Nowe Morskie

Oferta archiwalna

pucki, Pogórze, ul. Śliwińskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 114 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe Morskie

5 zdjęć

Nowe Morskie
Nowe Morskie
Nowe Morskie
Nowe Morskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

kondygnacje podziemne żelbetowe, nadziemne - murowane, stropy żelbetowe

Dach

wielospadowy, pokryty blachodachówką

Elewacja

lekka mokra, wykończona tynkiem cienkowarstwowym mineralnym, malowana

Stolarka okienna

PCV, na parterach rolety zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

pełne, wzmocnione

Balkony

wykończone płytkami gresowymi mrozoodpornymi, balustrady ze stali ocynkowanej wypełnione szkłem bezpiecznym

Posadzka

wylewka cementowa

Ściany

murowane, tynki gipsowe

Sufity

szpachlowane, malowane dwukrotnie na biało

Parapety zewnętrzne

stalowe powlekane

Parapety wewnętrzne

jasny konglomerat kamienny w odcieniu bieli

Instalacje

wod-kan, grzewcza, elektryczna, telefoniczna, internetowa, RTV, domofonowa

Ogrzewanie

z sieci miejskiej

Wentylacja

mechaniczna wspomagana wentylatorem natynkowym

Wyposażenie łazienki

przyłącza wod-kan do wanny, umywalki, muszli, pralki w łazience

Wyposażenie kuchni

przyłącza wod-kan do zlewozmywaka i zmywarki, podłączenie do kuchenki elektrycznej

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nowe Morskie to kameralne osiedle położone na granicy Gdyni Pogórza oraz gminy Kosakowo, składające się z czterech niedużych, dwupiętrowych budynków, w których łącznie znajdą się 63 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania. We wszystkich budynkach projektanci przewidzieli komórki lokatorskie oraz rowerownie, zaś w trzech z nich również hale garażowe. Mieszkania parterowe będą posiadały przestronne ogródki, a mieszkania zlokalizowane na piętrach - balkony wykończone szklanymi balustradami. Z myślą o komforcie najmłodszych mieszkańców na terenie osiedla zaprojektowano wygodny i bezpieczny plac zabaw.

W budynkach zastosowano szereg rozwiązań służących wygodzie mieszkańców, takich jak automatyczne sterowanie oświetleniem w częściach wspólnych, system klucza generalnego, instalacje światłowodowe czy anteny TV naziemnej i satelitarnej na dachach.

Inwestycja Nowe Morskie znajduje się w Pogórzu, ul. Śliwińskiego (0.1 km od Gdyni), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Nowe Morskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Morskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Morskie powstaje na granicy Gdyni Pogórza oraz gminy Kosakowo, w niedalekiej odległości od ulicy Płk. Stanisława Dąbka. Teren inwestycji od strony zachodniej sąsiaduje z ukończonym już Osiedlem Morskim, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli blisko domu korzystać z podstawowej infrastruktury usługowej. Atutem lokalizacji osiedla jest z jednej strony zaplecze infrastrukturalne, znajdujące się na terenie dzielnicy Pogórze, z drugiej strony bliskość wspaniałych terenów rekreacyjnych w postaci lasów, rezerwatów przyrody czy plaż w Rewie, Babich Dołach i na Oksywiu. Pod względem komunikacji osiedle będzie doskonałym wyborem zarówno dla osób korzystających ze środków transportu miejskiego, jak i zmotoryzowanych. Z pobliskiego przystanku kursuje 10 linii autobusowych, przy czym w godzinach szczytu autobusy jadące w kierunku centrum Gdyni odjeżdżają co 6 minut. Osoby, które preferują podróż własnym samochodem, w ciągu kilku minut mogą dotrzeć do estakady Kwiatkowskiego umożliwiającej szybki dojazd autem nie tylko do Śródmieścia, ale także do obwodnicy Trójmiasta.

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Morskie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Morskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Nowe Morskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sikorskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Morskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Morskie znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowe Mróweczki w odległości 350 m, Szkoła Fililana w Pogórzu w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Morskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Biedronka, w odległości 370 m znajduje się Ania.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Morskie w odległości 190 m znajduje się Fitness, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Pogórzu

Oferty w Pogórzu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: