Locus

Oferta archiwalna

Rumia, ul. Generała Henryka Dąbrowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 120 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Locus

11 zdjęć

Locus
Locus
Locus
Locus

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (149 miejsc) .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Locus to unikalna lokalizacja łącząca w sobie bliskość tętniącego życiem centrum miasta Gdyni, malowniczych lasów i jezior czy nadmorskich plaż (w Rewie i Mechelinkach). Dodatkowo miejsca rekreacyjne w częściach wspólnych, liczne atrakcje sportowe w okolicy oraz pobliski Park Żelewskiego zachęcają do relaksu w otoczeniu natury.

Okolicę wyróżnia rozwinięta infrastruktura, która zapewnia codzienny dostęp do niezbędnych usług i udogodnień. Na miejscu znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, targowisko, galerie handlowe oraz apteka. Dla osób lubiących wydarzenia kulturalne – nieopodal mieszczą się Miejski Dom Kultury i Biblioteka Stacja Kultura, która została uznana za najpiękniejszą bibliotekę świata w międzynarodowym konkursie Library Interior Design Awards.

Gustownie zaaranżowana zieleń w częściach wspólnych osiedla wkomponuje się w nowoczesną architekturę inwestycji. Niska zabudowa, jasne elewacje i metalowe dekoracje przy balkonach doskonale wpiszą się w kameralny charakter okolicy. Części wspólne będą dodatkowo wyposażone w wiatę i stojaki rowerowe oraz miejsca rekreacyjne zachęcające mieszkańców do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Terminy odbiorów:

B1 - oddany do użytku

B2 - oddany do użytku

B3 - czerwiec 2021

B4 - styczeń 2022

Inwestycja Locus znajduje się w Rumi, ul. Generała Henryka Dąbrowskiego (0.6 km od Gdyni), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Locus została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Aktualnie w inwestycji Locus nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (149 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Locus?

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Locus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Locus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 25-lecia Solidarności 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Locus znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Locus znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rumi w odległości 160 m, II Liceum Ogólnokształcące w Rumi w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumi w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Locus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Supersam, w odległości 530 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Locus w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.08.2018
Data aktualizacji: 01.10.2021

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu w Rumi

Oferty w Rumi

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: