Wybierz ranking
2022
Gdynia

Ranking najlepszych inwestycji w Gdyni

Zobacz najpopularniejsze inwestycje w 2022

1 miejsce
Solano

Solano

Gdynia, Mały Kack, ul. Strzelców

I miejsce
2 miejsce
Plac Unii

Plac Unii

Gdynia, Śródmieście, ul. Władysława IV 40

II miejsce
3 miejsce
Portova

Portova

Gdynia, Śródmieście, ul. Węglowa 22-24

III miejsce
Wyróżnienie
Żeromskiego 7

Żeromskiego 7

Gdynia, Śródmieście, ul. Żeromskiego 7

Wyróżnienie
Wyróżnienie
Apartamenty Wolności

Apartamenty Wolności

Gdynia, Działki Leśne, ul. Wolności 18

Wyróżnienie

Zobacz inne rankingi dla miasta Gdynia

Zobacz, jak powstał ranking

step-image
1

Bazujemy na informacjach, otrzymywanych co miesiąc od ponad 500 tys. użytkowników.

step-image
2

Zbieramy informacje o tym, które inwestycje są najbardziej interesujące. Uwzględniamy zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczbę obejrzanych ofert w danej inwestycji.

step-image
3

Nasz algorytm tworzy finalne zestawienie, na bazie którego powstaje Ranking Inwestycji.

step-image
4

Ogłaszamy trzy najlepsze inwestycje oraz przyznajemy wyróżnienia w danym regionie.

Ranking Inwestycji Gdynia - plebiscyt wart uwagi

Ranking Inwestycji w Gdyni, to możliwość sprawdzenia, które projekty najbardziej zachwyciły użytkowników portalu RynekPierwotny.pl! Ranking Inwestycji w Gdyni ma na celu przede wszystkim wyróżnienie najlepszych projektów deweloperskich w tym mieście. Podium obejmuje standardowe 3 miejsca, ale również kategorię “Wyróżnione”.

Co decyduje o wygranej? Przede wszystkim to, jak duże zainteresowanie wzbudzają w użytkownikach. Jeśli poszukujący mieszkań podejmują różne akcje na portalu świadczące o tym, że poważnie myślą o zakupie własnego M w danej inwestycji, jednocześnie "oddają na nią swój głos". Dzięki temu jesteśmy w stanie określić m.in. najbardziej popularne osiedla.

Działania użytkowników wyraźnie pokazują, że jeśli poszukują oni własnych czterech kątów, biorą pod uwagę nie tylko wygląd inwestycji. Liczą się także inne wartości, jak lokalizacja, stosunek ceny do jakości, udogodnienia. Nowy sposób przeprowadzania Rankingu Inwestycji w Gdyni wskazuje, które projekty w pełni spełniają potrzeby nabywców.

Gdyńskie inwestycje - co je wyróżnia?

Mimo że mniejsza od Gdańska, Gdynia bogata jest w wiele interesujących projektów deweloperskich. Na uwagę zasługują zwłaszcza te, które wyróżniają się szczególną dbałością o przyszłych mieszkańców. Wśród nich można znaleźć inwestycje oferujące m.in. możliwość skorzystania z klubu fitness i placów zabaw, a także miejsc do wspólnego wypoczynku. Nie bez znaczenia jest pięknie zaprojektowane otoczenie, które sprawia, że osiedle wyróżnia się spośród innych.

Ranking Inwestycji w Gdyni to okazja promocji wszystkich projektów. Które z nich spełniają oczekiwania przyszłych nabywców? Warto po raz kolejny zaznaczyć, że lokalizacja znacznie straciła na znaczeniu, na rzecz udogodnień. Wśród tych ostatnich można wymienić zwłaszcza dbałość o bezpieczeństwo. Trendy na rynku mieszkaniowym wyraźnie pokazują, że coraz więcej pojawia się osiedli zamkniętych i monitorowanych, a także z ochroną. Z pewnością takie projekty mają większe szanse na wygraną w Rankingu Inwestycji.

W Gdyni tego typu rozwiązania to już niemal standard. A co jeszcze jest ważne? Potencjalni nabywcy z pewnością szukają okazji cenowych, jak również dogodnej lokalizacji. Niemniej często pierwszeństwo mają dobrze zaprojektowane osiedla. Kameralność, nastawienie na potrzeby mieszkańców, prywatność - zapewnienia takich potrzeb oczekują nabywcy.

Gdynia - miasto z potencjałem

Czym Gdynia wyróżnia się na tle innych miast wchodzących w skład Trójmiasta? Odpowiedzi na to pytanie udziela Pani Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.

Gdynia to młode, dynamiczne, prężnie rozwijające się miasto. Ma wszystkie zalety metropolii, takie jak dostępność szerokiej oferty kulturalnej, bogatego rynku pracy, nowoczesnej komunikacji, edukacji na najwyższym poziomie, a jednocześnie nie jest pozbawiona atutów mniejszych, bardziej kameralnych miejscowości - ta kompaktowość dziś jest bardzo w cenie - nie tracimy czasu na stanie w korkach, długie dojazdy do pracy, szkoły, terenów rekreacyjnych, teatru czy kina.

O Gdyni mówi się „miasto z morza i marzeń”, bo wybudowano ją od podstaw, wprost na piasku bałtyckiej plaży, podczas jednej tylko dekady początków XX wieku. Dokonały tego najtęższe umysły odradzającej się Rzeczpospolitej. Marzyciele i śmiałkowie, architekci, urbaniści, inżynierowie, którzy chcieli realizować swoje wizje, otrzymali niepowtarzalną szansę przekłucia ich w nowe miasto. Dziś Gdynia liczy ćwierć miliona mieszkańców, a niepowtarzalną atmosferę miasta tworzą cumujące przy nabrzeżach statki, modernistyczne kamienice, wcinające się w morze bulwary i wszechobecny duch spełnionego marzenia o „polskim oknie na świat”.

Mieszkają tu ludzie, którzy mają wysokie wymagania, ale potrafią docenić jakość życia, jaką oferuje Gdynia. Zgodnie z badaniami socjologów, m.in. diagnozą prof. Czapińskiego, na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat gdynianie stali się najbardziej zadowoleni w Polsce z miejsca swojego zamieszkania.

Mieszkańcy Gdyni to dumni potomkowie i spadkobiercy pierwszych pionierów, którzy dotarli tu, aby tworzyć od podstaw miasto, i na których z nadzieją, ale i zazdrością patrzyła wówczas odzyskująca niepodległość oraz dostęp do morza Polska. Cenią swoje miasto z licznych powodów. Za to, że łatwiej tu o ciekawą pracę, dobrą szkołę i wygodne mieszkanie, za sprawną komunikację i dostępność usług, a także za morze, plaże, wzgórza i lasy wyrastające pod samymi oknami ich domów oraz za najwięcej w Polsce słonecznych dni w roku.

Dlaczego jest tak atrakcyjna? Warto dodać, że oprócz powyższych zalet wymienionych przez  panią wiceprezydent, Gdynia oferuje również ciekawe rozwiązania dla inwestorów. Stąd tak wiele ciekawych ofert pracy dla przyjezdnych. Wysokie zarobki - w niektórych przypadkach wyższe nawet niż w Gdańsku - również przyczyniają się do wzrostu ilości ludności w mieście.

Ranking Inwestycji w Gdyni - promocja ofert

Wyniki plebiscytu idealnie obrazują, które inwestycje w pełni trafiły w gusta klientów, a także czego dokładnie oczekują nabywcy. Ponadto Ranking Inwestycji w Gdyni jest świetną szansą dla firm deweloperskich, aby zostać docenionym przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl. Warto zatem jak najlepiej zaprezentować inwestycję za pomocą zdjęć, świetnej jakości opisu, konkretnych informacji. Dzięki temu można się lepiej wyróżnić spośród tłumu projektów.

Wyniki roczne dla miast

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: