Polanki Apartamenty

Oferta archiwalna

Gdańsk, Oliwa, ul. Polanki 57, 58

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Polanki Apartamenty

21 zdjęć

Polanki Apartamenty
Polanki Apartamenty
Polanki Apartamenty
Polanki Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Opis inwestycji

POLANKI APARTAMENTY

Gdańsk Oliwa

Kameralność i prestiż w otoczeniu zieleni

Prestiżowa inwestycja Polanki Apartamenty to otoczona zielenią enklawa spokoju.

Wyjątkowość inwestycji podkreśla bliskość pokrytych lasami morenowych wzgórz, ścieżek spacerowych i Starej Oliwy.

Polanki Apartamenty to dwa, kunsztownie zaprojektowane, kameralne budynki, mieszczące łącznie tylko 9 apartamentów. Pierwszy, pod numerem 58, zachowuje architekturę głównej bryły zabytkowego, popularnego przed II wojną światową hotelu z restauracją i kawiarnią Weißes Lamm (Białe Jagnię). Ulokowano pod nim garaż podziemny, co zapewni mieszkańcom jeszcze większy komfort. Drugi – o nowoczesnym charakterze willowym – powstał w miejscu gospodarczego budynku numer 57.

Niezwykłego charakteru inwestycji dopełniają klatki schodowe zaprojektowane z wykorzystaniem szlachetnych materiałów. Schody wykończone drewnem, stylowe tralki, eleganckie drzwi i efektowne przeszklone wydzielenie wiatrołapu – ekskluzywne wnętrza apartamentów przy ulicy Polanki sprostają najbardziej wysublimowanym gustom.

W ciepłe, słoneczne dni mieszkańcy Polanki Apartamenty będą mogli zrelaksować się w Pergola Cafe – kameralnym zakątku z pergolą i wygodnymi siedziskami, nawiązującym do działającej tu niegdyś werandowej kawiarni. Z tego miejsca podziwiać można zdobiące inwestycję rzeźby – głowy kobiety i mężczyzny, które powstały w londyńskiej pracowni Moniki Jenowein-Patyczek. Ich autorka to uznana rzeźbiarka, laureatka międzynarodowych nagród, wykładająca na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, która darzy tę okolicę wielkim sentymentem, ponieważ urodziła się i wychowała przy ul. Polanki. Sposobem na niepogodę będzie seans filmowy w sali kinowej w budynku nr 57.

W ofercie został tylko jeden apartament doskonale nadający się do zakupu pod przyszły wynajem- gotowy do odbioru!

Inwestycja Polanki Apartamenty znajduje się w Oliwie, ul. Polanki 57, 58 (7.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Polanki Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Polanki Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W niedalekim sąsiedztwie inwestycji Polanki Apartamenty bije biznesowe serce Trójmiasta. Trzy największe centra biznesowe, kampus Uniwersytetu Gdańskiego oraz główna arteria miasta - Aleja Grunwaldzka - są na wyciągnięcie ręki. W wolnym czasie mieszkańcy apartamentów będą mogli wybrać się na spacer do Parku Oliwskiego z zabytkową palmiarnią oraz ogrodem japońskim. Stąd już tylko kilka kroków do Archikatedry Oliwskiej ze słynnymi zabytkowymi organami, Pałacu Opatów utrzymanego w stylu rokoko, a także wieży widokowej na wzgórzu Pachołek, z której rozciąga się spektakularna panorama całego Trójmiasta i Zatoki Gdańskiej.

Gdańska Oliwa jest dzielnicą wręcz skrojoną na miarę dla osób, które cenią sobie zarówno bliskość przyrody, jak i serca tętniącego życiem Trójmiasta. Z jednej strony Oliwa to w 80% tereny zielone. Właśnie tutaj znajdują się wzgórza morenowe z Lasem Oliwskim, współtworzącym Trójmiejski Park Krajobrazowy, a od północy dzielnicę okalają Lasy Sopockie (wchodzące w skład Sopotu).

Z drugiej strony, na zachodzie Oliwa graniczy z Obwodnicą Trójmiasta, za którą (ok. 100 metrów) znajduje się Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Poza dostępem do licznych połączeń transportu miejskiego, dzięki któremu w kilkanaście minut dostaniemy się nad morze, Oliwa szczyci się monumentalną Archikatedrą Oliwską oraz ZOO. Na terenie dzielnicy znajduje się także Uniwersytet Gdański (Kampus Oliwa), Akademia Wychowania Fizycznego i Seminarium Duchowe.

Dodatkowym plusem Oliwy są liczne sklepy wielkopowierzchniowe takie jak Centrum Handlowe Oliwa, Centrum Handlowe Familia, a także supermarkety Media Markt, Leroy Merlin i Castorama. Ponadto, na terenie dzielnicy znajduje się największy kompleks biurowy w Gdańsku - Olivia Business Centre oraz kompleks biurowo-usługowy Alchemia.

Na terenie Oliwy znajduje się Szpital Marynarki Wojennej, Przychodnia Dziecięca Polanki, Szpital Dziecięcy Polanki i prywatne Centrum Medicover Grunwaldzka.

Od południa Oliwa graniczy z dzielnicami Strzyże, Brętowo i VII Dwór, od północy z Sopotem, od wschodu z Przymorzem Małym oraz Żabianką, a od zachodu z Matarnią i Osową.

Oliwa liczy sobie powierzchnię 11,45 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 20 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Polanki Apartamenty?

Znajduje się tu przystanek PKP Gdańsk Oliwa obsługujący poza połączeniami krajowymi również kursujące pomiędzy Gdańskiem, Gdynią a Sopotem co kilka minut pociągi SKM. W odległości 500 m od granic dzielnicy znajduje się Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przez Gdańsk Oliwę przebiega kilka linii tramwajowych oraz autobusowych (w tym połączenia nocne).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Polanki Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Polanki Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szpital Marynarki Wojennej.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Polanki Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Polanki Apartamenty znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 10 w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Polanki Apartamenty w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 12.01.2021
Data aktualizacji: 31.03.2021

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: