Murapol Apartamenty Trzy Stawy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Graniczna, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Graniczna 65

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 797 ofert w najbliższej okolicy!

Murapol Apartamenty Trzy Stawy

5 zdjęć

Murapol Apartamenty Trzy Stawy
Murapol Apartamenty Trzy Stawy
Murapol Apartamenty Trzy Stawy
Murapol Apartamenty Trzy Stawy

Najbliższe inwestycje

 • Park Przy Stawach
  od: 8 000 zł/m2

  Park Przy Stawach

  Park Przy Stawach

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Śródmiejskich, Katowice
  ul. Pułaskiego
  2.1 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 29-134 m2
  • Mieszkań: 71
  • Pokoje: 2-5
 • Inspire

  Inspire

  Okam Capital Sp. z o.o.

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Śródmiejskich, Katowice
  ul. Gen. W. Sikorskiego 41
  1.9 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 27-125 m2
  • Mieszkań: 36
  • Pokoje: 1-5
 • Twoja Dolina - etap II

  Twoja Dolina - etap II

  JHM DEVELOPMENT S.A.

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Śródmiejskich, Katowice
  ul. Pułaskiego 17
  1.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 64-71 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 3-4

Opis Inwestycji

Planowane daty oddania do użytku:

IIQ2020

Inwestycja Murapol Trzy Stawy powstaje w rejonie ulic: Granicznej i Pułaskiego, czyli w otoczeniu zieleni, zbiorników wodnych, licznych miejsc rekreacji i zarazem bardzo blisko ścisłego centrum Katowic. Osiedle składa się z 243 komfortowych mieszkań w dwóch optymalnie zaprojektowanych budynkach.Ozdobą osiedla jest sąsiedztwo jednej z największych atrakcji miasta – Trzech Stawów.

Dlaczego warto?

Zaletą wszystkich mieszkań jest przestronny układ oraz duże nasłonecznienie pomieszczeń. Pokoje są jasne, a także ustawne.

Nowoczesna architektura osiedla – nie tylko miła dla oka i dostosowana do potrzeb mieszkańców, lecz także przyjazna dla środowiska dzięki wysokim parametrom termoizolacyjnym.

Duża liczba miejsc parkingowych – w podziemnej hali garażowej oraz na parkingu zewnętrznym.

Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy i ogródki.

Duża hala garażowa to kolejny atut inwestycji – pod budynkiem przewidziano blisko 100 miejsc postojowych.

Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami.

Olbrzymią zaletą tego osiedla jest dostępność tu stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Co jeszcze zyskujesz?

Na nowoczesnym osiedlu nie mogło zabraknąć superszybkiego internetu – dostęp do multimedialnej rozrywki jest znacznie ułatwiony dzięki obecności światłowodu.

Zainstalowanie wideodomofonów w mieszkaniach to krok w kierunku przyszłości, ale i bezpieczeństwa, którego poziom podniesie dodatkowo monitoring.

Dostępne metraże

W ramach inwestycji zaplanowaliśmy odpowiadające różnym potrzebom nowe mieszkania. Katowice to miasto, gdzie stale rośnie zapotrzebowanie na wszystkie typy lokali – od kompaktowych kawalerek do ekskluzywnych i przestronnych apartamentów. W inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy oferujemy Państwu akualnie ostatnie mieszkania 2-pokojowe o pow. ok. 32 mkw.atowickiego Parku Leśnego, Giszowca czy Ochojca

Inwestycja Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Graniczna 65 (2.3 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Murapol Apartamenty Trzy Stawy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 243 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 243 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, internet, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw

Lokalizacja inwestycji

Mieszkańcy będą mogli cieszyć się także bliskością wielu przestrzeni rekreacyjnych. Staw Łąka jest położony zaledwie 100 metrów od budynku, a nieco dalej znajduje się Aeroklub Śląski. Katowicki Park Leśny jest zaś na tyle blisko, że zawsze można wybrać się tam na spacer. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się też bogata infrastruktura handlowo-usługowo-edukacyjna, np. sklepy, restauracje, żłobki, przedszkola, a także popularne centrum handlowe 3 Stawy Katowice. Mieszkania są doskonale skomunikowane nie tylko ze stolicą województwa, ale i z całym GOP – dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci dróg. Dogodne połączenia w ramach komunikacji miejskiej to kolejna cecha przyciągająca wielu przyszłych mieszkańców.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Paderewskiego Pomnik.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 270 m, Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach w odległości 440 m, Miejskie Przedszkole nr 55 w Katowicach w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lux Med w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Lidl, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się Centum Handlowe 3 Stawy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy w odległości 180 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 200 m znajduje się PTG Plaza - Paderewa, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.04.2018
Data aktualizacji: 20.03.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: