Konstelacja etap I

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Ignacego Jana Paderewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Euro Styl S.A.

pucki, Pogórze, ul. Ignacego Jana Paderewskiego

Konstelacja etap I

8 zdjęć

Konstelacja etap I
Konstelacja etap I
Konstelacja etap I
Konstelacja etap I
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

76 - 78/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

4

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski podwyższony

Mieszkania w inwestycji (2)

Pokoje

Piętra

Metraż

Przystanek Autobusowy - 454 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 4 placówki edukacyjne, 9 kawiarni i restauracji, 24 sklepy, 6 obiektów sportowych, 24 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ponadprzeciętna wysokość mieszkań 275 cm, szpachlowane i pomalowane na biało ściany, gotowe do użytkowania lub dalszej aranżacji, bezprogowe wyjścia na balkon, możliwość zaprojektowania wyższych drzwi wewnętrznych

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (112): Posiada 645 komórek lokatorskich w całej inwestycji, w tym w budynku C1-C3 - 112.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc) : W całej inwestycji przewidziano 214 miejsc postojowych naziemnych (w bud. C1-C3 - 21). Dostępne dla niektórych mieszkań. Możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca
 • miejsca postojowe podziemne (119 miejsc) : W całej inwestycji przewidziano 637 miejsc w garażu podziemnym (w bud. C1-C3 - 119). Dostępne dla większości mieszkań. Możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 76 do 78 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Konstelacja etap I logo

Konstelacja łączy w sobie nowoczesność, wysoki standard oraz niepowtarzalny klimat nawiązujący do gwiazd i marynistyki. Mieszkańcy z pewnością docenią jej malownicze położenie z dala od zgiełku miasta i chętnie będą korzystać z uroków nadmorskiej okolicy. Jednocześnie, dobry dojazd do centrum Gdyni i Rumi zapewni im łatwy dostęp do miejskich atrakcji. Patrząc na Konstelację, widzimy doskonałe miejsce do życia dla każdego z nas.

ATUTY INWESTYCJI

- dynamicznie rozwijająca się, nowoczesna dzielnica przy granicy z Gdynią

- łatwy dojazd do centrum Gdyni i Rumi, planowana stacja Szybkiej Kolei Miejskiej

- rozbudowana infrastruktura handlowa, usługowa, edukacyjna w pobliżu

- funkcjonalne mieszkania o ponadstandardowej wysokości

- bliskość lasu, morza i plaży, liczne tereny sportowo-rekreacyjne, np. Gminnej Strefy Rekreacji

- nieopodal Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Wyjątkowy charakter Konstelacji przejawia się chociażby w postaci alejek stylizowanych na kształt gwiazdozbiorów, dodatkowo „obrysowanych” ledowymi podświetleniami. Nasz wzrok przykują także inne unikatowe elementy architektoniczne m.in. zegar słoneczny, zabawki marynistyczne dla dzieci czy ścianka wspinaczkowa w kształcie półkuli z mapą gwiazd. Ciekawie zaaranżowane przestrzenie wspólne sprzyjają sąsiedzkiej interakcji czy wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu.

Konstelacja jest przykładem przestrzeni do życia stworzonej w duchu zrównoważonego rozwoju. Na osiedlu znajdziemy liczne rozwiązania proekologiczne m.in. panele fotowoltaiczne, ogrody deszczowe czy zielone dachy wiat śmietnikowych. Ścieżki żwirowe zostały zaprojektowane tak, by zwiększać przepuszczalność wody. Z kolei rowerownie, stojaki rowerowe przy budynkach czy też gniazda do ładowania aut elektrycznych przy wybranych miejscach w halach garażowych wspierają trend ekomobilności.

Konstelacja nawiązuje swoim charakterem do modernistycznej architektury Gdyni. Jasne elewacje budynków zaprojektowane w ponadczasowym stylu tworzą przyjazny i ciepły klimat. Odległości między budynkami zapewniają zaś mieszkańcom poczucie kameralności i prywatności. Uzupełnieniem nowoczesnego projektu są atrakcyjne strefy między budynkami, w tym tereny pełne zieleni czy miejsca do relaksu.

Konstelację tworzy 17 kameralnych budynków, czyli 642 mieszkania (bud. C1-C3 – 113) o 3-piętrowej zabudowie. W każdym z nich znajdują się przestronne mieszkania o powierzchni od 37 do 79 m2 , wyróżniające się ponadstandardową wysokością (275 cm). Przekazujemy klientom mieszkania ze szpachlowanymi i pomalowanymi na biało ścianami, gotowymi do dalszych prac adaptacyjnych. Do mieszkań na parterze przynależą prywatne ogródki, a w pozostałych znajdują się przestronne balkony. Wyjścia na balkon są bezprogowe, co podnosi komfort codziennego użytkowania i ułatwia montaż wykończenia podłóg.

KONSTELACJA etap I

Budynki C1, C2 - gotowe do odbioru

Budynek C3 - II kwartał 2024

Inwestycja Konstelacja etap I znajduje się w Pogórzu, ul. Ignacego Jana Paderewskiego (0.4 km od Gdyni), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Konstelacja etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Konstelacja etap I w sprzedaży są 2 nowe mieszkania o powierzchni od 76 do 78 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (119 miejsc)

W inwestycji znajduje się 112 komórek lokatorskich Posiada 645 komórek lokatorskich w całej inwestycji, w tym w budynku C1-C3 - 112..

Lokalizacja inwestycji

Konstelacja sąsiaduje bezpośrednio z osiedlami Beauforta i Beauforta 2, wspólnie tworząc nową, prężnie rozwijającą się dzielnicę. W pobliżu znajdują się najważniejsze punkty lokalnej infrastruktury np. szkoły, sklepy, centrum handlowe czy punkty usługowe. Wygodę i oszczędność czasu zapewnią też atuty komunikacyjne: szybki dojazd do Gdyni i Rumi, bliskość Obwodnicy Trójmiasta oraz stacja Szybkiej Kolei Miejskiej, która ma powstać do 2027 roku.

Wyjątkowa lokalizacja daje wiele możliwości spędzania czasu w otoczeniu natury. Jedną z atrakcji jest bezpośrednie sąsiedztwo urokliwego, brzozowego lasku. Jedynie kilkanaście minut dzieli nas od turystycznych miejscowości – Rewy czy Mechelinek, których atrakcje czekają na spacerowiczów, plażowiczów i miłośników sportów wodnych.

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Konstelacja etap I?

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Konstelacja etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 454 metrów od inwestycji Konstelacja etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogórze-Derdowskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Konstelacja etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Konstelacja etap I znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Beauoforcik w odległości 492 m, Przedszkole Samorządowe Nr 47 w odległości 654 m, Szkoła Podstawowa nr 43 im. admirała Kazimierza Porębskiego w odległości 961 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Konstelacja etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicorum Centrum Zdrowia w odległości 447 m, Izabela Sługocka w odległości 548 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Konstelacja etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 303 m znajduje się Intermarché, w odległości 420 m znajduje się Cukiernia Sowa, w odległości 429 m znajduje się Saturn Fitness.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Konstelacja etap I w odległości 314 m znajduje się Good Luck Club Squash, w odległości 351 m znajduje się boisko / kort, w odległości 395 m znajduje się basen.

Data publikacji: 02.02.2022
Data aktualizacji: 22.02.2024
Konstelacja etap I logo

Adres biura sprzedaży:

ul. I.J. Paderewskiego 5 81-198 Pogórze

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: