Montownia

28 zdjęć

Montownia
Montownia
Montownia
Montownia

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Montownia dostępnych jest 45 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (45)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • 12 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 114 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 418 cm wysokości.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Ogrzewanie

centralne

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 45 apartamentów w tym 45 lokali typu apartament.

Powierzchnie apartamentów:

od 36 do 50 m².

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1-pokojowe.

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

W MONTOWNI będzie się mieściło 114 komfortowych loftów serwisowanych o powierzchniach 37, 45 i 51 m² z przestronną częścią dzienną, antresolami sypialnianymi, aneksem kuchennym i łazienką. Połączą one hotelowy standard z domową wygodą i niezależnością. Ich wysokość sięga nawet 5 metrów, a duże industrialne okna zapewnią odpowiednie doświetlenie. Wnętrza zaprojektowano w dwóch stylach inspirowanych stoczniową architekturą. W jednym lofcie komfortowo wypocznie nawet 6 osób jednocześnie.

MONTOWNIA wyróżnia się kompleksową ofertą, która stanowi połączenie funkcji hotelowej, gastronomicznej i biznesowej. Na wyższych kondygnacjach znajdą się lofty serwisowane, do których będzie prowadzić piękne, klimatyczne lobby z całodobową recepcją. Na parterze będzie się mieścił największy w Gdańsku food hall. W MONTOWNI znajdzie się też centrum konferencyjne oraz strefa relaksu z czytelnią i salą zabaw dla dzieci.

MONTOWNIA powstaje w duchu filozofii „circular economy”. Przy rewitalizacji obiektu zastosowano taki dobór materiałów, który umożliwi powtórne ich wykorzystanie. Prócz wymiaru ekologicznego, materiały te mają swój wyjątkowy charakter. Innym elementem MONTOWNI, który zaprojektowany został z myślą o środowisku, jest zielony dach porośnięty ekstensywną roślinnością. Każdy loft będzie wyposażony w system optymalizujący zarządzanie zużyciem energii.

Inwestycja Montownia znajduje się na Młyniskach, ul. Lisia Grobla 7 (1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 114 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Montownia w sprzedaży jest 45 nowych apartamentów o powierzchni od 36 do 50 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 36 do 50 m2 (45 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wyjątkowa lokalizacja wyróżnia MONTOWNIĘ w skali całego kraju. Budynek znajduje się na historycznych terenach postoczniowych w Gdańsku i w pobliżu basenów portowych. W okolicy znajdują się ważne trasy turystyczne, takie jak deptak pomiędzy Muzeum II Wojny Światowej i Europejskim Centrum Solidarności biegnący wzdłuż MONTOWNI oraz Droga do Wolności między ECS i Salą BHP. Krótki spacer wystarczy, by znaleźć się na Starym Mieście czy przy fontannie Neptuna. MONTOWNIA to świetne rozwiązanie dla gości biznesowych, jak i dla osób planujących pobyt wypoczynkowy. Wystarczy kilkanaście minut pieszo, by skorzystać z licznych atrakcji w śródmieściu Gdańska. W ciągu 10 minut można zaś dotrzeć na dworzec PKP Gdańsk Główny i ruszyć w dalszą podróż. W pobliżu znajduje się też przystanek SKM Gdańsk Stocznia. Inwestycja w historyczny budynek ma też dodatkową korzyść. Inwestor nabywa dobro rzadkie, czyli ograniczony zasób, co stanowi gwarancję unikalności.

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Montownia?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Montownia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Montownia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aksamitna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Montownia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Montownia znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 57 w odległości 200 m, Pomorskie Centrum Kształcenia Dorosłych w odległości 200 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3 w Gdańsku w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Montownia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Montownia w odległości 40 m znajduje się 3townpaintball, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.05.2022
Data aktualizacji: 01.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Młyniskach

Oferty na Młyniskach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: