Osiedle Pana Tadeusza

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEuro Styl S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • BINGO!(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Gdańsk, Osowa, ul. Koziorożca (13.7 km od centrum Gdańska)
  BINGO!
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 53 - 144 m2
  Pomorskie Domy

Opis Inwestycji

Osiedle Pana Tadeusza to zespół czterech budynków trzykondygnacyjnych. Od strony południowej osiedle otoczone jest szpalerem modrzewi, natomiast zachodnią część osiedla zamyka panorama doliny jeziora Wysockiego.W kompleksie mieści się 105 mieszkań o powierzchni od 32m2 do 84m2. Mieszkania na parterze mają duże tarasy do 112m2.Okna parterowych lokali zabezpieczają rolety antywłamaniowe.Lokale na piętrach posiadają balkony wykończone gresem drewnopodobnym.Pod budynkami znajdują się hale garażowe oraz pomieszczenia gospodarcze.Przy projektowaniu osiedla zadbano o zagospodarowanie otoczenia.Drogi wykonane są z kostki brukowej. Na alejki i chodniki zastosowano elegancką kostkę nawiązującą kształtem oraz fakturą do tarasów.

Inwestycja Osiedle Pana Tadeusza znajduje się na Osowej, ul. Kielnieńska 123 (15 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Euro Styl S.A..

Inwestycja Osiedle Pana Tadeusza została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pana Tadeusza pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Euro Styl S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pana Tadeusza

Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka. Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.

Komunikacja

Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pana Tadeusza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Pana Tadeusza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Barniewicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pana Tadeusza znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 87 w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Pana Tadeusza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pana Tadeusza w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Pływalnia Osowa, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie