Amareno

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Uczniowska , oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Gdynia, Witomino-Radiostacja, ul. Uczniowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Amareno

3 zdjęcia

Amareno
Amareno
Amareno

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycje Amareno będą tworzyły dwa budynki, w których znajdzie się 67 mieszkań. Powierzchnia mieszkań będzie wynosiła od 39 metrów kwadratowych do 90 metrów kwadratowych. Kameralność osiedlu zapewnia fakt, iż budynki będą posiadały tylko pięć kondygnacji. Wrażenie na przyszłych klientach z pewnością zrobi starannie zaprojektowana zieleń bogata w kwitnące gatunki drzew między innymi wiśnia ozdobna czy świdośliwka kanadyjska, a także kwitnące byliny. Dodatkowym wypełnieniem przestrzeni cieszącej oko będzie mała, estetyczna mała architektura. Plac zabaw, który powstanie na osiedlu został usytuowany daleko od wjazdu na w celu zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa. W mieszkaniach na parterze będą przydomowe ogródki, zaś na wyższych piętrach zostały zaprojektowane balkony i tarasy. W podziemiu oprócz miejsc garażowych znajdują się także komórki lokatorskie, ponadto znajdą się w ramach osiedle 32 naziemne miejsca postojowe, a w garażu specjalne boksy na jednoślady.

Inwestycja Amareno znajduje się na Witominie-Radiostacji, ul. Uczniowska (3.1 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Amareno została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Amareno nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (32 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (69 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (32 miejsca).
  • miejsca postojowe podziemne (69 miejsc).
Udogodnienia:
TV kablowa, internet, winda, plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Gdyni, przy ulicy Uczniowskiej. Plusem jej położenia jest jej sąsiedztwo z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. W okolicy znajduje się kilka przedszkoli, szkoły, przychodnia, poczta, centrum handlowe, klub fitness, basen oraz wiele innych punktów handlowo-usługowych.

Gdynia Witomino to położona wśród lasów (które zajmują ok. 80 % jej powierzchni) dzielnica, którą przecinają główne arterie Małokacka, Chwarznieńska i Rolnicza. Od południa sąsiaduje z rezerwatem Kacze Łęgi, od północy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, od zachodu z Demptowem a od wschodu z Orłowem. Dzielnica ma powierzchnię 5 km kw i mieszka w niej 16 tys. mieszkańców, głównie w niskiej zabudowie powojennej i domkach jednorodzinnych. W dzielnicy działają przedszkola, społeczna i państwowa szkoła podstawowa, zespół szkół a także Akademickie Liceum Ogólnokształcące. Najbliższy szpital mieści się w odległości 500 metrów a o zdrowie mieszkańców dba Przychodnia Witomino i prywatne gabinety lekarskie. Ważnym miejscem dla fanów sportu może być oddalona o 50 metrów Gdynia Arena. Najbliższy ośrodek kulturalny to Centrum Kultury Gdynia (200 metrów) a najbliższa stacja kolejowa to Redłowo oddalone o 1,5 km. Po dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Na zachodzie (500 metrów od granic dzielnicy) przebiega droga krajowa E28.

Komunikacja

Główne ulice dzielnicy to Małokacka, Chwarznieńska i Rolnicza, po których kursują autobusy miejskie. Najbliższa stacja kolejowa to SKM Redłowo, która łączy okolicę z resztą Trójmiasta. Najbliższe lotnisko znajduje się w odległości 10 km na południe. W odległości 500 m przebiega droga krajowa E28.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Amareno?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Amareno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Amareno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Uczniowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Amareno znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Amareno znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 35 w odległości 150 m, Prywatne Technikum Gastronomiczne ET Mazurek w odległości 270 m, Prywatna Zasadnicza Szkoła Zawodowa ET Mazurek w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Amareno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Bryza, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Malinka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Amareno w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.06.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: