Wzgórze Hoplity

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Kartuska, oferowane bezpośrednio przez

Euro Styl S.A.

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Kartuska

Wzgórze HoplityWzgórze Hoplity

9 zdjęć

Wzgórze Hoplity
Wzgórze Hoplity
Wzgórze Hoplity
Wzgórze Hoplity
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

37 - 58/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

5

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdańsk Brętowo - 2344 m

Przystanek Tramwajowy - 756 m

Przystanek Autobusowy - 123 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 placówek medycznych, 5 placówek edukacyjnych, 9 kawiarni i restauracji, 16 sklepów, 22 obiekty sportowe, 27 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 101 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 41 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 37 do 58 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

MIEJSCE DLA CIEBIE

Wzgórze Hoplity to nowa inwestycja Euro Stylu w Gdańsku u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej, którą utworzą dwa budynki mieszkalne oraz odrestaurowany zabytkowy obiekt z płaskorzeźbą wizerunku greckiego wojownika nad starym portalem wejściowym. Powstaje w otoczeniu niskiej zabudowy, z dobrym dostępem do miejskiej infrastruktury. Wzgórze Hoplity to zielone, komfortowe i dobrze skomunikowane miejsce do życia i wypoczynku.

BLISKO I WYGODNIE

Wzgórze Hoplity powstaje przy jednej z najstarszych ulic w Gdańsku, w pobliżu pełnej infrastruktury miejskiej i wszelkich niezbędnych udogodnień. Tuż przy osiedlu jest usytuowany przystanek komunikacji miejskiej, a do trasy W-Z czy obwodnicy dojedziesz w 10 minut. W pobliżu znajdziesz szkoły i przedszkola oraz liczne punktu-handlowo-usługowe, popularne supermarkety czy Galerię Morena z kinem i siłownią.

ATUTY OTOCZENIA

Wzgórze Hoplity powstanie w otoczeniu niskiej zabudowy oraz z dogodnym dostępem do miejskiej infrastruktury. W pobliżu załatwisz codzienne sprawy - zrobisz zakupy, odprowadzisz dzieci do przedszkola czy poćwiczysz na świeżym powietrzu. W okolicy znajdują się tereny zielone np. zbiorniki retencyjne: Myśliwska, Łabędzia, Cedrowa i Zabornia oraz Park Cedrowa, Jar Wilanowski i Staw Wróbla.

ATRAKCJE NA OSIEDLU

W ramach I etapu inwestycji zostanie odrestaurowany i zaadaptowany do nowych funkcji ponad 100-letni budynek. Znajdą się w nim: komórki lokatorskie, rowerownia i warsztat majsterkowicza oraz pomieszczenie na śmieci. Obok stanie przesyłkomat. W parterze drugiego budynku powstaną handlowo-usługowe, a na porośniętym starodrzewem wzgórzu na terenie osiedla strefa rekreacji, do której prowadzi ścieżka spacerowa.

EKOLOGIA

Na Wzgórzu Hoplity można znaleźć wiele ekologicznych rozwiązań. Z myślą o oszczędności energii elektrycznej zaprojektowano panele fotowoltaiczne zasilające części wspólne. Wybrane stanowiska w hali garażowej zostaną wyposażone w gniazda elektryczne. Przy budynkach powstaną ogrody deszczowe, a podłużna donica z nasadzeniami wzdłuż budynku będzie magazynować i odprowadzać nadmiar wód opadowych.

ARCHITEKTURA

Zaakcentowana licznymi przesunięciami balkonów, loggii i tarasów elewacja budynków nadaje inwestycji unikalny rytm. Wyróżniają je także grafitowe balustrady balkonów i loggii oraz elementy ozdobne. Od strony wzgórza, w ogródkach zaprojektowano drewniane lamelki, połączone z półkami na doniczki. Historyczny ponad 100-letni budynek z wizerunkiem greckiego wojownika - hoplity, otrzyma czerwoną dachówkę oraz nową elewację z zabytkowymi podziałami i gzymsami.

FUNKCJONALNE MIESZKANIA

W I etapie w ofercie znajdują się komfortowe mieszkania o metrażu od niespełna 27 do blisko 58 mkw. Dla większego komfortu mieszkańców zaprojektowano w nich ogrzewanie podłogowe. Balkony, loggie, tarasy na wyższych kondygnacjach i ogródki przydomowe na parterach to dodatkowa przestrzeń do wypoczynku. W obu budynkach zaprojektowano cichobieżne windy oraz wygodne hale garażowe.

Inwestycja Wzgórze Hoplity znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Kartuska (4.2 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 101 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wzgórze Hoplity w sprzedaży jest 41 nowych mieszkań o powierzchni od 37 do 58 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

DOGODNA LOKALIZACJA

- dobrze skomunikowane: przystanek autobusowy przy osiedlu, bliskość węzła Emaus

- dobry dojazd do centrum Gdańska

- rozwinięta infrastruktura handlowa, usługowa i edukacyjna w pobliżu

- lokale handlowo-usługowe w II etapie inwestycji

- leśna strefa rekreacji dla mieszkańców na osiedlu

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wzgórze Hoplity?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wzgórze Hoplity mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2344 metrów od inwestycji Wzgórze Hoplity znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Brętowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wzgórze Hoplity znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Hoplity znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Cyprysek w odległości 334 m, Przedszkole Martolandia w odległości 486 m, Smart Kids w odległości 709 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wzgórze Hoplity jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Debestim w odległości 614 m, Intermedica Sp. z o. o. w odległości 676 m, Morenova Klinika w odległości 726 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wzgórze Hoplity składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 316 m znajduje się Primo, w odległości 488 m znajduje się Żabka, w odległości 602 m znajduje się Stokrotka Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Hoplity w odległości 376 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 394 m znajduje się boisko / kort, w odległości 461 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.02.2024
Data aktualizacji: 18.04.2024
Euro Styl S.A. logo

Euro Styl S.A.

Adres biura sprzedaży:

al. Zwycięstwa 13A, 80-219 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: