Villa Spokojna

Oferta archiwalna

Gdynia, Mały Kack, ul. Spokojna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 118 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Spokojna

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Villa Spokojna to nowoczesny 10-apartamentowy budynek,  wyposażony we wszelkie udogodnienia, zbudowany z myślą o wymagających mieszkańcach. W obiekcie znajduje się eleganckie wewnętrzne patio, zaprojektowano także duże tarasy i przydomowe ogródki.Części wspólne tej kameralnej inwestycji wykończone zostały z użyciem nowoczesnych materiałów, takich jak szkło, kamień czy metal.Zaletą budynku jest niewątpliwie podwyższone bezpieczeństwo obiektu, który został ogrodzony, wyposażony w drzwi antywłamaniowe oraz w potrójnie szklone okna  z żaluzjami antywłamaniowymi na parterach.

Villa Spokojna położona jest w Gdyni Bernadowie, w miejscu, które charakteryzuje doskonała komunikacja oraz rozbudowana infrastruktura miejska. Mieszkańcy Villi Spokojnej mają doskonały dostęp do punktów handlowych i usługowych, obiektów użyteczności publicznej oraz środków komunikacji miejskiej. Łatwy dojazd do trójmiejskiej obwodnicy to także niewątpliwy atut tego miejsca.Niedaleko, bo tylko 500 metrów od Villi Spokojnej, zaczynają się zielone tereny rezerwatu Łęg nad Swelinią, znajdującego się na obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który jest doskonałym miejscem do uprawiania takich sportów, jak kolarstwo czy nordic walking. Amatorów spędzania czasu nad morzem ucieszy bliskość orłowskiej plaży.

Inwestycja Villa Spokojna znajduje się na Małym Kacku, ul. Spokojna (5.2 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Villa Spokojna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Spokojna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, Orłowem, Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i Sopotem. Z południa i północy dużą część jej powierzchni ogranicza Trójmiejski Park Krajobrazowy, ogródki działkowe i Sopockie Lasy a środkiem biegnie ulica Wielkopolska. Dzielnica ma powierzchnię 8,5 km kw i liczbę mieszkańców 7 500. W odległości ok. 500 m od granic dzielnicy mieści się brzeg morski z plażą miejską. Zabudowę Małego Kacka stanowią głównie domy jednorodzinne. Mieści się tu wiele sklepów spożywczych, z których największe to Żabka, Biedronka i Stokrotka. Najbliższe kino znajduje się w odległości 1 km od granic dzielnicy. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki medycznej ze szpitalem Uniwersyteckie Centrum Medycyny, Szpitalem im. PCK i Centrum Medycznym Nowe Orłowo znajdującymi się w odległości ok. 50 m od jej granic. Dużą atrakcją może być oddalony o zaledwie 200 metrów Aquapark Sopot. Granicząca z Sopotem dzielnica leży w odległości 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy i 1 km od stacji kolejowej Gdynia Główna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Spokojna?

Przez dzielnicę biegnie ul. Wielkopolska, łącząca Sopot z Gdynią. W dzielnicy odbywa się transport autobusowy i trolejbusowy. W odległości 1 km na północ od Małego Kacka mieści się stacja kolejowa Gdynia Główna a ok. 30 km na południowy-zachód Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Spokojna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Villa Spokojna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Spokojna - Cmentarz 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Spokojna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Spokojna w odległości 30 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: