DOKI Living

19 zdjęć

DOKI Living
DOKI Living
DOKI Living
DOKI Living

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji DOKI Living dostępnych jest 160 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (160)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 212 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Komórek lokatorskich i pomieszczeń na jednoślady jest łącznie 212 dla budynków A i B. Zakup jest obowiązkowy. W budynku EF łącznie 267 pomieszczeń do przechowywania (148 komórek lokatorskich, 119 pomieszczeń na jednoślady) Obligatoryjność zakupu w zależności do typu lokalu mieszkalnego

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc): w ramach całego przedsięwzięcia DOKI, będą to miejsca ogólnodostępne, nie będą sprzedawane (w tym 10 miejsc przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych).
 • miejsca postojowe podziemne : 216 miejsc garażowych – łącznie dla budynków A i B W przypadku kawalerek zakup miejsca w HG nie jest możliwy, w przypadku mieszkań 2-pokojowych można ale nie ma przymusu, w przypadku 3-4-5pokojowych będzie obowiązek zakupu. 309 miejsc garażowych w budynku EF (zasady zakupu j.w.).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 160 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 25 do 104 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis Inwestycji

Zainspirowani światowymi przykładami rewitalizacji i wszechstronnego rozwoju obszarów portowych nadajemy funkcję miejską gdańskim terenom postoczniowym. Euro Styl jest jednym z pierwszych deweloperów, który będzie odpowiadał za rozwój Młodego Miasta. Firma tchnie w zakątki stoczni ducha nowoczesności, nie zapominając jednocześnie o historycznych korzeniach tych unikatowych terenów.

DOKI to wyjątkowa inwestycja, która poprzez połączenie części mieszkaniowej (DOKI Living), biurowej (DOKI Office), gastronomicznej, noclegowej i konferencyjno-wystawowej (MONTOWNIA) będzie tworzyć nową, tętniącą życiem multifunkcyjną dzielnicę zlokalizowaną w sercu Gdańska. Dzięki takiemu połączeniu DOKI będą wymarzonym miejscem zarówno do życia, pracy jak i spędzania wolnego czasu w wyjątkowej przestrzeni miejskiej.

Mieszkania w ramach inwestycji DOKI Living zostały zaprojektowane w oparciu o najlepsze architektoniczne wzorce, przy zachowaniu najwyższej dbałości o szczegół oraz szacunku do historii tego wyjątkowego miejsca. Budynki zostaną pokryte elewacją ze szlachetnych materiałów nawiązujących do ceglanej zabudowy stoczni. Industrialny charakter inwestycji DOKI Living podkreślać będą przemyślane detale. Inspirowana historią miejsca zabudowa przełamana zostanie roślinnymi akcentami. Pejzaż inwestycji uzupełnią nawiązujące do stoczniowych rusztowań stelaże, po których będą się piąć rośliny, czyniąc okolicę przyjazną do życia i spędzania wolnego czasu.

Terminy oddanie:

Budynek A – I kwartał 2023

Budynek B – II kwartał 2023

Budynek EF – I kwartał 2024

Inwestycja DOKI Living znajduje się na Młyniskach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki (1.2 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 212 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji DOKI Living w sprzedaży jest 160 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 104 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 25 do 46 m2 (17 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 32 do 51 m2 (45 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 79 m2 (67 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 78 do 82 m2 (25 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni 104 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórek lokatorskich i pomieszczeń na jednoślady jest łącznie 212 dla budynków A i B. Zakup jest obowiązkowy. W budynku EF łącznie 267 pomieszczeń do przechowywania (148 komórek lokatorskich, 119 pomieszczeń na jednoślady) Obligatoryjność zakupu w zależności do typu lokalu mieszkalnego.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica DOKI będzie położona w centrum Gdańska przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki, w bezpośrednim sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności i Drogi do Wolności. Położenie w niedalekiej odległości od zabytkowej części gdańskiego Śródmieścia, atrakcji turystycznych i nowo powstającego centrum biznesowego będzie stanowić jeden z największych atutów tej inwestycji. Doskonała lokalizacja w pobliżu głównych arterii miasta i tunelu pod Martwą Wisłą umożliwi przyszłym mieszkańcom szybki i sprawny dojazd do centralnych punktów na mapie Trójmiasta. Mieszkańcy będą mogli korzystać również z licznych połączeń komunikacji miejskiej - linii autobusowych, tramwajowych, dworca PKP i SKM.

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji DOKI Living?

Przyszli mieszkańcy inwestycji DOKI Living mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji DOKI Living znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji DOKI Living znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji DOKI Living znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego-G.M w odległości 330 m, Ośrodek Kształcenia Dyplomus w odległości 330 m, SEKA Oddział w Gdańsku w odległości 330 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji DOKI Living w odległości 240 m znajduje się CrossFit Stocznia, w odległości 340 m znajduje się So!Salsa – SOLIDARITY OF SALSA, w odległości 380 m znajduje się 3townpaintball.

Data publikacji: 04.12.2020
Data aktualizacji: 09.08.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Młyniskach

Oferty na Młyniskach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: