Osiedle Morskie aw

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEuro Styl S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Inwestycja nosząca nazwę Osiedle Morskie to dwadzieścia budynków zawierających do pięciu kondygnacji. Metraż mieszkań wynosi od 41 metrów kwadratowych do 101 metrów kwadratowych, zaś liczba pokoi od 2 do 4. Na najmłodszych czeka malowniczy plac zabaw, a na tych trochę starszych urokliwe uliczki osiedlowe wraz ze starannie zaprojektowanymi dziedzińcami. Budynki posiadają naziemne miejsca postojowe, hale garażowe oraz balkony lub tarasy na piętrze, a na parterze przydomowe ogródki. Inwestycja została już ukończona, a mieszkania w stanie deweloperskim oddane do użytku.

Inwestycja Osiedle Morskie aw znajduje się na Pogórzu, ul.Kościuszki (0.2 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Euro Styl S.A..

Inwestycja Osiedle Morskie aw została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Morskie aw pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Euro Styl S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 13 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, TV kablowa, internet, winda, plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Morskie aw

Pogórze to jedna z najbardziej wysuniętych na północ a jednocześnie najmniejszych dzielnic Gdyni o powierzchni 2,2 km kw. Mieszka tu 13 tys mieszkańców. Głównym atutem dzielnicy jest bliskość centrum połączona z niewielkim oddaleniem od urokliwych terenów podmiejskich, do których można dojechać ul. Wiejską, krzyżującą się z główną arterią dzielnicy – ul. Dąbka. W odległości 3 km od Pogórza znajduje się plaża miejska i Morze Bałtyckie; z drugiej strony dzielnica graniczy z podmiejskim lasem. Ok. 1 km na południe rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy. W odległości 4 km na południowy-wschód znajduje się stacja kolejowa PKP Gdynia Główna a w odległości 4 km na zachód – PKP Rumia Główna. Północ Pogórza to głównie zabudowa domków jednorodzinnych, podczas gdy na Południu można znaleźć bloki i nowsze osiedla. Fanów muzyki ucieszy festiwal Open Air, odbywający się co roku w odległości ok. 500 m od granic dzielnicy.

Komunikacja

W odległości 2 km od Pogórza biegnie droga krajowa nr 6. Poza tym dzielnica leży pomiędzy dwoma dużymi stacjami kolejowymi – Rumia Główna (4 km) i Gdynia Główna (4 km). Dodatkowo po dzielnicy kursują autobusy komunikacji miejskiej. Główne arterie Pogórza to ul. Dąbka i zbiegająca się z nią ul. Wiejska prowadząca za miasto.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Morskie aw mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Morskie aw znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogórze - Pułaskiego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Morskie aw znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole49 w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Morskie aw składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep spożywczo-monopolowy PANDA, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 460 m znajduje się odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Morskie aw w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie