Futura Apartamenty

Oferta archiwalna

Gdańsk, Oliwa, ul. Maurycego Beniowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Futura Apartamenty

9 zdjęć

Futura Apartamenty
Futura Apartamenty
Futura Apartamenty
Futura Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Futura Apartamenty to trzy cztero- i pięcio- kondygnacyjne budynki. Budynki będą niebanalne, łamiące schematy architektury. Wrażenie będę robiły asymetryczne przeszklenia klatek schodowych, które dodatkowo zostaną liniowo podświetlone światłem LED. Budynki zostały rozplanowane tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom intymność w swoich nowych mieszkaniach. Ponadto w ramach osiedla wewnętrzne patio zostanie zagospodarowane oryginalnymi elementami małej architektury. W inwestycji znajdą się 84 apartamenty o powierzchni od 28 metrów kwadratowych do nawet 131 metrów kwadratowych. Większość mieszkań została zaprojektowana wraz z przytulnymi loggiami. Dodatkowo, obiekty będą posiadały hale garażowe, z miejscem na rowery oraz ze stanowiskiem do ich mycia. Ciszy budynku nie będą zakłócać nawet windy, gdyż będą one cichobieżne. W celu zapewnienia przyszłym mieszkańcom bezpieczeństwa osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Ludzi dbających o środowisko z pewnością zadowoli fakt, iż w budynku zostaną zastosowane rozwiązania ekologiczne jak np. energooszczędne wielokomorowe okna czy system wykorzystujący deszczówkę do nawadniania terenów zielonych.

Inwestycja Futura Apartamenty znajduje się w Oliwie, ul. Maurycego Beniowskiego (7.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Futura Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Futura Apartamenty nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdańska Oliwa jest dzielnicą wręcz skrojoną na miarę dla osób, które cenią sobie zarówno bliskość przyrody, jak i serca tętniącego życiem Trójmiasta. Z jednej strony Oliwa to w 80% tereny zielone. Właśnie tutaj znajdują się wzgórza morenowe z Lasem Oliwskim, współtworzącym Trójmiejski Park Krajobrazowy, a od północy dzielnicę okalają Lasy Sopockie (wchodzące w skład Sopotu).

Z drugiej strony, na zachodzie Oliwa graniczy z Obwodnicą Trójmiasta, za którą (ok. 100 metrów) znajduje się Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Poza dostępem do licznych połączeń transportu miejskiego, dzięki któremu w kilkanaście minut dostaniemy się nad morze, Oliwa szczyci się monumentalną Archikatedrą Oliwską oraz ZOO. Na terenie dzielnicy znajduje się także Uniwersytet Gdański (Kampus Oliwa), Akademia Wychowania Fizycznego i Seminarium Duchowe.

Dodatkowym plusem Oliwy są liczne sklepy wielkopowierzchniowe takie jak Centrum Handlowe Oliwa, Centrum Handlowe Familia, a także supermarkety Media Markt, Leroy Merlin i Castorama. Ponadto, na terenie dzielnicy znajduje się największy kompleks biurowy w Gdańsku - Olivia Business Centre oraz kompleks biurowo-usługowy Alchemia.

Na terenie Oliwy znajduje się Szpital Marynarki Wojennej, Przychodnia Dziecięca Polanki, Szpital Dziecięcy Polanki i prywatne Centrum Medicover Grunwaldzka.

Od południa Oliwa graniczy z dzielnicami Strzyże, Brętowo i VII Dwór, od północy z Sopotem, od wschodu z Przymorzem Małym oraz Żabianką, a od zachodu z Matarnią i Osową.

Oliwa liczy sobie powierzchnię 11,45 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 20 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Futura Apartamenty?

Znajduje się tu przystanek PKP Gdańsk Oliwa obsługujący poza połączeniami krajowymi również kursujące pomiędzy Gdańskiem, Gdynią a Sopotem co kilka minut pociągi SKM. W odległości 500 m od granic dzielnicy znajduje się Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przez Gdańsk Oliwę przebiega kilka linii tramwajowych oraz autobusowych (w tym połączenia nocne).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Futura Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Futura Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Oliwa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Futura Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Futura Apartamenty znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 37 w odległości 290 m, Chrześcijańskie Przedszkole Montessori w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Futura Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Kami, w odległości 270 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Futura Apartamenty w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się elewator.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: