Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy w Malborku – czym charakteryzuje się lokalny rynek nieruchomości?

Malbork to malownicze miasto, atrakcyjnie położone, dobrze skomunikowane z innymi miastami w Polsce. To świetne miejsce do zamieszkania. Poznaj lokalny rynek nieruchomości i dowiedz się, jakie nowe domy na sprzedaż oferuje Malbork. 

Malbork to średniej wielkości miasto położone w województwie pomorskim, na południowym skraju Żuław Wiślanych, nad rzeką Nogat. To malownicze miasto jest stolicą powiatu malborskiego i jest doskonale skomunikowane z pobliskimi miejscowościami, np. z Tczewem czy Elblągiem. Przez Malbork przebiega droga krajowa (DK) 22 oraz 55. Ważną rolę odgrywa także droga wojewódzka nr 515. W mieście jest dworzec kolejowy, który obsługuje połączenia do największych miast w Polsce.

Domy na sprzedaż – Malbork. Rynek pierwotny

Aktualnie Malbork jest podzielony na 19 jednostek administracyjnych, chociaż część mieszkańców nadal z przyzwyczajenia dzieli miasto na 11 dzielnic. Miasto znajduje się w północnej części Polski i zajmuje powierzchnię około 17 km kw. Na jego terenie przeważają kameralne osiedla mieszkaniowe, które usytuowane są w otoczeniu terenów rekreacyjnych. Dominuje tutaj zabudowa wielorodzinna oraz bliźniacza. Jest duży popyt na nowe mieszkania i nowe domy na sprzedaż w Malborku. Lokalny rynek nieruchomości stale się rozwija i zyskuje na popularności.

Nowe domy – Malbork. Oferta deweloperów

Na terenie Malborka można znaleźć nowoczesne osiedla wykończone w standardzie deweloperskim. Wiele nowych inwestycji powstało na obszarze dzielnicy Śródmieście, Południe oraz Wielbark. Osiedla deweloperskie są położone niedaleko ważnych szlaków komunikacyjnych i przystanków autobusowych. Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty handlowo-usługowej, edukacyjnej oraz rekreacyjno-sportowej. W najbliższej okolicy usytuowane są szkoły, sklepy, lokale gastronomiczne oraz kluby fitness.

Nowe domy na sprzedaż w Malborku wybudowano, korzystając z nowoczesnych rozwiązań systemowych i technologicznych, a także z wysokiej jakości materiałów. W większości budynków zastosowano energooszczędną stolarkę okienną, jak również antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Niektóre budynki mieszkalne są wyposażone w elementy z drewna i szkła oraz ogrzewanie gazowe. Do wielu domów w zabudowie bliźniaczej przynależy prywatny ogródek oraz jednostanowiskowe miejsce parkingowe. Do większości oddanych do użytku budynków mieszkalnych doprowadzona została instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna.

Nowe domy szeregowe i modułowe – Malbork

Szczególnym powodzeniem cieszą się nieruchomości usytuowane w pobliżu kąpieliska miejskiego oraz drogi wojewódzkiej. Na wyróżnienie zasługują domy na sprzedaż w okolicy Malbork Nowa Wieś. Ceny nowych nieruchomości utrzymują się tu na średnim poziomie. Są zdecydowanie atrakcyjniejsze niż w Trójmieście. Coraz więcej osób rozgląda się za ekonomicznym rozwiązaniem i inwestuje w domy modułowe w Malborku, które są szybkie w budowie (ten system jest dość popularny w Europie Zachodniej oraz Stanach Zjednoczonych).

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź, jakie nowe domy na sprzedaż oferuje Malbork. Na portalu RynekPierwotny.pl znajdziesz lokale odpowiadające twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023