DOKI Living

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Gdańsk, Młyniska, ul. ks. Jerzego Popiełuszki
DOKI Living

14 zdjęć

DOKI Living
DOKI Living
DOKI Living
DOKI Living

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji DOKI Living dostępne są 62 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Zainspirowani światowymi przykładami rewitalizacji i wszechstronnego rozwoju obszarów portowych nadajemy funkcję miejską gdańskim terenom postoczniowym. Euro Styl jest jednym z pierwszych deweloperów, który będzie odpowiadał za rozwój Młodego Miasta. Firma tchnie w zakątki stoczni ducha nowoczesności, nie zapominając jednocześnie o historycznych korzeniach tych unikatowych terenów.

DOKI to wyjątkowa inwestycja, która poprzez połączenie części mieszkaniowej (DOKI Living), biurowej (DOKI Office), gastronomicznej, noclegowej i konferencyjno-wystawowej (MONTOWNIA) będzie tworzyć nową, tętniącą życiem multifunkcyjną dzielnicę zlokalizowaną w sercu Gdańska. Dzięki takiemu połączeniu DOKI będą wymarzonym miejscem zarówno do życia, pracy jak i spędzania wolnego czasu w wyjątkowej przestrzeni miejskiej.

Mieszkania w ramach inwestycji DOKI Living zostały zaprojektowane w oparciu o najlepsze architektoniczne wzorce, przy zachowaniu najwyższej dbałości o szczegół oraz szacunku do historii tego wyjątkowego miejsca. Budynki zostaną pokryte elewacją ze szlachetnych materiałów nawiązujących do ceglanej zabudowy stoczni. Industrialny charakter inwestycji DOKI Living podkreślać będą przemyślane detale. Inspirowana historią miejsca zabudowa przełamana zostanie roślinnymi akcentami. Pejzaż inwestycji uzupełnią nawiązujące do stoczniowych rusztowań stelaże, po których będą się piąć rośliny, czyniąc okolicę przyjazną do życia i spędzania wolnego czasu.

Terminy oddanie:

Budynek A – luty 2023

Budynek B – czerwiec 2023

Inwestycja DOKI Living znajduje się na Młyniskach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki (1.2 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Euro Styl S.A..

Inwestycja DOKI Living jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 212 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji DOKI Living pozostały na sprzedaż 62 mieszkania o powierzchniach od 26 do 118 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 26 do 44 m2 (8 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 43 do 51 m2 w cenie od 665 100 zł (14 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 79 m2 (29 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 78 do 96 m2 (8 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 109 do 118 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Euro Styl S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 212 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 62 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 26 do 118 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się na poziomie 665 100 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica DOKI będzie położona w centrum Gdańska przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki, w bezpośrednim sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności i Drogi do Wolności. Położenie w niedalekiej odległości od zabytkowej części gdańskiego Śródmieścia, atrakcji turystycznych i nowo powstającego centrum biznesowego będzie stanowić jeden z największych atutów tej inwestycji. Doskonała lokalizacja w pobliżu głównych arterii miasta i tunelu pod Martwą Wisłą umożliwi przyszłym mieszkańcom szybki i sprawny dojazd do centralnych punktów na mapie Trójmiasta. Mieszkańcy będą mogli korzystać również z licznych połączeń komunikacji miejskiej - linii autobusowych, tramwajowych, dworca PKP i SKM.

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji DOKI Living mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji DOKI Living znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji DOKI Living znajduje się się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego-G.M w odległości 330 m, Ośrodek Kształcenia Dyplomus w odległości 330 m, SEKA Oddział w Gdańsku w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji DOKI Living jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Wałowa w odległości 430 m, Przychodnia Aksamitna w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji DOKI Living składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się 317A, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 380 m znajduje się 100cznia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji DOKI Living w odległości 240 m znajduje się CrossFit Stocznia, w odległości 340 m znajduje się So!Salsa – SOLIDARITY OF SALSA, w odległości 380 m znajduje się 3townpaintball.

Data publikacji: 04.12.2020
Data aktualizacji: 31.03.2021
Euro Styl S.A. logo

Euro Styl S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. ks. Jerzego Popiełuszki/Rybaki Górne

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 18:00
 • Środa: 08:00 - 18:00
 • Czwartek: 08:00 - 18:00
 • Piątek: 08:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 16:00

Możliwość odbycia spotkania online w godzinach pracy biura.

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: