?

Tarnów nieustannie konkuruje z większymi ośrodkami miejskimi, jeśli chodzi o zainteresowanie inwestorów. Z punktu widzenia nabywcy czy najemcy jego głównym atutem są jednak przystępne ceny. Wartość nieruchomości w tym mieście systematycznie wzrasta, ale ceny zakupu nowych domów w Tarnowie nadal są zdecydowanie niższe niż w przypadku Rzeszowa, a tym bardziej Krakowa, który należy do najdroższych miast w Polsce. W zależności od lokalizacji inwestycji i jej standardu plasują się one w okolicach średniej krajowej lub nieco powyżej tego pułapu. Dzięki temu do najbardziej pożądanych nieruchomości w mieście należą właśnie nowe domy oraz inne lokale oferujące dużą przestrzeń do życia.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Tarnowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Tarnowie

Tarnów to miasto należące do województwa małopolskiego. Jest ważnym ośrodkiem turystycznym i kulturalnym województwa małopolskiego. W przyjętej przez Radę Ministrów Koncepcji Przestrzennego Zagospodarowania Kraju 2030, Tarnów został zaliczony do tzw. ważnych ośrodków regionalnych, czyli grona miast, obok miast wojewódzkich, najważniejszych dla rozwoju kraju w perspektywie najbliższych 20 lat. Ponadto, jest też ważnym ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym. W ramach miasta działają wyspecjalizowane zakłady chemiczne, maszynowe, metalowe, budowlane, szklarskie i spożywcze. W Tarnowie znajduje się też Zakłady Azotowe oraz siedziba grupy Azoty. W 2012 roku, w rankingu Rzeczypospolitej miasto uznane zostało za najbardziej innowacyjny samorząd w Polsce - pod uwagę brano: dostęp do Internetu, unikatowe rozwiązania cyfrowe w biznesie, system wspomagania zarządzanie edukacją czy możliwość załatwienia spraw w e-urzędzie.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: