+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle na Bajce
  Oferta archiwalna
  „Na bajce” segmenty A1,A2,B1,B2 oraz C to domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w Inowrocławiu przy ul. Ewy Szelburg Zarembiny. Nowoczesna architektura nawiązuje do aktualnych trendów. Budynki prezentują się świeżo i elegancko, a z biegiem lat nie stracą na swojej atrakcyjności. Wnętrza domów są funkcjonalne, przestronne i wygodne. Okolica odseparowana jest od zgiełku miasta - zapewnia spokój

  Osiedle na Bajce

  od 3 663 /m2
  ul. Ewy Szelburg Zarembiny , Inowrocław(1.1 km od centrum)
  J&P Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy – Inowrocław z przystępnymi cenami

Zaliczany do średniej wielkości miast, Inowrocław leży w województwie kujawsko-pomorskim, nieopodal Bydgoszczy i jest bardzo dobrze skomunikowany z całym regionem. Zainteresowanie nieruchomościami w tej lokalizacji przejawia coraz więcej osób – wszystko dzięki przystępnym cenom oraz jej niewątpliwym walorom. Dowiedz się więcej o rynku pierwotnym w Inowrocławiu, a w szczególności o nowych domach powstających tu w ramach inwestycji deweloperskich.

Domy w Inowrocławiu – charakterystyka rynku pierwotnego

Inowrocław to nie tylko jeden z głównych ośrodków gospodarczych województwa, ale również nowoczesne miasto, które dba o ekologię, zabytki i zapewnienia mieszkańcom jak najlepszych warunków do życia. To przyciąga do miasta wielu młodych ludzi z okolicznych wsi. Przeprowadzkę do Inowrocławia rozważa jednak również coraz więcej mieszkańców Bydgoszczy. Wpływa to na zapotrzebowanie na atrakcyjne nieruchomości w tym obszarze.

Rynek pierwotny w Inowrocławiu jest dość rozbudowany. Deweloperzy budują jednak głównie mieszkania. Nowe domy powstają tu w znacznie mniejszej ilości. Są to jednak nieruchomości cieszące się coraz większym zainteresowaniem, gdyż zapewniają wysoki komfort życia. W Inowrocławiu nie brakuje terenów inwestycyjnych, które są rozsiane po całym mieście. Nowe domy są budowane jednak przede wszystkim z dala od centrum, co umożliwia ich posadowienie pośród zieleni i z dala od zgiełku.

Ceny nowych domów w Inowrocławiu

Inowrocław przyciąga nie tylko z uwagi na swoje liczne zalety. Jest to również miasto charakteryzujące się bardzo przystępnymi cenami nieruchomości. Koszt zakupu 1 m2 powierzchni nowego domu oscyluje wokół średniej dla całego kraju. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, szczególnie z uwagi na oferowane w tej lokalizacji udogodnienia i warunki. Co więcej, nieruchomości mieszkalne w oddalonej o zaledwie 40 km Bydgoszczy są droższe o co najmniej 20%.

Nowe domy w Inowrocławiu – jak zaoszczędzić na zakupie?

Kupując nowe domy w Inowrocławiu w przystępnych cenach, możesz również dodatkowo zaoszczędzić. Decydując się na nieruchomość od dewelopera, warto skorzystać z promocji. Najczęściej rabatami i bonusami są objęta pierwsze oraz ostatnie sprzedawane lokale. Można czekać również na okazyjne promocje (np. na Black Friday). Ponadto często dobrym pomysłem na oszczędności jest wybór wykończenia domu „pod klucz”. Pomaga to uniknąć stresu i zapewnić sprawne wykończenie nieruchomości, a często jest również tańsze niż prace wykonywane na własną rękę.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Inowrocławiu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: