Oliwa Park

Oferta archiwalna

Gdańsk, Oliwa, ul. Poznańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Oliwa Park

9 zdjęć

Oliwa Park
Oliwa Park
Oliwa Park
Oliwa Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Kondygnacje podziemne żelbetowe, kondygnacje nadziemne murowane z pustaków ceramicznych lub żelbetowe, stropy żelbetowe

Dach

Płaski pokryty papą termozgrzewalną (większość powierzchni dachu zagospodarowana jest tarasami).

Elewacja

Systemowa lekka z opierzeniami stalowymi.

Stolarka okienna

Drewniana, na parterach okucia i szkło antywłamaniowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe.

Balkony

Tarasy - dolne - wykończone gretingiem z drewna egzotycznego, górne - wykończone betonowymi płytkami tarasowymi. Balkony - wykończone płytkami mrozoodpornymi, balustrady pełne betonowe lub przeszklone.

Posadzka

Wylewka betonowa.

Ściany

Tynki gipsowe, szpachlowane, malowane na biało.

Sufity

Tynki gipsowe, szpachlowane, malowane na biało.

Parapety zewnętrzne

Stalowe powlekane.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu kamiennego.

Instalacje

Instalcaja wod-kan, instalacja grzewcza (logotermy), instalacja elektryczna, instalacja telefoniczna, internetowa, instalacja RTV, instalacja wideodomofonowa.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Grawitacyjna.

Wyposażenie łazienki

Przyłącza wod-kan do wanny, umywalki, muszli, pralki w łazience.

Wyposażenie kuchni

Przyłącza wod-kan do zlewozmywaka i zmywarki, podłączenie do kuchenki elektrycznej.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 30000 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

LISTA MIESZKAŃ ZAWIERA JEDYNIE PRZYKŁADOWE MIESZKANIA.

ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM SPRZEDAŻY.

Oliwa park to prestiżowe, niewielkie osiedle, któremu uroku dodają ekskluzywne elementy wykończeniowe. Ponad czterystu metrowe Centrum Rekreacji znajdujące się na osiedlu z pewnością zadowoli nawet amatorów sportu. Znajdzie się tam między innymi siłownia oraz korty do squasha. Wjazd na osiedle zabezpieczają zdalnie sterowane bramy wjazdowe, a wygodne dotarcie na każde piętro budynku umożliwiają cichobieżne windy. W celu zadbania o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle zostało ogrodzone, a ponadto objęte monitoringiem. Na przyszłych mieszkańców w Centrum Rekreacji czekają trzy strefy: Strefa relaksu, sportu oraz klubowa. Sprawia to, iż w owym centrum każdy znajdzie coś dla siebie. Inwestycja została już ukończona, a mieszkania oraz apartamenty w stanie deweloperskim oddane do użytku.

Inwestycja Oliwa Park znajduje się w Oliwie, ul. Poznańska (8.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Oliwa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Oliwa Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Oliwa Park mieści się przy skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Bolesława Krzywoustego w Gdańsku Oliwie

Gdańska Oliwa jest dzielnicą wręcz skrojoną na miarę dla osób, które cenią sobie zarówno bliskość przyrody, jak i serca tętniącego życiem Trójmiasta. Z jednej strony Oliwa to w 80% tereny zielone. Właśnie tutaj znajdują się wzgórza morenowe z Lasem Oliwskim, współtworzącym Trójmiejski Park Krajobrazowy, a od północy dzielnicę okalają Lasy Sopockie (wchodzące w skład Sopotu).

Z drugiej strony, na zachodzie Oliwa graniczy z Obwodnicą Trójmiasta, za którą (ok. 100 metrów) znajduje się Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Poza dostępem do licznych połączeń transportu miejskiego, dzięki któremu w kilkanaście minut dostaniemy się nad morze, Oliwa szczyci się monumentalną Archikatedrą Oliwską oraz ZOO. Na terenie dzielnicy znajduje się także Uniwersytet Gdański (Kampus Oliwa), Akademia Wychowania Fizycznego i Seminarium Duchowe.

Dodatkowym plusem Oliwy są liczne sklepy wielkopowierzchniowe takie jak Centrum Handlowe Oliwa, Centrum Handlowe Familia, a także supermarkety Media Markt, Leroy Merlin i Castorama. Ponadto, na terenie dzielnicy znajduje się największy kompleks biurowy w Gdańsku - Olivia Business Centre oraz kompleks biurowo-usługowy Alchemia.

Na terenie Oliwy znajduje się Szpital Marynarki Wojennej, Przychodnia Dziecięca Polanki, Szpital Dziecięcy Polanki i prywatne Centrum Medicover Grunwaldzka.

Od południa Oliwa graniczy z dzielnicami Strzyże, Brętowo i VII Dwór, od północy z Sopotem, od wschodu z Przymorzem Małym oraz Żabianką, a od zachodu z Matarnią i Osową.

Oliwa liczy sobie powierzchnię 11,45 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 20 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oliwa Park?

Znajduje się tu przystanek PKP Gdańsk Oliwa obsługujący poza połączeniami krajowymi również kursujące pomiędzy Gdańskiem, Gdynią a Sopotem co kilka minut pociągi SKM. W odległości 500 m od granic dzielnicy znajduje się Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przez Gdańsk Oliwę przebiega kilka linii tramwajowych oraz autobusowych (w tym połączenia nocne).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oliwa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Oliwa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Oliwa Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Oliwa Park znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszolny Smerfikowa Chatka w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oliwa Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Biedronka, w odległości 360 m znajduje się Kami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oliwa Park w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: