Murapol Apartamenty Trzy Stawy

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 383 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Park Przy Stawach(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego (2.1 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 6 890/m2
  Park Przy Stawach
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 155
  Powierzchnia: 25 - 134 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Park Przy Stawach
 • Inspire(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Gen. W. Sikorskiego 41 (1.9 km od centrum Katowic)
  Inspire
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 29 - 125 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Okam Capital Sp. z o.o.
 • Twoja Dolina - etap II(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17 (1.7 km od centrum Katowic)
  Twoja Dolina - etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 52 - 97 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  JHM DEVELOPMENT S.A.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Planowane daty oddania do użytku:IIQ2020Inwestycja Murapol Trzy Stawy powstaje w rejonie ulic: Granicznej i Pułaskiego, czyli w otoczeniu zieleni, zbiorników wodnych, licznych miejsc rekreacji i zarazem bardzo blisko ścisłego centrum Katowic. Osiedle składa się z 243 komfortowych mieszkań w dwóch optymalnie zaprojektowanych budynkach.Ozdobą osiedla jest sąsiedztwo jednej z największych atrakcji miasta – Trzech Stawów.Dlaczego warto?Zaletą wszystkich mieszkań jest przestronny układ oraz duże nasłonecznienie pomieszczeń. Pokoje są jasne, a także ustawne.Nowoczesna architektura osiedla – nie tylko miła dla oka i dostosowana do potrzeb mieszkańców, lecz także przyjazna dla środowiska dzięki wysokim parametrom termoizolacyjnym.Duża liczba miejsc parkingowych – w podziemnej hali garażowej oraz na parkingu zewnętrznym.Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy i ogródki.Duża hala garażowa to kolejny atut inwestycji – pod budynkiem przewidziano blisko 100 miejsc postojowych.Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami.Olbrzymią zaletą tego osiedla jest dostępność tu stacji ładowania samochodów elektrycznych.Co jeszcze zyskujesz?Na nowoczesnym osiedlu nie mogło zabraknąć superszybkiego internetu – dostęp do multimedialnej rozrywki jest znacznie ułatwiony dzięki obecności światłowodu.Zainstalowanie wideodomofonów w mieszkaniach to krok w kierunku przyszłości, ale i bezpieczeństwa, którego poziom podniesie dodatkowo monitoring.Dostępne metrażeW ramach inwestycji zaplanowaliśmy odpowiadające różnym potrzebom nowe mieszkania. Katowice to miasto, gdzie stale rośnie zapotrzebowanie na wszystkie typy lokali – od kompaktowych kawalerek do ekskluzywnych i przestronnych apartamentów. W inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy oferujemy Państwu akualnie ostatnie mieszkania 2-pokojowe o pow. ok. 32 mkw.atowickiego Parku Leśnego, Giszowca czy Ochojca

Inwestycja Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Graniczna 65 (2.3 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Apartamenty Trzy Stawy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 243 nowych mieszkań w tym 217 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 32 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 243 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw.

Lokalizacja inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy

Mieszkańcy będą mogli cieszyć się także bliskością wielu przestrzeni rekreacyjnych. Staw Łąka jest położony zaledwie 100 metrów od budynku, a nieco dalej znajduje się Aeroklub Śląski. Katowicki Park Leśny jest zaś na tyle blisko, że zawsze można wybrać się tam na spacer. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się też bogata infrastruktura handlowo-usługowo-edukacyjna, np. sklepy, restauracje, żłobki, przedszkola, a także popularne centrum handlowe 3 Stawy Katowice. Mieszkania są doskonale skomunikowane nie tylko ze stolicą województwa, ale i z całym GOP – dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci dróg. Dogodne połączenia w ramach komunikacji miejskiej to kolejna cecha przyciągająca wielu przyszłych mieszkańców.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Paderewskiego Pomnik.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 270 m, Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach w odległości 440 m, Miejskie Przedszkole nr 55 w Katowicach w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lux Med w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Lidl, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się Centum Handlowe 3 Stawy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy w odległości 180 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 200 m znajduje się PTG Plaza - Paderewa, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.04.2018

Data aktualizacji: 20.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie