Dynamika

Mieszkania na sprzedaż ul. Człuchowska, oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Człuchowska
Dynamika

9 zdjęć

Dynamika
Dynamika
Dynamika
Dynamika

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Dynamika dostępnych jest 80 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Promocje

 • Promocja

  5% rabatu na wybrane mieszkania

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

DYNAMIKA to osiedle składające się z 7 budynków wielorodzinnych wraz z bogatym terenem rekreacyjnym.

Przemyślany projekt części wspólnych zawiera zestaw atrakcji dostępnych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Należą do niego plac zabaw, skate park, zjeżdżalnia, tyrolka, pająk linowy, ścieżka rekreacyjna oraz elementy małej architektury otulone zielenią. Najmłodsi przekonają się, że prawdziwy świat dostarcza ciekawszych wrażeń niż wirtualna rzeczywistość.

Położenie Dynamiki na działce o tarasowym ukształtowaniu zapewnia walory widokowe. Nachylenie terenu decyduje o wyjątkowym układzie osiedla, którego budynki wznoszą się zgodnie z naturalnym układem krajobrazu. Całość dopełnia starannie dobrana roślinność, zaprojektowana zgodnie z koncepcją miejskiego, wielobarwnego ogrodu. Jego nieodłączną częścią jest ścieżka rekreacyjna prowadząca do terenu parkowego. Ozdobą części wspólnych są ogrody deszczowe – porośnięty roślinnością system retencyjny pozwala w zrównoważony sposób gospodarować wodą. Jednocześnie tworzy nowy, bogaty ekosystem.

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, a Dynamika nadąża za tymi zmianami. Mobilność jest wyznacznikiem nowoczesnego stylu życia, dlatego standardem w inwestycji jest dostęp do różnych środków transportu. Tutaj sport łączy się z ekologią, w dowolnym momencie można przesiąść się na rower, wybrać elektromobilność lub usługę współdzielenia. Właśnie po to na terenie osiedla mieści się infrastruktura do przechowywania, serwisowania, ładowania i wynajmowania sprzętu.

Rower, hulajnoga lub deskorolka to podstawa ekologicznego trybu życia. Mieszkańcy chętnie skorzystają z komunikacji miejskiej lub alternatywnych środników transportu, ponieważ mają łatwy dostęp do wygodnych stojaków rowerowych, stanowisk do ładowania baterii rowerów elektrycznych i hulajnóg, samoobsługowych stacji serwisowania oraz miejsc postojowych dla carsharingu.

Terminy oddania:

Budynki A, B - IV kwartał 2022

Budynki C, D - II kwartał 2023

Inwestycja Dynamika znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Człuchowska (5.1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 300 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dynamika w sprzedaży jest 80 nowych mieszkań o powierzchni od 34 do 79 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 34 m2 (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 50 m2 (48 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 64 m2 (26 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 75 do 79 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (56 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (51 miejsc)

W inwestycji znajduje się 90 komórek lokatorskich w bud. A - 40 komórek, w bud. B - 50 komórek, zakup obowiązkowy.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 300 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (90): w bud. A - 40 komórek, w bud. B - 50 komórek, zakup obowiązkowy
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (56 miejsc): w bud. A - 27 miejsc, w bud. B - 29 miejsc, zakup obowiązkowy do wybranych mieszkań.
 • miejsca postojowe naziemne (51 miejsc): dla bud. A i B – 51 miejsc, zakup obowiązkowy do wybranych mieszkań.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 80 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 34 do 79 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja jest położona w południowej części Gdańska przy ulicy Człuchowskiej. Obszar ten należy do Ujeściska – jednej z najmłodszych dzielnic administracyjnych miasta, zamieszkiwanej przez dynamicznych i aktywnych zawodowo młodych ludzi. W pobliżu osiedla znajduje się szkoła podstawowa – dobry wybór dla rodziców, którym zależy na tym, by dzieci uczyły się blisko domu, w nowoczesnym i dobrze wyposażonym obiekcie. W okolicy znajduje się potrzebna infrastruktura, przedszkole, sklepy, komunikacja miejska. W najbliższej okolicy Dynamiki znajduje się pełna infrastruktura, która pozwala żyć lokalnie, bez konieczności korzystania z auta. Mieszkańcy mają w sąsiedztwie szkołę podstawową, a także kilka przedszkoli i żłobków, do których można dotrzeć wraz z pociechą na rowerze. W pobliżu znajdują się dyskonty spożywcze, małe sklepy osiedlowe, które zaspokoją codzienne potrzeby rodziny. Bliskość terenów zielonych ze zbiornikami retencyjnymi zostanie doceniona przez właścicieli czworonogów oraz biegaczy. Można wybrać się także na wycieczkę rowerową pobliskimi szlakami, czy rodzinny spacer po Parku Oruńskim i Jarze Wilanowskim, dzięki któremu wolne popołudnia są jeszcze przyjemniejsze. Kolejnych atrakcji dostarcza oddalone o około 6 km śródmieście Gdańska. Jego bogata oferta kulturalno-rozrywkowa obejmuje kina, teatry, galerie sztuki, muzea, a także przytulne kawiarnie i restauracje. Zaledwie 4,5 km dzieli Dynamikę od obwodnicy. Dojazd do tras wylotowych z Gdańska trwa nie więcej niż 10 minut – tak dobre połączenie drogowe ułatwia planowanie weekendów za miastem.

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dynamika?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dynamika mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Dynamika znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieżycka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dynamika znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dynamika znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NR 83 w odległości 270 m, Publiczne Przedszkole Olimpijczyk w Gdańsku w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa nr 12, Publiczna Szkoła Podstawowa "Olimpijczyk" w Gdańsku z oddziałami sportowymi w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dynamika składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dynamika w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.03.2021
Data aktualizacji: 22.06.2022
Euro Styl S.A. logo

Euro Styl S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

al. Zwycięstwa 13A, 80-219 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: