Konstelacja

9 zdjęć

Konstelacja
Konstelacja
Konstelacja
Konstelacja

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Konstelacja dostępne są 43 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (43)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Promocja

  PROMOCJA! 100 MIESZKAŃ Z MEGA RABATAMI PRZEZ 100 DNI

  Przeceniliśmy wybrane mieszkania w Gdańsku, Pogórzu i Rumi. Zobacz czy Twoje wymarzone mieszkanie jest w promocji. Oferta ważna do 31.12.2022r.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 82 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (83)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca): Przewidziane do większości mieszkań. Możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca..
 • miejsca postojowe naziemne (27 miejsc): Przewidziane do niektórych mieszkań. Możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca..

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 43 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 43 do 78 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Konstelacja logo

Konstelacja łączy w sobie nowoczesność, wysoki standard oraz niepowtarzalny klimat nawiązujący do gwiazd i marynistyki. Mieszkańcy z pewnością docenią jej malownicze położenie z dala od zgiełku miasta i chętnie będą korzystać z uroków nadmorskiej okolicy. Jednocześnie, dobry dojazd do centrum Gdyni i Rumi zapewni im łatwy dostęp do miejskich atrakcji. Patrząc na Konstelację, widzimy doskonałe miejsce do życia dla każdego z nas.

ATUTY INWESTYCJI

- dynamicznie rozwijająca się, nowoczesna dzielnica przy granicy z Gdynią

- łatwy dojazd do centrum Gdyni i Rumi, planowana stacja Szybkiej Kolei Miejskiej

- rozbudowana infrastruktura handlowa, usługowa, edukacyjna w pobliżu

- funkcjonalne mieszkania o ponadstandardowej wysokości

- bliskość lasu, morza i plaży, liczne tereny rekreacyjne

Wyjątkowy charakter Konstelacji przejawia się chociażby w postaci alejek stylizowanych na kształt gwiazdozbiorów, dodatkowo „obrysowanych” ledowymi podświetleniami. Nasz wzrok przykują także inne unikatowe elementy architektoniczne m.in. zegar słoneczny, zabawki marynistyczne dla dzieci czy ścianka wspinaczkowa w kształcie półkuli z mapą gwiazd. Ciekawie zaaranżowane przestrzenie wspólne sprzyjają sąsiedzkiej interakcji czy wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu.

Konstelacja jest przykładem przestrzeni do życia stworzonej w duchu zrównoważonego rozwoju. Na osiedlu znajdziemy liczne rozwiązania proekologiczne m.in. panele fotowoltaiczne, ogrody deszczowe czy zielone dachy wiat śmietnikowych. Ścieżki żwirowe zostały zaprojektowane tak, by zwiększać przepuszczalność wody. Z kolei rowerownie, stojaki rowerowe przy budynkach czy też gniazda do ładowania aut elektrycznych przy wybranych miejscach w halach garażowych wspierają trend ekomobilności.

Konstelacja nawiązuje swoim charakterem do modernistycznej architektury Gdyni. Jasne elewacje budynków zaprojektowane w ponadczasowym stylu tworzą przyjazny i ciepły klimat. Odległości między budynkami zapewniają zaś mieszkańcom poczucie kameralności i prywatności. Uzupełnieniem nowoczesnego projektu są atrakcyjne strefy między budynkami, w tym tereny pełne zieleni czy miejsca do relaksu.

Konstelację tworzy 17 kameralnych budynków o 3-piętrowej zabudowie. W każdym z nich znajdują się przestronne mieszkania o powierzchni od 37 do 79 m2 , wyróżniające się ponadstandardową wysokością (275 cm). Przekazujemy klientom mieszkania ze szpachlowanymi i pomalowanymi na biało ścianami, gotowymi do dalszych prac adaptacyjnych. Do mieszkań na parterze przynależą prywatne ogródki, a w pozostałych znajdują się przestronne balkony. Wyjścia na balkon są bezprogowe, co podnosi komfort codziennego użytkowania i ułatwia montaż wykończenia podłóg.

KONSTELACJA:

Budynki C1, C2 - IV kwartał 2023

Inwestycja Konstelacja znajduje się w Pogórzu, ul. Paderewskiego (0.4 km od Gdyni), jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 82 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Konstelacja w sprzedaży 43 nowe mieszkania o powierzchni od 43 do 78 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 43 do 48 m2 (12 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 72 m2 (25 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 62 do 78 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca) w cenie 0
 • miejsca postojowe naziemne (27 miejsc) w cenie 0

W inwestycji znajdują się 83 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Konstelacja sąsiaduje bezpośrednio z osiedlami Beauforta i Beauforta 2, wspólnie tworząc nową, prężnie rozwijającą się dzielnicę. W pobliżu znajdują się najważniejsze punkty lokalnej infrastruktury np. szkoły, sklepy, centrum handlowe czy punkty usługowe. Wygodę i oszczędność czasu zapewnią też atuty komunikacyjne: szybki dojazd do Gdyni i Rumi, bliskość Obwodnicy Trójmiasta oraz stacja Szybkiej Kolei Miejskiej, która ma powstać do 2027 roku. Wyjątkowa lokalizacja daje wiele możliwości spędzania czasu w otoczeniu natury. Jedną z atrakcji jest bezpośrednie sąsiedztwo urokliwego, brzozowego lasku. Jedynie kilkanaście minut dzieli nas od turystycznych miejscowości – Rewy czy Mechelinek, których atrakcje czekają na spacerowiczów, plażowiczów i miłośników sportów wodnych.

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Konstelacja?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Konstelacja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Konstelacja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogórze-Derdowskiego 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Konstelacja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Galeria Szperk, w odległości 460 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Konstelacja w odległości 310 m znajduje się Good Luck Club Squash, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 02.02.2022
Data aktualizacji: 08.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Pogórzu

Oferty w Pogórzu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: