Zielona Dolina - Gdynia Dąbrowa, ul. Pokrzywowa

Oferta archiwalna

Gdynia, Dąbrowa, ul. Pokrzywowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielona Dolina - Gdynia Dąbrowa, ul. Pokrzywowa

10 zdjęć

Zielona Dolina - Gdynia Dąbrowa, ul. Pokrzywowa
Zielona Dolina - Gdynia Dąbrowa, ul. Pokrzywowa
Zielona Dolina - Gdynia Dąbrowa, ul. Pokrzywowa
Zielona Dolina - Gdynia Dąbrowa, ul. Pokrzywowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Zielona Dolina to wyjątkowy zespół apartamentowy zlokalizowany przy ulicy Pokrzywowej w kameralnej części  gdyńskiej dzielnicy Dąbrowa.Niewielkie osiedle tworzą bliźniacze segmenty, w których usytuowane są trzykondygnacyjne apartamenty o powierzchni około 245 mkw. Do każdego z nich przynależą ogródki, z tarasami utwardzonymi szlachetną kostką, dostępne bezpośrednio z salonu. We wszystkich segmentach znajdują się także dwustanowiskowe garaże.Budynki wykonano z dbałością o każdy szczegół, kładąc nacisk na jakość zastosowanych materiałów. Dolną partię elewacji ozdabia kamień łupany, natomiast fragmenty pozostałej części budynków ¦ panele drewniane w ciepłej kolorystyce.

Inwestycja Zielona Dolina - Gdynia Dąbrowa, ul. Pokrzywowa znajduje się na Dąbrowie, ul. Pokrzywowa (7.6 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Zielona Dolina - Gdynia Dąbrowa, ul. Pokrzywowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zielona Dolina - Gdynia Dąbrowa, ul. Pokrzywowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Dąbrowa jest jedną z najmłodszych, a zarazem najciekawszych dzielnic do zamieszkania na terenie Gdyni. Ostatnie lata to dla tej okolicy okres dynamicznego rozwoju, co sprawia, że Dąbrowa staje się dzielnicą mieszkaniową m.in. dla młodych małżeństw. W latach 90. zaczęto intensywnie inwestować w lokalną infrastrukturę, przez co na terenie Dąbrowy powstawało coraz więcej budynków. Dziś są to przede wszystkim kilkupiętrowe bloki, szeregowce oraz mniejsze domy jednorodzinne.

Znaczną powierzchnię Dąbrowy zajmują tereny rekreacyjne: lasy i małe zbiorniki wodne. Mieszkańcy chętnie spacerują po otaczającym dzielnice Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Jedną z największych atrakcji lokalnej przyrody jest góra Donas, leżąca w paśmie Wzgórz Chwaszczyńskich. To właśnie tutaj znajduje się taras widokowy, a także najwyższy maszt antenowy w województwie pomorskim.

Z drugiej strony mieszkańcy Dąbrowy mogą liczyć na bliskość sklepów wielkopowierzchniowych, takich jak Biedronka, Lidl, a także Leroy Merlin czy RTV EURO AGD.

Największą placówką medyczną w dzielnicy jest Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka, prowadzące zarówno przychodnię, jak i klinikę. Pomocy udzielają lekarze w poradniach ogólnych, dziecięcej i specjalistycznych.

Dąbrowa od północy graniczy z dzielnicą Chwarzno-Wiczlino, od wschodu z dzielnicą Karwiny, od południa z dzielnicą Wielki Kack, a od zachodu z gminą Żukowo.

Dąbrowa liczy sobie powierzchnię 6,22 km kw., zamieszkiwaną przez 13 636 osób (dane za rok 2022).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielona Dolina - Gdynia Dąbrowa, ul. Pokrzywowa?

Przez Dąbrowę przebiega kilka linii autobusowych. Przejazd z centrum dzielnicy na Dworzec Główny PKP trwa od 30 do 40 minut. Zmotoryzowanym mieszkańcom Dąbrowy sprawne połączenie z resztą Trójmiasta zapewnia bliskie sąsiedztwo obwodnicy trójmiejskiej oraz nowopowstałej Trasy Kaszubskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielona Dolina - Gdynia Dąbrowa, ul. Pokrzywowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Zielona Dolina - Gdynia Dąbrowa, ul. Pokrzywowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąbrowa Miętowa.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: