Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Mikołów

5 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 5 141 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Południowe
  4 kw. 2022
  Osiedle Południowe jest niewielkie i znajduje się na nim 5 budynków: zbliźniaczone domy Arek, dwa Michały oraz parterowy Kuba. Każdy z domów leży na niewielkiej działce, którą można zagospodarować według uznania. Domy Michał charakteryzują się klasyczną bryłą opartą na rzucie kwadratu, a urozmaiconą ryzalitami, w których znajdują się przedsionek i część jadalna strefy otwartej parteru. Całość przykryto wielospadowym dachem. Kuba to klasyczny parterowy dom przykryty kopertowym dachem, którego funkcja idealnie nadaje się dla rodziny 2+2. Arek to nowa propozycja w ofercie naszej firmy - dom parterowy z poddaszem użytkowym. W zamyśle projektantów jest to domostwo przeznaczone dla inwestorów dysponujących mniej zasobnym portfelem, ale ceniącym wygodę oraz nowoczesne wzornictwo. Bryła oparta na rzucie prostokąta została przykryta dwuspadowym dachem prostopadłym do drogi dojazdowej. Budynki zbliźniaczono ścianą garażu.Osiedle Południowe idealnie spełnia wymagania aktywnej rodziny, ceniącej sobie spokój podmiejskiego osiedla.

  Osiedle Południowe

  ul. Wodociągowa , Mikołów(2.7 km od centrum)
  Dom dla Kazdego
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty Pszczyńska 86
  Oferta archiwalna
  Inwestycja klasy premium w centrum Mikołowa. Apartamenty oferowane w stanie deweloperskim.Ponad 110 mkw doskonale zaprojektowanej powierzchni użytkowej.Spektakularny salon z jadalnią o wysokości do 6 metrów.3 przestronne i wysokie sypialnie - dwie o powierzchni 12,7 mkw oraz sypialnia główna 17,6 mkw.Wysokość do 3,5 metra.2 stanowiska garażowe dla każdego z domów.Intymna przestrzeń tarasowa na piętrze.4 pomieszczenia gospodarcze w każdym mieszkaniu.Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła i filtrami antysmogowymi.Całodobowa wymiana świeżego powietrza w domu.3 szybowa stolarka aluminiowa, zainstalowana z użyciem technologii ciepłego montażu.Ciepłe parapety systemowe Aluprof - XPS 400. Ultra ciepłe wkłady szybowe o przenikalności 0,6.Wodne ogrzewanie podłogowe.Dwufunkcyjny piec gazowy, kondensacyjny firmy Vaillant.Rozszerzony pakiet elektryczny zawierający m.in. instalację umożliwiającą montaż elektrycznych żaluzji fasadowych oraz klimatyzacji.Przestrzeń parkowa dla mieszkańców.Osiedle zamknięte, monitorowane.Innowacyjna bryła budynków oparta o zasadę kompresji dekompresji.Jedyny w Polsce specjalnie zaprojektowany dach o przesuniętej osi.Membrany EPDM na powierzchniach płaskich.Elementy bryły budynku wykończone naturalnym modrzewiem syberyjskim.Bezramowe balustrady szklane.Kameralny charakter.Najlepsza lokalizacja w Mikołowie.Termin oddania do użytkowania - 06.2021.Szeroka oferta indywidualizacji rozwiązań architektonicznych oraz instalatorskich.Zapraszamy do umówienia wizyty na terenie inwestycji i w biurze sprzedaży.

  Apartamenty Pszczyńska 86

  od 4 900 zł/m2
  ul. Pszczyńska 86 , Mikołów(2.4 km od centrum)
  Monolit Development
 • Kamionkowe Wzgórze
  Oferta archiwalna
  Osiedle domów jednorodzinnych „Kamionkowe Wzgórze” stwarza idealne warunki do zamieszkania dla tych, którzy od własnego domu oczekują czegoś więcej.Niebanalna architektura, nowoczesne technologie oraz panoramiczna lokalizacja czynią je miejscem wyjątkowym.Lokalizacja osiedla zapewnia łatwy dojazd i bliskość instytucji niezbędnych do wygodnego, codziennego życia.Osiedle zostało zaprojektowane oraz wykonane przy zastosowaniu najnowszych technologii zapewniających jakość oraz komfort.Wyjątkowość osiedla to nowoczesna architektura łącząca tradycję i nowoczesność. Niewątpliwie olbrzymim atutem jest miejsce na zboczu góry Kamionka, która zapewnia bezpośrednią bliskość zespołu przyrodniczo-krajobrazowego "Wzgórze Kamionka" i zarazem bardzo dobrą infrastrukturą drogową i użytkową, tj. sklep, przystanek, szkoła, przedszkole. Od centrum miasta dzieli zaledwie 30 minut spaceru bądź 10 minutowa przejażdżka autem.Gotowe są 4 domy (2 bliźniaki). Dwa w stanie deweloperskim oraz dwa w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Piąty, wolnostojący jest w trakcie budowy. Do powyższych cen należy doliczyć opłatę za udział w drodze w wysokości 31 000 zł, która jest płatna po zakończeniu inwestycji i wykonaniu drogi.Oferowane domy posiadają m.in.:- piwnicę z kotłownią i funkcją gospodarczą- garaż jednostanowiskowy- miejsca postojowe przy budynku.Cała inwestycja składa się z5 domów tj. 2 w zabudowie bliźniaczej i 1 wolnostojący.

  Kamionkowe Wzgórze

  od 3 726 zł/m2
  ul. Wiązowa , Mikołów(1.4 km od centrum)
  Pionier - Sieć Biur Nieruchomości
 • Jasna II etap
  Oferta archiwalna
  Osiedle składa się z 24 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchniach 88,21m2, 105,94m2 i 134,32m2. Powierzchnia użytkowa domów ( o pow. 88,21 i 105,94) może być powiekszona poprzez adaptację poddasza nieużytkowago - schody na poddasze są wykonane w ramach projektu. Największe domy posiadają garaże. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne w luźnej zabudowie, oraz rozległe tereny zielone. Centrum Mikołowa jest oddalone o ok. 1km. Blisko znajdują się duże centra handlowe branży ogólnej jak też specjalistycznej - budowlanej. Sieć szybkich dróg zapewnia bezkolizyjny dojazd do Katowic jak też miejscowości w kierunku Wisły czy też Gliwic. Ceny domów kształtują się od 3492 do 3985zł/m2 (w przypadku domów skrajnie położonych w szeregu).Oferujemy miłą profesjonalną obsługę, pomoc w uzyskaniu kredytów.

  Jasna II etap

  od 3 600 zł/m2
  u. Jasna , Mikołów(0.9 km od centrum)
  Dombud S.A.
 • Jasna
  Oferta archiwalna
  Osiedle składa się z 24 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni 88,21m2 i 105,94m2. Powierzchnia użytkowa domów może być powiększona poprzez adaptację poddasza nieużytkowego - schody na poddasze są wykonane w ramach projektu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne w luźnej zabudowie, oraz rozległe tereny zielone. Centrum Mikołowa jest oddalone o ok. 1km. Blisko znajdują się duże centra handlowe branży ogólnej jak też specjalistycznej - budowlanej. Sieć szybkich dróg zapewnia bezkolizyjny dojazd do Katowic jak też miejscowości w kierunku Wisły czy też Gliwic. Ceny domów kształtują się od 3690 do 4033zł/m2 (w przypadku domów skrajnie , w szeregu, położonych gdzie działki są większe). Oferujemy miłą profesjonalną obsługę, pomoc w uzyskaniu kredytów.

  Jasna

  ul. Jasna , Mikołów(0.6 km od centrum)
  Dombud S.A.
 • Jasna Residence
  Oferta archiwalna
  Jasna Residence to kompleks 2 szeregów po 6 i 7 domów jednorodzinnych.Osiedle znajduje się w wyjątkowo spokojnej dzielnicy Mikołowa - Reta, przy ulicy Jasnej.Liczne drogi dojazdowe zapewniają mieszkańcom doskonałe połączenie zarówno z Katowicami jaki centrum miasta Mikołowa oraz z okolicznymi miastami.Osiedle umiejscowione jest na wzgórzu, ze spadkiem w stronę wschodnią. Od północy, południa orazwschodu graniczy z terenami zabudowy jednorodzinnej.Kompleks Jasna Residence zaprojektowano z myślą o osobach, które od swojego wymarzonego domuoczekują nie tylko funkcjonalności, ale także wygody i przestrzeni.Kolorystyka osiedla to biel, grafit i szarość .Wszystkie obiekty wchodzące w skład inwestycji są spójne architektonicznie i zostały wykonane z dbałościąo każdy detal, z najwyższej jakości materiałów.Budynki są niepodpiwniczone, piętrowe. W każdym z budynków jest poddasze gospodarcze, garaż, który jednak może zostaćzaadaptowany na pokój, gabinet bądź inne pomieszczenie.Powierzchnia użytkowa każdego z domów to 126 m2. Na parterze przewidziano pokój dzienny, kuchnię,wiatrołap, korytarz, łazienkę i garaż, natomiast na piętrze cztery pokoje, łazienkę oraz pomieszczeniegospodarcze. Powierzchnia użytkowa piętra to 63 m2.Jasna Residence to budynki wybudowane metodą tradycyjną z pustaków ceramicznych grubości 25 cm zzachowaniem wszelkie wymaganych norm akustycznych, ocieplone termoizolacyjnym styropianem grubości17 cm.Stropy budynków wykonane zostały z monolitycznych płyt betonowych typu filigran. Schody są betonowe,prefabrykowane.Dach dwuspadowy, ocieplony wełną mineralną, pokryty jest dachówką Braas typu celtyckego wykonanąw technologii Lumino w kolorze antracyt.Balustrady balkonów wykonane ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo w kolorze grafitowym.Budynki otynkowane są jasno – szarym tynkiem, a cokół oraz wstawki pod oknami obłożone płytkamiklinkierowymi w kolorze antracytowym.Wysokiej jakości stolarka okienna na profilu Brugmann, wykonana z PVC w kolorze antracyt, trzyszybowa.Pięciokomorowy system zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie. Przenikalność U(w/m2K):1,0.W budynkach zamontowano ocieplane bramy garażowe firmy Wiśniowski o gładkim panelu i strukturzeSilkline w kolorze antracytowym.Stolarka drzwiowa również w kolorze antracyt firmy Delta o grubości skrzydła 56 mm. Dla pełnegobezpieczeństwa zastosowano dwa zamki trzy ryglowe , trzy zawiasy oraz trzy bolce antywyważeniowe.Każdy z budynków wyposażony jest w indywidualny system ogrzewania gazowego.Ponadto w standardzie wykończenia wnętrza budynków są rozprowadzone wszystkie instalacje (elektryczna,gazowa, wodno – kanalizacyjna), grzejniki, otynkowane ściany oraz wykonana wylewka na podłogach.Teren osiedla jest ogrodzony, co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo jego mieszkańcom.Ogrodzenie z automatyczną, otwieraną za pomocą pilota bramę wjazdowa oraz furtką .Droga wewnątrzosiedlowa, chodniki, podejścia oraz podjazdy wykonane z kostki brukowej w kolorze szarym,wpisują się w pełni w kolorystykę i elegancki wygląd osiedla.Jasna Residence powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których estetyka zewnętrznajest równie ważna, co wykończenie wewnątrz.ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI INWESTYCJAMI

  Jasna Residence

  ul. Jasna , Mikołów(0.7 km od centrum)
  Avill

Nowe domy - Mikołów

Mikołów to miasto w południowej Polsce, w województwie Śląskim. Mikołów położony jest na Wyżynie Śląskiej, graniczy bezpośrednio od wschodu z  Katowicami, oraz od południa z Tychami. Powierzchnia miasta wynosi 80 km2, a liczba mieszkańców to ok. 40 tysięcy osób. Ilość ludności w mieście stopniowo się powiększa, a to za sprawą coraz bardziej rozbudowanego rynku nieruchomości. Największa popularnością cieszy się centrum miasta, do którego jest bardzo łatwy i szybki dostęp dzięki rozbudowanych węzłów komunikacyjnych. Mikołów to miasto z bogatą historią, o której mieszkańcy Mikołowa wciąż pamiętają. Jest to więc idealna lokalizacja na zakup nieruchomości, a w szczególności nowego domu, który w ostatnich latach cieszą się szczególnie popularnością również wśród inwestorów. 

Mikołów- coraz większe zainteresowanie

Województwo Śląskie to jeden z najciekawszych i najbardziej zróżnicowanych regionów Polski, a miasto Mikołów wyróżnia się na tle innych. Wyjątkowość i unikalność zabytków, sprawia, że miasto jest co roku odwiedzane przez turystów z całej Polski. Obiektami podziwu, są nie tylko tereny industrialne i postindustrialne na stałe powiązane z historią regionu, stanowiące wyróżnik śląskiego na arenie ogólnopolskiej, ale także pozornie zwyczajne miasta, a dobrym tego przykładem jest Mikołów. Dla aktywnych wielbicieli chodzenia po górach dedykowane są specjalnie wyznaczone do tego miejsca. Miasta województwa śląskiego kojarzą się z piękną architekturą, która ma wiele do zaoferowania. 

Nowe domu w Mikołowie 

Pomimo tego, że miasto  Mikołów nie należy do największych, stale się rozwija, co wpływa na coraz większy popyt na nieruchomości. W Mikołowie większość lokali wykupują mieszkańcy tego miasta, lub z okolic Śląska, a największa popularnością cieszą się nowe domy.  Sytuacja jest zatem inna niż w dużych aglomeracjach, gdzie często głównie dominują na rynku mieszkania na sprzedaż lub wynajem. Nowe domy  w Mikołowie powstają w oparciu o nowe trendy. Nie sposób zauważyć również uwzględnienia licznych  miejsc parkingowych czy powierzchni dodatkowych, jak place zabaw. Dodatkowo można zauważyć, że nowe domy w Mikołowie wyposażone zostały w ogródki, balkony lub tarasy. Ich powierzchnia jest dość duża, co daje dodatkową przestrzeń do wykorzystania, np. jako miejsce wypoczynku w gronie najbliższych. 

 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego domu w Mikołowie ? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Mikołowie

W Mikołowie dostępnych jest 5 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Mikołowie nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Mikołowie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 109 do 179 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 704 265 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Mikołowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: