+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy w Kutnie – lokalny rynek nieruchomości

„Domy na sprzedaż Kutno i okolice” to fraza zyskująca na popularności. Bliskość Łodzi oraz dużo niższe ceny nieruchomości sprawiają, że Kutno stało się pożądaną lokalizacją, między innymi dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących spokojniejszy tryb życia. Sprawdź, dlaczego warto tam kupić dom.

Kutno (inaczej „miasto róż”) położone jest w północnej części województwa łódzkiego, nad rzeką Ochnią, na zachodnim skraju Równiny Kutnowskiej, która przynależy do Niziny Środkowomazowieckiej. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 60 i 92. Nieopodal granic miasta znajduje się autostrada A1. W Kutnie mieści się dworzec kolejowy, który został odrestaurowany w 2012 roku. Można z niego szybko dojechać m.in. do Łodzi.

Domy na sprzedaż – Kutno. Rynek pierwotny

W skład miasta wchodzą administracyjnie następujące części: Antoniew, Azory, Bielawki, Dybów, Łąkoszyn, Kotliska Małe, Kościuszków, Puśniki, Sklęczki, Stara Wieś, Stodółki, Walentynów, Wiktorów i Żwirownia. Kutno usytuowane jest na powierzchni ponad 30 km kw. Miasto prężnie się rozwija, co przekłada się na coraz większe zainteresowanie inwestorów krajowych oraz zagranicznych. Bliskość stolicy województwa łódzkiego sprawia, że istnieje duży popyt na mieszkania i domy w Kutnie. Ogromnym powodzeniem cieszą się nieruchomości, które pochodzą z rynku pierwotnego.

Gotowe domy – Kutno. Oferta deweloperska

W Kutnie przeważają budynki mieszkalne i usługowe, ale są także budynki przemysłowe. Nie brakuje tam atrakcji turystycznych oraz placówek edukacyjnych. W Kutnie powstaje coraz więcej nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, składających się głównie z budynków wielorodzinnych, szeregowych i wolnostojących. Nowo powstałe inwestycje deweloperskie znajdują się w otoczeniu parków miejskich, sklepów oraz punktów usługowych. W pobliżu usytuowane są szkoły i przedszkola publiczne, obiekty sakralne oraz sportowo-rekreacyjne.

Pochodzące z rynku pierwotnego nowe domy w Kutnie mają zróżnicowaną powierzchnię użytkową. Do dyspozycji mieszkańców jest także funkcjonalna przestrzeń wokół budynków, przeznaczona do zagospodarowania w dowolny sposób. Nieruchomości znajdują się na ogrodzonych działkach, do których zostały doprowadzone wszystkie media, można je też podłączyć do gazociągu. Budynki te z reguły usytuowane są w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej, w niewielkiej odległości od centrum miasta oraz ważnych szlaków komunikacyjnych.

Domy na sprzedaż – Kutno i okolice

Na terenie miasta powstaje coraz więcej nieruchomości o podwyższonych parametrach termoizolacyjnych i akustycznych. Coraz większą popularnością cieszą się również domy szkieletowe w Kutnie, których budowę można zlecić specjalistom. W ostatnim czasie na popularności zyskują także nieruchomości, które znajdują się na obrzeżach miasta. Niektóre z nich zostały wykończone w standardzie deweloperskim. Obowiązujące ceny za metr kwadratowy nieruchomości są tutaj dużo niższe niż w Łodzi. Na zakup domu w Kutnie decydują się najczęściej rodziny z dziećmi i osoby poszukujące ciszy, spokoju oraz odpoczynku na świeżym powietrzu.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź, jakie domy na sprzedaż oferuje Kutno. Na portalu RynekPierwotny.pl znajdziesz lokal odpowiadający twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: