Wybierz ranking
2022
Wrocław

Ranking najlepszych inwestycji we Wrocławiu

Zobacz najpopularniejsze inwestycje w 2022

1 miejsce
Czysta 4

Czysta 4

Wrocław, Stare Miasto, ul. Czysta 4

I miejsce
2 miejsce
Murapol Słoneczne Jagodno

Murapol Słoneczne Jagodno

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. S. Drabika

II miejsce
3 miejsce
Nowodworska 43

Nowodworska 43

Wrocław, Fabryczna, Nowy Dwór, ul. Nowodworska 43

III miejsce
Wyróżnienie
Osiedle Jaśmin

Osiedle Jaśmin

Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, ul. Grodzieńska

Wyróżnienie
Wyróżnienie
Incepti Gaj

Incepti Gaj

Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Żegiestowska 5, 11

Wyróżnienie

Zobacz inne rankingi dla miasta Wrocław

Zobacz, jak powstał ranking

step-image
1

Bazujemy na informacjach, otrzymywanych co miesiąc od ponad 500 tys. użytkowników.

step-image
2

Zbieramy informacje o tym, które inwestycje są najbardziej interesujące. Uwzględniamy zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczbę obejrzanych ofert w danej inwestycji.

step-image
3

Nasz algorytm tworzy finalne zestawienie, na bazie którego powstaje Ranking Inwestycji.

step-image
4

Ogłaszamy trzy najlepsze inwestycje oraz przyznajemy wyróżnienia w danym regionie.

Ranking Inwestycji we Wrocławiu

Stolicy Dolnego Śląska nie mogłoby zabraknąć w Rankingu Inwestycji! Wrocław to obecnie jedno z najintensywniej rozbudowujących się miast, co przekłada się oczywiście na dużą ilość nowych osiedli i budynków. Powstają tu tak nietypowe i ciekawe projekty, że rywalizacja jest zacięta a konkurencja bardzo duża.

Uwagę zwracają zwłaszcza inwestycje na Klecinie, Maślicach i Starym Mieście - to tu powstaje ich najwięcej. Wrocław rozbudowuje się także na innych obszarach. Dotychczas najmodniejszą dzielnicą były Krzyki - tak pokazują wyniki poprzednich edycji plebiscytu Ranking Inwestycji Wrocław. Jednak czy sama lokalizacja wystarczy, aby wygrała inwestycja w niej budowana?

Wrocławskie projekty deweloperskie

Czym wyróżniają się nowe inwestycje we Wrocławiu? Przede wszystkim wysoką jakością wykonania, ale również wieloma udogodnieniami dla mieszkańców i świetną lokalizacją. Warto zauważyć, że ich wygląd ma wiele cech wspólnych. W większości nisko kondygnacyjne bloki powstały w otoczeniu dużej ilości zieleni, posiadają przeszklone tarasy lub loggie, a elewacja znacznie wyróżnia się kolorem z otoczenia. Mają wiele części wspólnych, wśród których można znaleźć np. klub fitness, place zabaw, rowerownie, wózkownie, monitoring i wiele więcej. Wszystkie wymienione wyżej cechy sprawiają, że "głosujący" najczęściej wybierają właśnie te projekty jako najlepsze we wrocławskiej edycji Rankingu Inwestycji. Jak wynika z naszych danych, mieszkania w wybranych projektach bardzo szybko się wyprzedały lub zostało ich niewiele, co tylko potwierdza fakt, że są one świetnym wyborem.

Ranking Inwestycji Wrocław - lokalizacja to podstawa

Wyniki plebiscytu - Ranking Inwestycji Wrocław - publikowane są co miesiąc, ale również co kwartał. Każdy zatem może zobaczyć, które inwestycje w danym mieście wzbudzają największe zainteresowanie poszukujących mieszkań. Wyniki rankingu pomagają określić deweloperom potrzeby nabywców, jak również ich preferencje lokalizacyjne. To również szansa dla głosujących na to, by pokazać firmom deweloperskim, na czym zależy im najbardziej. Czy rzeczywiście jest to modna lokalizacja? Przykłady innych miast pokazują, że tendencje się zmieniają i obecnie w cenie są przede wszystkim udogodnienia, jak również bliskość dobrej jakości komunikacji publicznej.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: