Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Murapol Osiedle Zen

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Borkowska, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe, ul. Borkowska

Murapol Osiedle ZenMurapol Osiedle Zen

10 zdjęć

Murapol Osiedle Zen
Murapol Osiedle Zen
Murapol Osiedle Zen
Murapol Osiedle Zen
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

37 - 74/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (44)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  Naziemne miejsce postojowe GRATIS na Dniu Otwartym w Gdańsku!

  Przyjdź 25 maja do biura sprzedaży przy ul. Goszczyńskiego 5 lub Jagiełły 35 na Mieszkaniowy Dzień Otwarty i zyskaj miejsce postojowe w cenie wybranego mieszkania w Gdańsku. Już teraz umów się z doradcą na spotkanie i skorzystaj z okazji!

 • Promocja

  Od 9153 zł/m2 mieszkania w Gdańsku

  Skorzystaj z majowej promocji, która obejmuje mieszkania od 9153 zł/m2 na Murapol Osiedlu Zen w Gdańsku. Wybierz mieszkanie objęte promocją i zyskaj rabat, a w przypadku wybranych lokali również miejsce postojowe w promocyjnej cenie.

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Stacja kolejowa - Gdańsk Lipce - 1761 m

Przystanek Tramwajowy - 2920 m

Przystanek Autobusowy - 439 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki edukacyjne, 2 sklepy, 3 obiekty sportowe, 14 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 173 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 44 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 37 do 74 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Osiedle Zen zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne i urokliwe miejsce pośród zielonych łąk, przeznaczone dla osób poszukujących swojego miejsca do życia z dala od zgiełku miasta. Świetne skomunikowanie inwestycji z trójmiejską obwodnicą i traktem św. Wojciecha zapewnia także dotarcie do fontanny Neptuna w zaledwie kwadrans.

W ramach inwestycji powstanie łącznie 346 lokali mieszkalnych w sześciu 3-piętrowych budynkach, a także ponad 400 miejsc postojowych, z czego 160 w podziemnych halach garażowych. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, par czy seniorów, bowiem oferta obejmuje od jedno- do nawet czteropokojowych lokali w kameralnych budynkach. Kompaktowe układy mieszkań Murapol Osiedla Zen przekonają do lokaty kapitału osoby chcące ochronić oszczędności przed utratą wartości pieniądza w czasie.

Murapol Osiedle Zen, czyli sielanka w nowoczesnym wydaniu

• Inteligentne urządzenia automatyki domowej, które można stosować w mieszkaniach dzięki systemowi HMS, umożliwiają zdalne, jak i manualne zarządzanie temperaturą, oświetleniem i zaworami wody.

• Filtry antysmogowe zamontowane przy każdym oknie pozwolą cieszyć się świeżym powietrzem w mieszkaniu. Poza zanieczyszczeniami łatwe w czyszczeniu i obsłudze filtry chronią wnętrza także przed owadami czy alergenami.

• Wykorzystanie oświetlenia LED na klatkach schodowych, w korytarzach czy windach gwarantuje niższe koszty energii elektrycznej.

• Ciche i szybkie windy wewnątrz budynku pozwolą sprawnie poruszać się między piętrami.

• W trosce o elegancki wygląd, przestrzeń klatek schodowych i części wspólnych została starannie urządzona z wykorzystaniem trwałych gresów o delikatnym i stonowanym wzornictwie, laminowanych paneli meblowych w naturalnym, złotym odcieniu oraz szlachetnego i wysokiej jakości tynku mozaikowego. Ponadto, w holu wejściowym znalazły się duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe, które nadają temu miejscu wyjątkowy charakter.

• Do mieszkań na piętrach przynależą przestronne balkony o powierzchni nawet 9 mkw.

• Lokale mieszkalne na parterze posiadają tarasy wybrukowane kostką oraz zielone ogródki.

• Mieszkańcy będą mogli wygodnie korzystać z pojazdów elektrycznych dzięki dedykowanej stacji ładowania samochodów elektrycznych na terenie inwestycji. Nie zabrakło tutaj również stojaków dla najbardziej ekologicznego środka transportu, czyli rowerów.

• Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego

• Teren zagospodarowany zielenią i elementami małej architektury

• W celu wzmacniania sąsiedzkich relacji oraz wypoczynku zaprojektowano plac zabaw (przy bud. 1) oraz strefę rekreacji (przy bud. 4) ze stolikami do szachów i leżakami.

Inwestycja Murapol Osiedle Zen znajduje się Oruni Górnej - Gdańsk Południe, ul. Borkowska (6.6 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 173 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Zen w sprzedaży są 44 nowe mieszkania o powierzchni od 37 do 74 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Osiedle Zen?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Osiedle Zen mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1761 metrów od inwestycji Murapol Osiedle Zen znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Lipce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Osiedle Zen znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Zen znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borkowie w odległości 836 m, przedszkole w odległości 893 m, szkoła w odległości 935 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Osiedle Zen składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 419 m znajduje się Lidl, w odległości 803 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Zen w odległości 851 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 934 m znajduje się boisko / kort, w odległości 983 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.05.2023
Data aktualizacji: 23.05.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Borkowska 23, 80-180 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023