Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Sady
  Oferta archiwalna
  Osiedle Sady to kompleks 44 domów dwulokalowych z przydomowymi ogródkami, położone na zachód od Poznania.Przestronny teren na którym zaplanowano inwestycje, został zagospodarowany aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort poruszania się w jego obrębie.W sprzedaży dostępne są cztery typy domów, rozróżnione ilością pokoi (4-5), powierzchnią, pomieszczeniami użytkowymi oraz garażami. W zależności od potrzeb, istnieje możliwość swobodnej aranżacji wnętrz, czy też zmiany ich funkcjonalnści.Każdy z domów posiada przestrzeń dzienną na parterze, otwartą na taras z ogrodem oraz kameralną strefę na piętrze. Większość ofert dysponuje dodatkowym tarasem położonym nad garażem oraz garderobą.

  Osiedle Sady

  od 4 946 zł/m2
  ul. Jagodowa , Sady, poznański(2 km od Poznania)
  Atram Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Sadów:

Informacje o Sadach

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: