Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Synteza

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Piekarnicza, oferowane bezpośrednio przez

Euro Styl S.A.

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Piekarnicza

Osiedle SyntezaOsiedle Synteza

10 zdjęć

Osiedle Synteza
Osiedle Synteza
Osiedle Synteza
Osiedle Synteza
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2025

Powierzchnie

74/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

5 - 9

Budynki

7

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdańsk Brętowo - 1903 m

Przystanek Tramwajowy - 151 m

Przystanek Autobusowy - 143 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

8 placówek medycznych, 19 placówek edukacyjnych, 28 kawiarni i restauracji, 48 sklepów, 32 obiekty sportowe, 36 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 495 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (59): Posiada 448 komórek lokatorskich w całej inwestycji, w tym w budynku A - 59. Wielkość od 2,39 m2.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc) : W całej inwestycji przewidziano 134 miejsc postojowych naziemnych ( w bud. A – 26)
 • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc) : W całej inwestycji przewidziano 448 miejsc w garażu podziemnym (w bud. A – 110)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 4 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

74 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Synteza logo

Osiedle Synteza stanowi odpowiedź na potrzeby miłośników miejskiego życia. Doskonała infrastruktura „miasta w mieście” pozwoli szybko i bez przeszkód załatwić codzienne sprawy. Zmysły będzie zaś koić przyjazna zieleń otulająca budynki i przestrzenie wspólne, liczne parki i skwery na osiedlu, a architektura malejących kaskadowo budynków odsłoni mieszkańcom panoramę miasta aż po horyzont. Jedynie kilka minut spaceru będzie dzielić osiedle od terenu rekreacyjnego przy Stawie Piekarnicza.

Atrakcje na Osiedlu

Wielofunkcyjna infrastruktura osiedla dopasowuje się do miejskiego stylu życia. Cały teren przecinają spacerowe alejki prowadzące do osiedlowego parku. Znajdować się tam będzie także ciekawie zaaranżowana strefa rekreacji, a dzieci spędzą aktywnie czas na placu zabaw. Rozległe przestrzenie miedzy budynkami wypełni różnorodna, parkowa i ogrodowa roślinność. Nie zabraknie też rozwiązań promujących ekologiczną mobilność.

Atuty Otoczenia

Osiedle Synteza utworzy 7 nowoczesnych budynków. Znajdą się w nich funkcjonalne i komfortowe mieszkania o różnym metrażu. Przemyślana architektura stawia na równi estetykę i funkcjonalność. Duże okna zapewnią znakomite doświetlenie mieszkań, a wnęki balkonowe i loggie dadzą odpowiedni komfort i poczucie prywatności. Z balkonów i przestronnych tarasów górnych pięter można cieszyć oczy krajobrazem od morza po zalesione pasma morenowych wzgórz. Do mieszkań na parterze przynależą zaś prywatne ogródki, które także posłużą jako miejsce relaksu.

Termin oddania:

-budynek A: I kw. 2025 r.

Inwestycja Osiedle Synteza znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Piekarnicza (3.6 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 495 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Synteza w sprzedaży są 4 nowe mieszkania o powierzchni 74 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc)

W inwestycji znajduje się 59 komórek lokatorskich Posiada 448 komórek lokatorskich w całej inwestycji, w tym w budynku A - 59. Wielkość od 2,39 m2..

Lokalizacja inwestycji

Nasza inwestycja powstaje w prężnie rozwijającej się okolicy, pomiędzy ulicami Piekarnicza a Lema. Świetna komunikacja tramwajowa i autobusowa oraz wygodne połączenie z linią PKM i SKM zapewnia szybki dojazd do pracy czy ulubionych miejsc w Śródmieściu, we Wrzeszczu i nie tylko. Planowanie inwestycje komunikacyjne m.in. rondo na skrzyżowaniu ulic Piekarniczej i Lema, przedłużenie Lema do ul. Kartuskiej czy budowa Nowej Politechnicznej, także wpłyną na szybkość miejskich podróży.

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Synteza?

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Synteza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1903 metrów od inwestycji Osiedle Synteza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Brętowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Synteza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Synteza znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Smart Kids w odległości 225 m, TE Vizja w odległości 300 m, Przedszkole Martolandia w odległości 553 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Synteza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Morenova Klinika w odległości 125 m, Dual Dental Clinic w odległości 130 m, Intermedica Sp. z o. o. w odległości 202 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Synteza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 146 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 204 m znajduje się Cytrus.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Synteza w odległości 201 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 331 m znajduje się boisko / kort, w odległości 412 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 22.09.2022
Data aktualizacji: 21.05.2024
Osiedle Synteza logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Zwycięstwa 13A, 80-219 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023