Gorczycowa 3

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gorczycowa 3 , oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Gdynia, Dąbrowa, ul. Gorczycowa 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 248 ofert w najbliższej okolicy!

Gorczycowa 3

8 zdjęć

Gorczycowa 3
Gorczycowa 3
Gorczycowa 3
Gorczycowa 3

Najbliższe inwestycje

 • Wiczlino-Ogród

  Wiczlino-Ogród

  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

  Mieszkanie Chwarzno-Wiczlino, Gdynia
  ul. Wiczlińska
  8.2 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 55-90 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 3-4

Opis Inwestycji

Gorczycowa 3 to inwestycja składająca się z jednego budynku o czterech kondygnacjach. Powierzchnia mieszkań wynosi od 59 metrów kwadratowych do 84 metrów kwadratowych, zaś liczba pomieszczeń od trzech do czterech pokoi. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej kameralny charakter oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Doskonałe doświetlenie budynku zagwarantują duże okna w mieszkaniach jak i na klatkach schodowych. Dbając o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców budynek zostanie ogrodzony, a w mieszkaniach będą zainstalowane wideodomofony. W celu ułatwienia komunikacji pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami obiektu zostaną zamontowane nowoczesne, cichobieżne windy. Mieszkania w stanie deweloperskim są już oddane do użytku.

Inwestycja Gorczycowa 3 znajduje się na Dąbrowie, ul. Gorczycowa 3 (7 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Gorczycowa 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gorczycowa 3 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 24600 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dąbrowa jest dzielnicą średniej wielkości: zajmuje 5,32 metra kwadratowego. Mieszka tutaj około 14 600 osób, a gęstość zaludnienia wynosi około 2750 osób na kilometr kwadratowy. Dąbrowa to typowa dzielnica mieszkaniowa. Dopiero w latach 90. ubiegłego wieku zaczęło w niej powstawać więcej budynków. Dziś są to przede wszystkim kilkupiętrowe bloki, szeregowce oraz mniejsze domy jednorodzinne. Największym sklepem w tej części miasta jest hipermarket Tesco. Dużą powierzchnię zajmują tereny rekreacyjne: lasy i małe zbiorniki wodne. Mieszkańcy chętnie spacerują po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, który otacza dzielnicę. Na górze Donas, leżącej w paśmie Wzgórz Chwaszczyńskich, znajdują się taras widokowy oraz najwyższy maszt antenowy w województwie pomorskim.

Komunikacja

Po Dąbrowie jeżdżą autobusy i trolejbusy. Dojazd z przystanku Dąbrowa Tesco do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP trwa od 28 do 32 minut. Zmotoryzowanym mieszkańcom Dąbrowy sprawne połączenie z resztą trójmiasta zapewnia bliskie sąsiedztwo obwodnicy trójmiejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gorczycowa 3?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gorczycowa 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Gorczycowa 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąbrowa Centrum.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gorczycowa 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gorczycowa 3 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 w odległości 200 m, PRZEDSZKOLE NR 55 w odległości 200 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM.FRANCISZKI CEGIELSKIEJ w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gorczycowa 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gorczycowa 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Stokrotka, w odległości 270 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gorczycowa 3 w odległości 20 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: