+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Malbork

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Nowe domy w Malborku – czym charakteryzuje się lokalny rynek nieruchomości?

Malbork to malownicze miasto, atrakcyjnie położone, dobrze skomunikowane z innymi miastami w Polsce. To świetne miejsce do zamieszkania. Poznaj lokalny rynek nieruchomości i dowiedz się, jakie nowe domy na sprzedaż oferuje Malbork. 

Malbork to średniej wielkości miasto położone w województwie pomorskim, na południowym skraju Żuław Wiślanych, nad rzeką Nogat. To malownicze miasto jest stolicą powiatu malborskiego i jest doskonale skomunikowane z pobliskimi miejscowościami, np. z Tczewem czy Elblągiem. Przez Malbork przebiega droga krajowa (DK) 22 oraz 55. Ważną rolę odgrywa także droga wojewódzka nr 515. W mieście jest dworzec kolejowy, który obsługuje połączenia do największych miast w Polsce.

Domy na sprzedaż – Malbork. Rynek pierwotny

Aktualnie Malbork jest podzielony na 19 jednostek administracyjnych, chociaż część mieszkańców nadal z przyzwyczajenia dzieli miasto na 11 dzielnic. Miasto znajduje się w północnej części Polski i zajmuje powierzchnię około 17 km kw. Na jego terenie przeważają kameralne osiedla mieszkaniowe, które usytuowane są w otoczeniu terenów rekreacyjnych. Dominuje tutaj zabudowa wielorodzinna oraz bliźniacza. Jest duży popyt na nowe mieszkania i nowe domy na sprzedaż w Malborku. Lokalny rynek nieruchomości stale się rozwija i zyskuje na popularności.

Nowe domy – Malbork. Oferta deweloperów

Na terenie Malborka można znaleźć nowoczesne osiedla wykończone w standardzie deweloperskim. Wiele nowych inwestycji powstało na obszarze dzielnicy Śródmieście, Południe oraz Wielbark. Osiedla deweloperskie są położone niedaleko ważnych szlaków komunikacyjnych i przystanków autobusowych. Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty handlowo-usługowej, edukacyjnej oraz rekreacyjno-sportowej. W najbliższej okolicy usytuowane są szkoły, sklepy, lokale gastronomiczne oraz kluby fitness.

Nowe domy na sprzedaż w Malborku wybudowano, korzystając z nowoczesnych rozwiązań systemowych i technologicznych, a także z wysokiej jakości materiałów. W większości budynków zastosowano energooszczędną stolarkę okienną, jak również antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Niektóre budynki mieszkalne są wyposażone w elementy z drewna i szkła oraz ogrzewanie gazowe. Do wielu domów w zabudowie bliźniaczej przynależy prywatny ogródek oraz jednostanowiskowe miejsce parkingowe. Do większości oddanych do użytku budynków mieszkalnych doprowadzona została instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna.

Nowe domy szeregowe i modułowe – Malbork

Szczególnym powodzeniem cieszą się nieruchomości usytuowane w pobliżu kąpieliska miejskiego oraz drogi wojewódzkiej. Na wyróżnienie zasługują domy na sprzedaż w okolicy Malbork Nowa Wieś. Ceny nowych nieruchomości utrzymują się tu na średnim poziomie. Są zdecydowanie atrakcyjniejsze niż w Trójmieście. Coraz więcej osób rozgląda się za ekonomicznym rozwiązaniem i inwestuje w domy modułowe w Malborku, które są szybkie w budowie (ten system jest dość popularny w Europie Zachodniej oraz Stanach Zjednoczonych).

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź, jakie nowe domy na sprzedaż oferuje Malbork. Na portalu RynekPierwotny.pl znajdziesz lokale odpowiadające twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: