Osiedle Perspektywa

26 zdjęć

Osiedle Perspektywa
Osiedle Perspektywa
Osiedle Perspektywa
Osiedle Perspektywa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Perspektywa dostępnych jest 85 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 664 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: w całej inwestycji znajdują się 583 komórki lokatorskie

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : w całej inwestycji przewidziano 700 miejsc parkingowych podziemnych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 85 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 31 do 102 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Perspektywa logo

Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa mieszcząca się po zielonej stronie centrum Gdańska. W ramach osiedla powstaną trzy rodzaje zabudowy: kameralne wille miejskie o podwyższonym standardzie wzdłuż ul. Legnickiej, niewysokie budynki położone wzdłuż ul. Powstańców Warszawskich oraz wielorodzinne budynki o zmiennej wysokości zlokalizowane w głębi działki. Inwestycja będzie się wyróżniać także ze względu na efektowne części wspólne oraz elewacje wykończone przy użyciu ponadczasowych materiałów. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z aż czterech parków: własnego parku, który powstanie w północnej części osiedla, pobliskiego parku Generała Józefa Bema i położonych w niedalekiej okolicy Parku Śródmieście oraz Parku Kultury i Wypoczynku Grodzisko z Górą Gradową, z której rozpościera się przepiękny widok na panoramę Śródmieścia.

KAMERALNE WILLE MIEJSKIE

Budynki willowe będą się mieścić wzdłuż ulicy Legnickiej, wznosząc się ku szczytowi wzgórza. Wyróżnią się ze względu na stylową elewację i kształt budynków nawiązujący do przedwojennych domów usytuowanych przy tej samej ulicy. Ciekawą estetyką będą odznaczać się również elegancko wykończone wnętrza części wspólnych.

KAMIENICE

Wzdłuż ulicy Powstańców Warszawskich zostaną zlokalizowane budynki nawiązujące architekturą do dawnej zabudowy tej części miasta. Będą to czterokondygnacyjne kamienice pierzejowe z wykuszami, posiadające elementy elewacji charakterystyczne dla tej części miasta.

BUDYNKI WIELORODZINNE

W centralnej części osiedla będą się wznosić najwyższe budynki Perspektywy. Najwyższe nie tylko ze względu na liczbę kondygnacji, ale też na kaskadowe położenie na stoku wzgórza. Z myślą o wygodnym dojściu pieszych, w niektórych budynkach zaprojektowano przejścia na parterze, aby maksymalnie skrócić drogę.

Inwestycję uatrakcyjniają: łatwy dostęp do niezbędnej infrastruktury handlowej, usługowej czy edukacyjnej, a także bogatej oferty kulturalnej, historycznej czy rozrywkowej, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, dworzec autobusowy i PKP Gdańsk Główny.

Daty oddania do użytkowania:

Budynki F, G, H – gotowe do odbioru

Budynek I, J, K – IV kwartał 2024

Inwestycja Osiedle Perspektywa znajduje się na Siedlcach, ul. Powstańców Warszawskich (1.1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 664 nowych mieszkań znajdujących się w 13 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Perspektywa w sprzedaży jest 85 nowych mieszkań o powierzchni od 31 do 102 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w całej inwestycji znajdują się 583 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Siedlce to niezwykle kameralna dzielnica Gdańska położona w środkowej części miasta i granicząca od zachodu z samym Śródmieściem. Jest to świetna propozycja dla osób ceniących sobie spokój, niepowtarzalną atmosferę, a zarazem bliskość tętniącego życiem serca Trójmiasta. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku.

Przez dzielnicę przebiega kilka linii autobusowych oraz linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215.

Dzielnica posiada własne licea oraz szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Najbliższy szpital (COPERNICUS) znajduje się ok. 300 m na zachód od granicy dzielnicy, a na terenie samych Siedlec znajduje się NZOZ Kartuska.

Siedlce liczą sobie powierzchnię 2,58 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 12 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Perspektywa?

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursują autobusy miejskie i podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Perspektywa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Perspektywa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płowce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Perspektywa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Perspektywa znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: TAURUS AKADEMIA w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa nr 58 w Gdańsku w odległości 410 m, Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Perspektywa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Ola, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Perspektywa w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.03.2020
Data aktualizacji: 22.05.2023
Osiedle Perspektywa logo

Adres biura sprzedaży:

al. Zwycięstwa 13A 80-219 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00

Możliwość odbycia spotkania online w godzinach pracy biura.

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: