Spektrum

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Ceny od: 8 500 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Spektrum dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
41 m2
2
518 375 zł12 500 zł/m²
2
43 m2
3
532 125 zł12 500 zł/m²
2
42 m2
11
562 005 zł13 500 zł/m²
2
41 m2
4
559 845 zł13 500 zł/m²
3
76 m2
1
645 320 zł8 500 zł/m²
3
67 m2
1
572 900 zł8 500 zł/m²
3
79 m2
16
793 052 zł10 100 zł/m²
3
79 m2
14
742 014 zł9 450 zł/m²
3
79 m2
15
761 348 zł9 696 zł/m²
4
92 m2
17
948 902 zł10 331 zł/m²
4
92 m2
16
921 347 zł10 031 zł/m²

Opis Inwestycji

Spektrum

Spektrum to nowa inwestycja mieszkaniowa budowana przez Ero Styl i położona na Przymorzu, tuż obok rozległego Parku Reagana. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, iż Spektrum jest idealnym miejscem dla osób ceniących dynamiczne życie w mieście, jednocześnie pragnących być blisko natury.Spektrum to także świetne miejsce do zamieszkania dla wszystkich miłośników imponujących widoków. Inwestycje utworzą bowiem wysokie osiemnastokondygnacyjne budynki, z których rozpościerać się będzie przepiękna panorama na Zatokę Gdańską. Bryły budynków wyróżniać się będą urozmaiconą elewacją zaprojektowaną m.in. w wykorzystaniem eleganckich okładzin, a częściowo – na najwyższych kondygnacjach – także w postaci przeszklonych fasad. Dynamiki architekturze nada również układ balkonów, a dzięki zastosowaniu dużej ilości szkła budynki będą prezentować się bardzo lekko i nowocześnie.Osiedle Spektrum zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które doceniają komfort i wygodę. W budynkach przewidziano cichobieżne windy oraz dwie kondygnacje hal garażowych, na poziomie których poza miejscami parkingowymi dla samochodów znajdą się również komórki lokatorskie. Ponadto w każdym z budynków zaplanowano również wózkarnię z rowerownią i drugą rowerownię wyposażoną w stojaki oraz zestaw narzędzi do samodzielnego serwisowania pojazdów.W inwestycji zaprojektowano także szereg rozwiązań służących bezpieczeństwu mieszkańców, takich jak drzwi antywłamaniowe (z dekoracyjnymi ościeżnicami), wideodomofony i monitoring najbardziej newralgicznych części wspólnych osiedla.W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania o powierzchniach liczących od 30 do 100 mkw., posiadające 1, 2, 3 lub 4 pokoje z murowanymi ścianami działowymi, gwarantującymi najwyższą nośność i komfort akustyczny. Dzięki dużym oknom wszystkie lokale będą doskonale doświetlone. Aby dostosować się do indywidualnych preferencji, projektanci przewidzieli zarówno mieszkania z aneksem kuchennym, jak i posiadające oddzielną kuchnię.Terminy odbioru mieszkań przewidziane są na I kwartał 2020 (C1 i C2) oraz III kwartał 2020 (D1 i D2).Więcej na temat inwestycji: https://www.eurostyl.com.pl/spektrum.htmlInwestycję obsługują:Biuro sprzedaży GdańskAl. Zwycięstwa 13A,80-218 GdańskGodziny pracy biura:Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00Sobota: 10.00 - 14.00Biuro sprzedaży GDYNIAUl. Łużycka 8A81-537 GdyniaGodziny pracy biura:Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00Sobota: 10.00 - 14.00W celu umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biurem sprzedaży mieszkań.

Inwestycja Spektrum znajduje się na Przymorzu Wielkim, ul. Obrońców Wybrzeża 5A (7.3 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Euro Styl S.A..

Inwestycja Spektrum jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Spektrum pozostało na sprzedaż 11 mieszkań o powierzchniach od 41 do 92 metrów kwadratowych w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 43 m2 w cenie od 518 375 zł (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 67 do 79 m2 w cenie od 572 900 zł (5 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 92 m2 w cenie od 921 347 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Euro Styl S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
kondygnacje podziemne żelbetowe monolityczne, nadziemne żelbetowe monolityczne, stropy żelbetowe.
Dach
płaski stropodach z pokryciem bitumicznym w części wykończony roślinnością ekstensywną.
Elewacja
tynk cienkowarstwowy mineralny, malowany, w części wykończona płytami włóknocementowymi lub kompozytowymi.
Stolarka okienna
PCV w okleinie szarej (z zewnątrz), od wewnątrz - białe, na parterze okucia wzmacniane, szklenia klasy P2, na fragmentach elewacji fasada aluminiowa słupowo-ryglowa.
Drzwi zewnętrzne
pełne, antywłamaniowe.
Balkony
wykończone płytkami mrozoodpornymi, przeszklone balustrady ze słupkami i pochwytami ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo lub aluminiowymi, miejscami występujace w połączeniu z balustradą pełną żelbetową; przegrody balkonowe przeszklone.
Posadzka
wylewka cementowo-piaskowa.
Ściany
działowe: murowane, konstrukcyjne: żelbetowe; tynki gipsowe.
Sufity
szpachlowane, malowane na biało.
Parapety zewnętrzne
stalowe powlekane.
Parapety wewnętrzne
jasny konglomerat kamienny.
Instalacje
wod-kan, grzewcza, elektryczna, telefoniczna, internetowa, RTV, wideodomofon.
Ogrzewanie
z sieci miejskiej.
Wentylacja
mechniczna wyciągowa
Wyposażenie łazienki
przyłącza wod-kan do wanny, umywalki, muszli, pralki w łazience.
Wyposażenie kuchni
przyłącza wod-kan do zlewozmywaka i zmywarki, podłączenie do kuchenki elektrycznej.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, loggia.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Miejsca postojowe w hali garażowej.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 41 do 92 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 518 375 do 948 902 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 500 do 13 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Spektrum

Spektrum powstanie w centrum Przymorza, przy ulicy Obrońców Wybrzeża, kilkaset metrów od Parku Prezydenta Ronalda Reagana – największego parku w Gdańsku. Spektrum zrealizowane zostanie w odległości niecałych dwóch kilometrów od Zatoki Gdańskiej. Dzięki takiemu położeniu codzienne korzystanie z rekreacyjnych terenów nadmorskich – malowniczej plaży, rozbudowanych ścieżek rowerowych czy atrakcji znajdujących się w pobliskim parku – będzie proste i przyjemne. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się centrum handlowe, a w promieniu dwóch kilometrów wszystkie niezbędne do wygodnego funkcjonowania usługi – zarówno te z zakresu edukacji (kampus Uniwersytetu Gdańskiego), biznesu (Arkońska Business Park, Alchemia, Olivia Business Centre) i zdrowia (szpital, publiczne i niepubliczne przychodnie lekarskie), jak i najróżniejsze punkty handlowo-usługowe. Lokalizacja inwestycji powinna zadowolić każdego, kto chciałby przemieszczać się po aglomeracji z wykorzystaniem środków transportu publicznego – w pobliżu znajdują się przystanki, z których odjeżdżają autobusy, m.in. w stronę stacji SKM Oliwa i SKM Przymorze-Uniwersytet oraz przystanki tramwajowe, z których odjeżdża kilka linii pozwalających dotrzeć m.in. do Oliwy, Śródmieścia, Jelitkowa, Wrzeszcza, a także na Stogi, Chełm i Łostowice.

Przymorze Wielkie to niewielka (3 km kw) dzielnica zamieszkana przez 30 tys. mieszkańców. Tak dużą liczbę mieszkańców na małej powierzchni tłumaczy fakt, że na jej krajobraz składają się głównie duże blokowiska, np. „Falowiec”, czyli najdłuższy blok mieszkalny w Polsce. Jednak Przymorze Wielkie to nie tylko blokowiska, bo na północy rozciąga się Park im. R. Reagana a za nim plaża i Morze Bałtyckie. Naokoło mieszczą się dzielnice Brzeźno, Zaspa-Rozstaje a także Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia. Za opiekę medyczną odpowiada centrum medyczne Endomed, położony 50 m dalej szpital Copernicus i Przychodnia Specjalistyczna Falck. W promieniu 3 km mieści się 5 uniwersytetów, w tym wydział Uniwersytetu Gdańskiego. Za rozrywkę i zakupy odpowiada galeria Alfa z kinem Helios a także Galeria Przymorze. Maksymalnie 1 km dzieli Przymorze od ważniejszych zabytków Gdańska, takich jak Westerplatte czy Starówka.

Komunikacja

Komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewnia stacja SKM Gdańsk Przymorze. Z położonej w odległości ok. 50 m od granicy miasta stacji Gdańsk Oliwa można dojechać do największych polskich miast i większości stacji w obrębie Trójmiasta. Po dzielnicy kursują również autobusy miejskie.

W odległości 200 metrów od inwestycji Spektrum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Obrońców Wybrzeża.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Spektrum znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 76 w odległości 150m, Przedszkole nr 34 w odległości 200m, British International School Gdańsk BISG w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Apteka GEMINI, w odległości 300 m znajduje się Apteka Fc Farm, w odległości 550 m znajduje się Ośrodek Promocji Zdrowia i Sprawności Dziecka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 9, w odległości 400 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Józefa, w odległości 400 m znajduje się Dobry Start.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się TotalFit-Center Joanna Wodzińska, w odległości 850 m znajduje się Atleta, w odległości 1100 m znajduje się Studio Fitness i Centrum Jogi Emfit.

Data publikacji: 07.07.2016

Data aktualizacji: 16.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie