Gorczycowa 3

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEuro Styl S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mirasol(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Dąbrowa, ul. Słonecznikowa 14 (6.8 km od centrum Gdyni)
  Mirasol
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 82 - 89 m2
  Liczba pokoi: 4
  Ge Developer Sp. z o.o.
 • Wiczlino-Ogród(3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Wiczlińska (8.2 km od centrum Gdyni)
  Wiczlino-Ogród
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 42 - 107 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Opis Inwestycji

Gorczycowa 3 to inwestycja składająca się z jednego budynku o czterech kondygnacjach. Powierzchnia mieszkań wynosi od 59 metrów kwadratowych do 84 metrów kwadratowych, zaś liczba pomieszczeń od trzech do czterech pokoi. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej kameralny charakter oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Doskonałe doświetlenie budynku zagwarantują duże okna w mieszkaniach jak i na klatkach schodowych. Dbając o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców budynek zostanie ogrodzony, a w mieszkaniach będą zainstalowane wideodomofony. W celu ułatwienia komunikacji pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami obiektu zostaną zamontowane nowoczesne, cichobieżne windy. Mieszkania w stanie deweloperskim są już oddane do użytku.

Inwestycja Gorczycowa 3 znajduje się na Dąbrowie, ul. Gorczycowa 3 (7 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Euro Styl S.A..

Inwestycja Gorczycowa 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gorczycowa 3 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Euro Styl S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 24600 zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Gorczycowa 3

Dąbrowa jest dzielnicą średniej wielkości: zajmuje 5,32 metra kwadratowego. Mieszka tutaj około 14 600 osób, a gęstość zaludnienia wynosi około 2750 osób na kilometr kwadratowy. Dąbrowa to typowa dzielnica mieszkaniowa. Dopiero w latach 90. ubiegłego wieku zaczęło w niej powstawać więcej budynków. Dziś są to przede wszystkim kilkupiętrowe bloki, szeregowce oraz mniejsze domy jednorodzinne. Największym sklepem w tej części miasta jest hipermarket Tesco. Dużą powierzchnię zajmują tereny rekreacyjne: lasy i małe zbiorniki wodne. Mieszkańcy chętnie spacerują po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, który otacza dzielnicę. Na górze Donas, leżącej w paśmie Wzgórz Chwaszczyńskich, znajdują się taras widokowy oraz najwyższy maszt antenowy w województwie pomorskim.

Komunikacja

Po Dąbrowie jeżdżą autobusy i trolejbusy. Dojazd z przystanku Dąbrowa Tesco do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP trwa od 28 do 32 minut. Zmotoryzowanym mieszkańcom Dąbrowy sprawne połączenie z resztą trójmiasta zapewnia bliskie sąsiedztwo obwodnicy trójmiejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gorczycowa 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Gorczycowa 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąbrowa Centrum.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gorczycowa 3 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 w odległości 200 m, PRZEDSZKOLE NR 55 w odległości 200 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM.FRANCISZKI CEGIELSKIEJ w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gorczycowa 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gorczycowa 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Stokrotka, w odległości 270 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gorczycowa 3 w odległości 20 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie