Wiadomości mieszkaniowe

Euro Styl

Regionalne - Trójmiasto - Wiadomości

30 lipca 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 1 głosów

Euro Styl - Kolejne mieszkania na osiedlu Idea

Euro Styl uruchamia sprzedaż kolejnych 27 mieszkań na terenie Osiedla IDEA w Gdańsku. Do sprzedaży trafia 5-piętrowy budynek B11. Sprawdź!

Euro Styl - Kolejne mieszkania na osiedlu Idea

Osiedle IDEA współtworzone przez trójmiejskich artystów m.in. malarzy, grafików, fotografów i rzeźbiarzy. Projekt budynku inspirowany jest neoplastycyzmem, nurtem nawiązującym do abstrakcji geometrycznych wywodzących się z kubizmu. Budynek B11 to kolejna inwestycja objęta patronatem Magdaleny Peli  – uznanej artystki wizualnej, autorki obiektów artystycznych i malarki. 

Niepowtarzalny klimat Osiedla IDEA oraz ciekawe przestrzenie rekreacyjne z indywidualnie zaprojektowanymi meblami miejskimi  zachęcają do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Pomiędzy budynkami przebiegać będzie Aleja Ekspresji z bogatą, wielogatunkową roślinnością.  

Osiedle IDEA to niepowtarzalna inwestycja w centrum Trójmiasta, która zyskała uznanie wielu architektów i urbanistów. Dzięki twórczej współpracy z lokalnymi artystami stworzyliśmy inspirujące miejsce, które wpisuje się w otoczenie zarówno zabytkowej Oliwy, jak i nowoczesnego Przymorza mówi Bartosz Podgórczyk, Dyrektor Marketingu Euro Styl S.A.

W nowo budowanym 5-piętrowym budynku B11 dostępne będą lokale mieszkaniowe o powierzchni od 34,73 mkw. do 91,84 mkw. Ceny mieszkań kształtują się od 437,6 tys. zł do 964,3 tys. zł.  Wraz z budynkiem do oferty trafi także 20 miejsc garażowych w cenie 35 tys. zł, a także 27 boksów i pomieszczeń na jednoślady. Na terenie osiedla znajdą się również dwa funkcjonalne place zabaw, które otoczone są ciekawie zaprojektowanymi częściami wspólnymi osiedla, wzbogaconymi o liczne formy artystyczne i bogatą zieleń. 

Komunikacja 

Lokalizacja osiedla gwarantuje szybkie poruszanie się po aglomeracji na osi Gdańsk-Sopot-Gdynia oraz sprawne dotarcie do obwodnicy Trójmiasta. Niedaleko inwestycji znajduje się dworzec PKP, SKM Gdańsk Oliwa oraz liczne przystanki autobusowe. Przyszli mieszkańcy będą mieli również zapewniony dostęp do rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej, edukacyjnej czy rekreacyjno-sportowej.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy