Osiedle Nad Jeziorem

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Gdańsk, Osowa, ul. Droga Kaszubska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Nad Jeziorem

10 zdjęć

Osiedle Nad Jeziorem
Osiedle Nad Jeziorem
Osiedle Nad Jeziorem
Osiedle Nad Jeziorem

Opis Inwestycji

Osiedle nad Jeziorem to doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania lub domu w wyjątkowym miejscu o niepowtarzalnym charakterze. Architektura i klimat osiedla, przywodzące na myśl tereny rekreacyjne i wypoczynkowe, sprzyjają spokojnemu i harmonijnemu życiu.Mieszkańcy mają do dyspozycji własne ogródki oraz rozległy taras widokowy, zlokalizowany bezpośrednio nad jeziorem.Cała inwestycja została ogrodzona i zamknięta, a obszar osiedla został kompleksowo zagospodarowany. Zieleń, tereny rekreacyjne, obiekty małej architektury oraz ogólnodostępne miejsca postojowe spełniają wysokie wymagania mieszkańców.Termin realizacji inwestycji: zakończona

Inwestycja Osiedle Nad Jeziorem znajduje się na Osowej, ul. Droga Kaszubska (1.9 km od centrum Sopotu), została zrealizowana przez dewelopera Euro Styl S.A..

Inwestycja Osiedle Nad Jeziorem została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nad Jeziorem pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Euro Styl S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka. Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.

Komunikacja

Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nad Jeziorem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Osiedle Nad Jeziorem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kujawska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nad Jeziorem znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 4 '' Nad Potokiem" w odległości 160 m, Przedszkole Montessori "Nasz wspólny świat" w odległości 300 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori Latawiec w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nad Jeziorem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Cukiernia, Delikatesy "Janina".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nad Jeziorem w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: