Osiedle Morskie aw

Oferta archiwalna

Gdynia, Pogórze, ul.Kościuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Morskie aw

13 zdjęć

Osiedle Morskie aw
Osiedle Morskie aw
Osiedle Morskie aw
Osiedle Morskie aw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • morze
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 13 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Inwestycja nosząca nazwę Osiedle Morskie to dwadzieścia budynków zawierających do pięciu kondygnacji. Metraż mieszkań wynosi od 41 metrów kwadratowych do 101 metrów kwadratowych, zaś liczba pokoi od 2 do 4. Na najmłodszych czeka malowniczy plac zabaw, a na tych trochę starszych urokliwe uliczki osiedlowe wraz ze starannie zaprojektowanymi dziedzińcami. Budynki posiadają naziemne miejsca postojowe, hale garażowe oraz balkony lub tarasy na piętrze, a na parterze przydomowe ogródki. Inwestycja została już ukończona, a mieszkania w stanie deweloperskim oddane do użytku.

Inwestycja Osiedle Morskie aw znajduje się na Pogórzu, ul.Kościuszki (0.2 km od Gdyni), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Osiedle Morskie aw została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Morskie aw nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Pogórze to jedna z najbardziej wysuniętych na północ a jednocześnie najmniejszych dzielnic Gdyni o powierzchni 2,2 km kw. Mieszka tu 13 tys mieszkańców. Głównym atutem dzielnicy jest bliskość centrum połączona z niewielkim oddaleniem od urokliwych terenów podmiejskich, do których można dojechać ul. Wiejską, krzyżującą się z główną arterią dzielnicy – ul. Dąbka. W odległości 3 km od Pogórza znajduje się plaża miejska i Morze Bałtyckie; z drugiej strony dzielnica graniczy z podmiejskim lasem. Ok. 1 km na południe rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy. W odległości 4 km na południowy-wschód znajduje się stacja kolejowa PKP Gdynia Główna a w odległości 4 km na zachód – PKP Rumia Główna. Północ Pogórza to głównie zabudowa domków jednorodzinnych, podczas gdy na Południu można znaleźć bloki i nowsze osiedla. Fanów muzyki ucieszy festiwal Open Air, odbywający się co roku w odległości ok. 500 m od granic dzielnicy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Morskie aw?

W odległości 2 km od Pogórza biegnie droga krajowa nr 6. Poza tym dzielnica leży pomiędzy dwoma dużymi stacjami kolejowymi – Rumia Główna (4 km) i Gdynia Główna (4 km). Dodatkowo po dzielnicy kursują autobusy komunikacji miejskiej. Główne arterie Pogórza to ul. Dąbka i zbiegająca się z nią ul. Wiejska prowadząca za miasto.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Morskie aw mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Morskie aw znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogórze - Pułaskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Morskie aw znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Morskie aw znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole49 w odległości 510 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Morskie aw w odległości 390 m znajduje się Fitness, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: