Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6

Oferta archiwalna

gdański, Kowale, ul. Ofiar Grudnia 70

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 122 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6

3 zdjęcia

Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6
Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6
Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 21 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 179 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa z wypełnieniem z pustaków ceramicznych.

Dach

Czterospadowy, pokryty papą.

Elewacja

Typu lekka-mokra.

Stolarka okienna

PCV, na parterach rolety zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań atestowane, wzmocnione.

Balkony

Wykończone płytkami mrozoodpornymi, balustrady stalowe ocynkowane, malowane proszkowo. Ogródki przydomowe, taras na gruncie z płytek betonowych, ogródki wydzielone ogrodzeniem systemowym.

Posadzka

Wylewka betonowa.

Ściany

Murowane, wykończone tynkiem gipsowym.

Sufity

Szpachlowane, malowane na biało.

Parapety zewnętrzne

Stalowe powlekane.

Parapety wewnętrzne

PCV, w kolorze białym.

Instalacje

Instalacja wod-kan, instalacja grzewcza, instalacja elektryczna, instalacja telefoniczna, instalacja internetowa, instalacja RTV, instalacja domofonowa.

Ogrzewanie

Z kotłowni własnej (gazowej).

Wentylacja

Z mechanicznym wspomaganiem wywiewu.

Wyposażenie łazienki

Przyłącza wod-kan do wanny, umywalki, muszli, pralki w łazience.

Wyposażenie kuchni

Przyłącza wod-kan do zlewozmywaka, podłączenie do kuchenki elektrycznej.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: tylko w budynku A5

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja Osiedle Cytrusowe zlokalizowane będzie jest na terenie Kowal, nieopodal znanej inwestycji o nazwie Nowy Horyzont. W skład jej będzie wchodziło 19 kameralnych budynków. W każdym budynku znajdować się będzie tylko jedna klatka schodowa, zaś sam obiekt będzie posiadał tylko cztery kondygnacje. Mieszkania będą posiadały od 2 do 3 pokoi o powierzchni od 36 metrów kwadratowych do 54 metrów kwadratowych. Wzorowe doświetlenie mieszkaniom trzy pokojowym zapewni ich umieszczenie w narożnikach budynków. W mieszkaniach na parterze przyszli mieszkańcy do dyspozycji będą przydomowe ogródki, zaś na piętrze znajdą się przytulne balkony. W ramach osiedla zostanie zagospodarowany teren do rekreacji. Dla najmłodszych zadowalający będzie fakt, iż na osiedlu powstanie też duży, atrakcyjny, ale przede wszystkim bezpieczny plac zabaw.

Inwestycja Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6 znajduje się w Kowalach, ul. Ofiar Grudnia 70 została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 179 nowych mieszkań znajdujących się w 21 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie tylko w budynku A5.

Lokalizacja inwestycji

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6?

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kowale Osiedle Cytrusowe.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Horyzoncik Sp.o.o w odległości 170 m, Przedszkole w Kowalach w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cytrusowe - budynek A5 i B6 w odległości 140 m znajduje się Korty tenisowe / Szkoła tenisowa "Stangiel", w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się NH Fitness.

Data aktualizacji: 17.02.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Kowalach

Oferty w Kowalach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: