Murapol Apartamenty Trzy Stawy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Graniczna, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Graniczna 65

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2393 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Murapol Apartamenty Trzy Stawy

5 zdjęć

Murapol Apartamenty Trzy Stawy
Murapol Apartamenty Trzy Stawy
Murapol Apartamenty Trzy Stawy
Murapol Apartamenty Trzy Stawy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 243 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw

Opis inwestycji

Planowane daty oddania do użytku:

IIQ2020

Inwestycja Murapol Trzy Stawy powstaje w rejonie ulic: Granicznej i Pułaskiego, czyli w otoczeniu zieleni, zbiorników wodnych, licznych miejsc rekreacji i zarazem bardzo blisko ścisłego centrum Katowic. Osiedle składa się z 243 komfortowych mieszkań w dwóch optymalnie zaprojektowanych budynkach.Ozdobą osiedla jest sąsiedztwo jednej z największych atrakcji miasta – Trzech Stawów.

Dlaczego warto?

Zaletą wszystkich mieszkań jest przestronny układ oraz duże nasłonecznienie pomieszczeń. Pokoje są jasne, a także ustawne.

Nowoczesna architektura osiedla – nie tylko miła dla oka i dostosowana do potrzeb mieszkańców, lecz także przyjazna dla środowiska dzięki wysokim parametrom termoizolacyjnym.

Duża liczba miejsc parkingowych – w podziemnej hali garażowej oraz na parkingu zewnętrznym.

Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy i ogródki.

Duża hala garażowa to kolejny atut inwestycji – pod budynkiem przewidziano blisko 100 miejsc postojowych.

Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami.

Olbrzymią zaletą tego osiedla jest dostępność tu stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Co jeszcze zyskujesz?

Na nowoczesnym osiedlu nie mogło zabraknąć superszybkiego internetu – dostęp do multimedialnej rozrywki jest znacznie ułatwiony dzięki obecności światłowodu.

Zainstalowanie wideodomofonów w mieszkaniach to krok w kierunku przyszłości, ale i bezpieczeństwa, którego poziom podniesie dodatkowo monitoring.

Dostępne metraże

W ramach inwestycji zaplanowaliśmy odpowiadające różnym potrzebom nowe mieszkania. Katowice to miasto, gdzie stale rośnie zapotrzebowanie na wszystkie typy lokali – od kompaktowych kawalerek do ekskluzywnych i przestronnych apartamentów. W inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy oferujemy Państwu akualnie ostatnie mieszkania 2-pokojowe o pow. ok. 32 mkw.atowickiego Parku Leśnego, Giszowca czy Ochojca

Inwestycja Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Graniczna 65 (2.3 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Murapol Apartamenty Trzy Stawy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 243 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkańcy będą mogli cieszyć się także bliskością wielu przestrzeni rekreacyjnych. Staw Łąka jest położony zaledwie 100 metrów od budynku, a nieco dalej znajduje się Aeroklub Śląski. Katowicki Park Leśny jest zaś na tyle blisko, że zawsze można wybrać się tam na spacer.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się też bogata infrastruktura handlowo-usługowo-edukacyjna, np. sklepy, restauracje, żłobki, przedszkola, a także popularne centrum handlowe 3 Stawy Katowice.

Mieszkania są doskonale skomunikowane nie tylko ze stolicą województwa, ale i z całym GOP – dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci dróg. Dogodne połączenia w ramach komunikacji miejskiej to kolejna cecha przyciągająca wielu przyszłych mieszkańców.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1737 metrów od inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Zawodzie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła podstawowa nr 4 im. Jerzego Ziętka w odległości 176 m, Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 244 m, Przedszkole Miejskie nr 87 im. Juliana Tuwima w odległości 333 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne LUX MED w odległości 291 m, Prywatny Ośrodek Leczniczy MEDIS w odległości 405 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 511 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 24 m znajduje się Lidl, w odległości 300 m znajduje się Duet, w odległości 301 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy w odległości 166 m znajduje się PTG Plaza - Paderewa, w odległości 169 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 193 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 20.03.2020

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: