DOKI Living

Mieszkania na sprzedaż ul. ks. Jerzego Popiełuszki, oferowane bezpośrednio przez

Euro Styl S.A.

Gdańsk, Śródmieście, ul. ks. Jerzego Popiełuszki

DOKI Living

22 zdjęcia

DOKI Living
DOKI Living
DOKI Living
DOKI Living

Termin oddania

1 kw. 2024

Powierzchnie

25 - 123/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

5 - 8

Budynki

6

Stand. wykończenia

Standard deweloperski podwyższony

Stacja kolejowa - Gdańsk Główny - 740 m

Przystanek Tramwajowy - 460 m

Przystanek Autobusowy - 190 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

8 placówek medycznych, 32 placówki edukacyjne, 140 kawiarni i restauracji, 41 sklepów, 32 obiekty sportowe, 15 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 11 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 999 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Wysoki standard apartamentów i mieszkań.

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada: 1089 komórek lokatorskich w całej inwestycji

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (1028 miejsc) : W całej inwestycji znajduje się 1028 miejsc parkingowych podziemnych
 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc) : w ramach całego przedsięwzięcia DOKI, będą to miejsca ogólnodostępne, nie będą sprzedawane (w tym 10 miejsc przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 105 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 25 do 123 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

DOKI Living logo

Zainspirowani światowymi przykładami rewitalizacji i wszechstronnego rozwoju obszarów portowych nadajemy funkcję miejską gdańskim terenom postoczniowym. Euro Styl jest jednym z pierwszych deweloperów, który będzie odpowiadał za rozwój Młodego Miasta. Firma tchnie w zakątki stoczni ducha nowoczesności, nie zapominając jednocześnie o historycznych korzeniach tych unikatowych terenów.

DOKI to wyjątkowa inwestycja, która poprzez połączenie części mieszkaniowej (DOKI Living), biurowej (DOKI Office), gastronomicznej, noclegowej i konferencyjno-wystawowej (MONTOWNIA) będzie tworzyć nową, tętniącą życiem multifunkcyjną dzielnicę zlokalizowaną w sercu Gdańska. Dzięki takiemu połączeniu DOKI będą wymarzonym miejscem zarówno do życia, pracy jak i spędzania wolnego czasu w wyjątkowej przestrzeni miejskiej.

Mieszkania w ramach inwestycji DOKI Living zostały zaprojektowane w oparciu o najlepsze architektoniczne wzorce, przy zachowaniu najwyższej dbałości o szczegół oraz szacunku do historii tego wyjątkowego miejsca. Budynki zostaną pokryte elewacją ze szlachetnych materiałów nawiązujących do ceglanej zabudowy stoczni. Industrialny charakter inwestycji DOKI Living podkreślać będą przemyślane detale. Inspirowana historią miejsca zabudowa przełamana zostanie roślinnymi akcentami. Pejzaż inwestycji uzupełnią nawiązujące do stoczniowych rusztowań stelaże, po których będą się piąć rośliny, czyniąc okolicę przyjazną do życia i spędzania wolnego czasu.

Atrakcyjność inwestycji podnoszą również takie udogodnienia jak: ogrody deszczowe, różnorodna roślinność na terenie osiedla, zielone dachy oraz rozbudowana infrastruktura handlowa, usługowa i edukacyjna, bliskość dworca PKP, SKM i autobusowego.

Termin oddania:

Budynek EF - I kwartał 2024 r.

Budynek CD - III kwartał 2025 r.

Inwestycja DOKI Living znajduje się w Śródmieściu, ul. ks. Jerzego Popiełuszki (1.1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 999 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji DOKI Living w sprzedaży jest 105 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 123 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (1028 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 1089 komórek lokatorskich w całej inwestycji.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica DOKI będzie położona w centrum Gdańska przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki, w bezpośrednim sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności i Drogi do Wolności. Położenie w niedalekiej odległości od zabytkowej części gdańskiego Śródmieścia, atrakcji turystycznych i nowo powstającego centrum biznesowego będzie stanowić jeden z największych atutów tej inwestycji. Doskonała lokalizacja w pobliżu głównych arterii miasta i tunelu pod Martwą Wisłą umożliwi przyszłym mieszkańcom szybki i sprawny dojazd do centralnych punktów na mapie Trójmiasta. Mieszkańcy będą mogli korzystać również z licznych połączeń komunikacji miejskiej - linii autobusowych, tramwajowych, dworca PKP i SKM.

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji DOKI Living?

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji DOKI Living mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 740 metrów od inwestycji DOKI Living znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji DOKI Living znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji DOKI Living znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 57 im. gen. Władysława Andersa w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa nr 57 w odległości 270 m, Przedszkole nr 35 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji DOKI Living jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Wałowa w odległości 140 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 350 m, Przychodnia Aksamitna w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji DOKI Living składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się 317A, w odległości 390 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji DOKI Living w odległości 190 m znajduje się CrossFit Stocznia, w odległości 210 m znajduje się boisko / kort, w odległości 300 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 04.12.2020
Data aktualizacji: 06.12.2023
DOKI Living logo

Adres biura sprzedaży:

ul. ks. Jerzego Popiełuszki/Rybaki Górne

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Możliwość odbycia spotkania online w godzinach pracy biura.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: