Dynamika

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Człuchowska, oferowane bezpośrednio przez

Euro Styl S.A.

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Człuchowska

DynamikaDynamika

10 zdjęć

Dynamika
Dynamika
Dynamika
Dynamika
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

42 - 78/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4 - 5

Budynki

7

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Tramwajowy - 806 m

Przystanek Autobusowy - 522 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 17 placówek edukacyjnych, 3 kawiarnie i restauracje, 24 sklepy, 37 obiektów sportowych, 59 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 300 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: 304 komórek lokatorskich w całej inwestycji. Zakup obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (187 miejsc) : W całej inwestycji znajduje się 187 miejsc w hali garażowej .Zakup obowiązkowy do wybranych mieszkań
 • miejsca postojowe naziemne (194 miejsca) : W całej inwestycji znajdują się 194 miejsca postojowe naziemne. Zakup obowiązkowy do wybranych mieszkań

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 78 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Dynamika logo

DYNAMIKA to osiedle składające się z 7 budynków wielorodzinnych wraz z bogatym terenem rekreacyjnym.

Przemyślany projekt części wspólnych zawiera zestaw atrakcji dostępnych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Należą do niego plac zabaw, skate park, zjeżdżalnia, pająk linowy, ścieżka rekreacyjna oraz elementy małej architektury otulone zielenią. Najmłodsi przekonają się, że prawdziwy świat dostarcza ciekawszych wrażeń niż wirtualna rzeczywistość.

Położenie Dynamiki na działce o tarasowym ukształtowaniu zapewnia walory widokowe. Nachylenie terenu decyduje o wyjątkowym układzie osiedla, którego budynki wznoszą się zgodnie z naturalnym układem krajobrazu. Całość dopełnia starannie dobrana roślinność, zaprojektowana zgodnie z koncepcją miejskiego, wielobarwnego ogrodu. Jego nieodłączną częścią jest ścieżka rekreacyjna prowadząca do terenu parkowego. Ozdobą części wspólnych są ogrody deszczowe – porośnięty roślinnością system retencyjny pozwala w zrównoważony sposób gospodarować wodą. Jednocześnie tworzy nowy, bogaty ekosystem.

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, a Dynamika nadąża za tymi zmianami. Mobilność jest wyznacznikiem nowoczesnego stylu życia, dlatego standardem w inwestycji jest dostęp do różnych środków transportu. Tutaj sport łączy się z ekologią, w dowolnym momencie można przesiąść się na rower, wybrać elektromobilność lub usługę współdzielenia. Właśnie po to na terenie osiedla mieści się infrastruktura do przechowywania, serwisowania, ładowania i wynajmowania sprzętu.

Rower, hulajnoga lub deskorolka to podstawa ekologicznego trybu życia. Mieszkańcy chętnie skorzystają z komunikacji miejskiej lub alternatywnych środników transportu, ponieważ mają łatwy dostęp do wygodnych stojaków rowerowych, stanowisk do ładowania baterii rowerów elektrycznych i hulajnóg, samoobsługowych stacji serwisowania oraz miejsc postojowych dla carsharingu.

Do atutów inwestycji zaliczają się również: bliskość szkoły podstawowej, przedszkoli, żłobków i sklepów, kameralne budynki z wielofunkcjonalną przestrzenią osiedlową sprzyjającą sąsiedzkiej integracji, a także nowoczesny skatepark, zjeżdżalnia, pająk linowy, wielofunkcyjna zabawka pszczoła, altana wypoczynkowa oraz ścieżka rekreacyjna z roślinnością na terenie osiedla.

Terminy oddania:

Budynki E, F, G - IV kwartał 2024r.

Inwestycja Dynamika znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Człuchowska (5.1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 300 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dynamika w sprzedaży jest 5 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 78 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (187 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (194 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 304 komórek lokatorskich w całej inwestycji. Zakup obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja jest położona w południowej części Gdańska przy ulicy Człuchowskiej. Obszar ten należy do Ujeściska – jednej z najmłodszych dzielnic administracyjnych miasta, zamieszkiwanej przez dynamicznych i aktywnych zawodowo młodych ludzi. W pobliżu osiedla znajduje się szkoła podstawowa – dobry wybór dla rodziców, którym zależy na tym, by dzieci uczyły się blisko domu, w nowoczesnym i dobrze wyposażonym obiekcie. W okolicy znajduje się potrzebna infrastruktura, przedszkole, sklepy, komunikacja miejska.

W najbliższej okolicy Dynamiki znajduje się pełna infrastruktura, która pozwala żyć lokalnie, bez konieczności korzystania z auta. Mieszkańcy mają w sąsiedztwie szkołę podstawową, a także kilka przedszkoli i żłobków, do których można dotrzeć wraz z pociechą na rowerze.

W pobliżu znajdują się dyskonty spożywcze, małe sklepy osiedlowe, które zaspokoją codzienne potrzeby rodziny. Bliskość terenów zielonych ze zbiornikami retencyjnymi zostanie doceniona przez właścicieli czworonogów oraz biegaczy. Można wybrać się także na wycieczkę rowerową pobliskimi szlakami, czy rodzinny spacer po Parku Oruńskim i Jarze Wilanowskim, dzięki któremu wolne popołudnia są jeszcze przyjemniejsze.

Kolejnych atrakcji dostarcza oddalone o około 6 km śródmieście Gdańska. Jego bogata oferta kulturalno-rozrywkowa obejmuje kina, teatry, galerie sztuki, muzea, a także przytulne kawiarnie i restauracje.

Zaledwie 4,5 km dzieli Dynamikę od obwodnicy. Dojazd do tras wylotowych z Gdańska trwa nie więcej niż 10 minut – tak dobre połączenie drogowe ułatwia planowanie weekendów za miastem.

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dynamika?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dynamika mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 522 metrów od inwestycji Dynamika znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jeleniogórska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dynamika znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dynamika znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NR 83 w odległości 270 m, Publiczne Przedszkole Olimpijczyk w Gdańsku w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa nr 12, Publiczna Szkoła Podstawowa "Olimpijczyk" w Gdańsku z oddziałami sportowymi w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dynamika jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Expert w odległości 560 m, Stomatolog w odległości 640 m, Magic Smile Clinic w odległości 760 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dynamika składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 483 m znajduje się Stokrotka, w odległości 549 m znajduje się Biedronka, w odległości 600 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dynamika w odległości 43 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 56 m znajduje się boisko / kort, w odległości 64 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 08.03.2021
Data aktualizacji: 23.04.2024
Dynamika logo

Adres biura sprzedaży:

al. Zwycięstwa 13A, 80-219 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: