Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Konstelacja etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Ignacego Jana Paderewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Euro Styl S.A.

pucki, Pogórze, ul. Ignacego Jana Paderewskiego

Konstelacja etap IIIKonstelacja etap III

8 zdjęć

Konstelacja etap III
Konstelacja etap III
Konstelacja etap III
Konstelacja etap III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

36 - 84/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski podwyższony

Przystanek Autobusowy - 533 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 5 placówek edukacyjnych, 9 kawiarni i restauracji, 25 sklepów, 8 obiektów sportowych, 24 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 47 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 36 do 84 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Konstelacja to inwestycja w podwyższonym standardzie, która łączy w sobie nowoczesność, wysoką jakość oraz niepowtarzalny klimat nawiązujący do gwiazd i marynistyki. Nawiązuje swoim charakterem do modernistycznej architektury Gdyni. To doskonałe miejsce do życia w malowniczej, nadmorskiej okolicy.

FUNKCJONALNE MIESZKANIA

Konstelację tworzą kameralne budynki o 3-piętrowej zabudowie. W każdym z nich znajdują się przestronne mieszkania o zróżnicowanych metrażach i ponadstandardowej wysokości (275 cm). Do mieszkań na parterze przynależą prywatne ogródki, a w pozostałych znajdują się przestronne balkony. Wyjścia na balkon są bezprogowe, co podnosi komfort użytkowania oraz ułatwia montaż i wykończenie podłóg.

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

Konstelacja powstaje zaledwie 8 km od centrum Gdyni czy Rumi, gdzie łatwo można dojechać autem lub kominikacją miejską. Pogórze jest także objęte planami rozbudowy linii Północnej Kolei Aglomeracyjnej, której przystanek powstanie niedaleko osiedla.

BLISKO NATURY

Wyjątkowa lokalizacja daje wiele możliwości spędzania czasu

w otoczeniu natury. Jedną z atrakcji jest bezpośrednie sąsiedztwo urokliwego, brzozowego lasku. Jedynie kilkanaście minut dzieli nas od turystycznych miejscowości – Rewy czy Mechelinek, a pobliska infrastruktura handlowo-usługowa (m.in. Galeria Szperk) zapewnia komfort codziennego życia.

ATRAKCJE NA OSIEDLU

Ciekawie zaaranżowane przestrzenie wspólne sprzyjają sąsiedzkiej integracji i aktywności na świeżym powietrzu. Wyjątkowy charakter Konstelacji przejawia się chociażby w postaci alejek stylizowanych na kształt gwiazdozbiorów. Nasz wzrok przykują także inne unikatowe elementy architektoniczne m.in. zegar słoneczny, zabawki marynistyczne dla dzieci czy ścianka wspinaczkowa w kształcie półkuli z mapą gwiazd.

EKOLOGIA

Konstelacja została stworzona w duchu zrównoważonego rozwoju. Na osiedlu zastosowano m.in. panele fotowoltaiczne, które pozwolą obniżyć rachunki za prąd w częściach wspólnych, ogrody deszczowe, a ścieżki żwirowe zostały zaprojektowane tak, by zwiększać przepuszczalność wody. Z kolei rowerownie, stojaki rowerowe czy gniazda do ładowania aut elektrycznych przy wybranych miejscach w halach garażowych wspierają trend ekomobilności.

ARCHITEKTURA

Jasne elewacje budynków są zaprojektowane w ponadczasowym stylu tworzą przyjazny i ciepły klimat. Odległości między budynkami zapewnią mieszkańcom poczucie kameralności i prywatności. Uzupełnieniem nowoczesnego projektu są atrakcyjne, pełne zieleni strefy wspólne.

KONSTELACJA etap III:

Budynki C5 i C6– IV kwartał 2025

Inwestycja Konstelacja etap III znajduje się w Pogórzu, ul. Ignacego Jana Paderewskiego (0.4 km od Gdyni), jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Konstelacja etap III w sprzedaży jest 47 nowych mieszkań o powierzchni od 36 do 84 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Konstelacja etap III?

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Konstelacja etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 533 metrów od inwestycji Konstelacja etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogórze-Derdowskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Konstelacja etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Konstelacja etap III znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe Nr 47 w odległości 577 m, Przedszkole Beauoforcik w odległości 579 m, Szkoła Podstawowa nr 44 im. Obrońców Wybrzeża w odległości 946 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Konstelacja etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicorum Centrum Zdrowia w odległości 368 m, Izabela Sługocka w odległości 582 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 971 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Konstelacja etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 227 m znajduje się Intermarché, w odległości 337 m znajduje się Cukiernia Sowa, w odległości 337 m znajduje się Saturn Fitness.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Konstelacja etap III w odległości 217 m znajduje się Good Luck Club Squash, w odległości 363 m znajduje się boisko / kort, w odległości 378 m znajduje się basen.

Data publikacji: 07.03.2024
Data aktualizacji: 23.05.2024
Euro Styl S.A. logo

Euro Styl S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. I.J. Paderewskiego 5 81-198 Pogórze

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023