Wiadomości mieszkaniowe

Murapol S.A.

Regionalne - Nieruchomości - Wiadomości

25 września 2019

Oddaj swój głos!

Murapol Zielona Toskania z nowymi etapami

Grupa Murapol rozpoczęła sprzedaż drugiego i trzeciego etapu wrocławskiej inwestycji Murapol Zielona Toskania, która powstaje przy ul. Buforowej. Sprawdź!

Murapol Zielona Toskania z nowymi etapami

Oferta projektu została powiększona o 287 mieszkań zaprojektowanych w dwóch budynkach 5- i 6- kondygnacyjnym. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano łącznie 346 miejsc postojowych w podziemnych halach garażowych oraz na terenie wokół budynków.

Wprowadzone do sprzedaży mieszkania stanowią część „oferty 2 000 bis”, którą deweloper uruchomił we wrześniu br. Wszystkie inwestycje w ofercie będą posiadały wdrożony Home Management System umożliwiający zastosowanie rozwiązań smart home, a także obejmujący m.in. filtry antysmogowe w mieszkaniach, monitoring wizyjny części wspólnych.

W najnowszej ofercie inwestycji Murapol Zielona Toskania znalazły się mieszkania o powierzchniach sięgających od 25 do ponad 54 mkw, kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe. Wszystkie mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, a na piętrach przestronne balkony. Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano również komórki lokatorskie. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz elementami małej architektury.

Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Murapol Architects Drive SA, pracownia należąca do Grupy Murapol. Wstępny harmonogram drugiego etapu inwestycji zakłada rozpoczęcie prac w ostatnim kwartale br., a przekazanie gotowych mieszkań nabywcom w pierwszej połowie 2021 roku. Z kolei w budynku z trzeciego etapu początek prac zaplanowany jest na przełom roku 2019/2020, zaś zakończenie również w pierwszej połowie 2021 roku.

- Odpowiadając na potrzeby mieszkaniowe wrocławian uruchamiamy sprzedaż kolejnych etapów inwestycji Murapol Zielona Toskania z technologicznymi rozwiązaniami Home Management System. Inwestycja powstanie w cieszącej się dobrą opinią mieszkańców lokalizacji, na osiedlu Wojszyce, nieopodal zrealizowanych przez nas wcześniej projektów. Mamy nadzieję, że będzie cieszyć się równie dużym zainteresowaniem, co poprzednie inwestycje. – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA. – Murapol Zielona Toskania to propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w kameralnym, zielonym otoczeniu, a zarazem mieć łatwy dostęp do centrum miasta – dodaje Nikodem Iskra.

W pobliżu inwestycji Murapol Zielona Toskania deweloper zrealizował już dwa duże projekty mieszkaniowe – Małą Toskanię oraz Nową Toskanię, w których zamieszkało ponad 4, 2 tysiące osób. Obecnie realizuje także budowę pobliskiej inwestycji Murapol Apartamenty Klasztorna z 278 lokalami, która jest już w finalnym etapie prac.

Poza projektem Murapol Zielona Toskania, firma oferuje również mieszkania powstające w trzecim etapie inwestycji Murapol Zielone Bulwary przy ul. Dożynkowej na Klecinie.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy