Dawna Poczta

Oferta archiwalna

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Mickiewicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dawna Poczta

8 zdjęć

Dawna Poczta
Dawna Poczta
Dawna Poczta
Dawna Poczta

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Dawna Poczta logo

DAWNA POCZTA- LOKALE USŁUGOWE

Oferta przedstawia lokale usługowe zlokalizowane na parterach powstającej zabudowy mieszkaniowej w ramach inwestycji Dawna Poczta realizowanej przez dewelopera Euro Styl.

Dysponujemy różnorodną ofertą lokali od małych (42 m2) do dużych (93 m2), przeznaczonych pod usługi, handel lub gastronomię.

Zamiast niskich lokat w banku, zainwestuj w lokal usługowy od wiarygodnego dewelopera Euro Styl z Grupy Dom Development!

W niedalekiej odległości znajdują się uczelnie wyższe: Politechnika Gdańska, Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa, szkoły i przedszkola. Od przystanku tramwajowego oraz autobusowego dzieli nas zaledwie kilka kroków. Blisko stąd także do przystanku SKM Wrzeszcz.

Atuty:

- duże witryny

- funkcjonalność i możliwość aranżacji pod własne potrzeby

- liczna zabudowa mieszkaniowa w okolicy

- lokale w stanie deweloperskim umożliwiają wykończenie według własnych standardów

Zachęcamy do kontaktu!

Lokale usługowe są gotowe do odbioru.

Inwestycja Dawna Poczta znajduje się we Wrzeszczu, ul. Mickiewicza (4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Dawna Poczta została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Dawna Poczta nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Euro Styl S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dawna Poczta?

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dawna Poczta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Dawna Poczta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Komorowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dawna Poczta znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dawna Poczta znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Janiny Jarzynówny - Sobczak w Gdańsku w odległości 170 m, Szkoła Podstawowa nr 24 w odległości 210 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Plejada w Gdańsku w odległości 300 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dawna Poczta w odległości 50 m znajduje się Gdański Klub Kyokushin Karate, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.01.2021
Data aktualizacji: 19.12.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu we Wrzeszczu

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: