Murapol Osiedle Verde bud. 3

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Wagrowska, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo, ul. Wagrowska

Murapol Osiedle Verde bud. 3Murapol Osiedle Verde bud. 3

11 zdjęć

Murapol Osiedle Verde bud. 3
Murapol Osiedle Verde bud. 3
Murapol Osiedle Verde bud. 3
Murapol Osiedle Verde bud. 3
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

26 - 71/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

9

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (241)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

 • Promocja

  25 mieszkań z bonusami w Poznaniu. Oszczędź nawet 151 tys. zł!

  Zamieszkaj lub zainwestuj w mieszkanie objęte kwietniową promocją w inwestycjach Murapol Osiedle Verde i Murapol Zielony Żurawiniec. Odbierz m.in. 2 miejsca postojowe i smart home w cenie promocyjnej. Wybierz mieszkanie z bonusami!

Stacja kolejowa - Poznań Starołęka - 1444 m

Przystanek Tramwajowy - 144 m

Przystanek Autobusowy - 154 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 11 placówek edukacyjnych, 5 kawiarni i restauracji, 27 sklepów, 36 obiektów sportowych, 42 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 666 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 241 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 71 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, na styku trzech dzielnic – Starołęka, Rataje i Żegrze – oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić.

W ramach inwestycji zaprojektowano 666 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz.

Murapol Osiedle Verde to świetne miejsce dla osób poszukujących nowego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem tam w razie potrzeby. Kompaktowe układy 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych mieszkań są odpowiednie dla rodzin z dziećmi, par, seniorów, ale też inwestorów chcących ulokować swój kapitał w nieruchomościach.

Mieszkaj nowocześnie z eco udogodnieniami na Murapol Osiedlu Verde

- Home Management System wdrożony w budynkach pozwala mieszkańcom korzystać z urządzeń smart home. Zarówno zdalnie, jak i manualnie można sterować oświetleniem, ogrzewaniem, zaworami wody czy nawet roletami wewnętrznymi.

- W nawiewnikach okiennych montowane są filtry antysmogowe zabezpieczające przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, alergenami, pyłkami czy owadami.

P- rzestrzeń klatek schodowych i części wspólnych została starannie zaprojektowana, wykorzystując trwałe płytki gresowe o delikatnym, stonowanym wzornictwie, laminowane panele meblowe w naturalnie złotym kolorze oraz wysokiej jakości tynk mozaikowy. W holu wejściowym przewidziano również duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe, dodając elegancji i funkcjonalności tej przestrzeni.

- Klatki schodowe oraz korytarze są wyposażone również w energooszczędną oprawę liniową LED, która wpływa na niższe koszty utrzymania budynku.

- Mieszkania parterowe posiadają dodatkową powierzchnię w formie tarasów wybrukowanych kostką z zielonymi ogródkami o łącznej powierzchni nawet 132 mkw.

- Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony.

- Dla osób elektrycznie zmotoryzowanych przewidziano stację ładowania aut elektrycznych oraz stojaki rowerowe.

Inwestycja Murapol Osiedle Verde bud. 3 znajduje się na Starołęce-Minikowie-Marlewie, ul. Wagrowska (3.9 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 666 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Verde bud. 3 w sprzedaży jest 241 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 71 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Osiedle Verde bud. 3?

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Osiedle Verde bud. 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1444 metrów od inwestycji Murapol Osiedle Verde bud. 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Starołęka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Osiedle Verde bud. 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Verde bud. 3 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zakład Poprawczy w odległości 79 m, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Zofii Nałkowskiej w odległości 469 m, szkoła w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Osiedle Verde bud. 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital i Przychodnia Medica Celsus w odległości 245 m, Certus w odległości 459 m, Gromadziński Zespół Medyczny w odległości 577 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Osiedle Verde bud. 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 269 m znajduje się Fawor, w odległości 438 m znajduje się Bar Maximus, w odległości 576 m znajduje się u Kingi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Verde bud. 3 w odległości 105 m znajduje się boisko / kort, w odległości 143 m znajduje się boisko / kort, w odległości 417 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 03.04.2024
Data aktualizacji: 10.04.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Wagrowska 11a, 61-369 Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 12:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: