Spektrum

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obrońców Wybrzeża, oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Gdańsk, Przymorze Wielkie, ul. Obrońców Wybrzeża 5A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Spektrum

6 zdjęć

Spektrum
Spektrum
Spektrum
Spektrum

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Spektrum logo

Spektrum to nowa inwestycja mieszkaniowa budowana przez Ero Styl i położona na Przymorzu, tuż obok rozległego Parku Reagana. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, iż Spektrum jest idealnym miejscem dla osób ceniących dynamiczne życie w mieście, jednocześnie pragnących być blisko natury.

Spektrum to także świetne miejsce do zamieszkania dla wszystkich miłośników imponujących widoków. Inwestycje utworzą bowiem wysokie osiemnastokondygnacyjne budynki, z których rozpościerać się będzie przepiękna panorama na Zatokę Gdańską. Bryły budynków wyróżniać się będą urozmaiconą elewacją zaprojektowaną m.in. w wykorzystaniem eleganckich okładzin, a częściowo – na najwyższych kondygnacjach – także w postaci przeszklonych fasad. Dynamiki architekturze nada również układ balkonów, a dzięki zastosowaniu dużej ilości szkła budynki będą prezentować się bardzo lekko i nowocześnie.

Osiedle Spektrum zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które doceniają komfort i wygodę. W budynkach przewidziano cichobieżne windy oraz dwie kondygnacje hal garażowych, na poziomie których poza miejscami parkingowymi dla samochodów znajdą się również komórki lokatorskie. Ponadto w każdym z budynków zaplanowano również wózkarnię z rowerownią i drugą rowerownię wyposażoną w stojaki oraz zestaw narzędzi do samodzielnego serwisowania pojazdów.

W inwestycji zaprojektowano także szereg rozwiązań służących bezpieczeństwu mieszkańców, takich jak drzwi antywłamaniowe (z dekoracyjnymi ościeżnicami), wideodomofony i monitoring najbardziej newralgicznych części wspólnych osiedla.

W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania o powierzchniach liczących od 30 do 100 mkw., posiadające 1, 2, 3 lub 4 pokoje z murowanymi ścianami działowymi, gwarantującymi najwyższą nośność i komfort akustyczny. Dzięki dużym oknom wszystkie lokale będą doskonale doświetlone. Aby dostosować się do indywidualnych preferencji, projektanci przewidzieli zarówno mieszkania z aneksem kuchennym, jak i posiadające oddzielną kuchnię.

Terminy odbioru mieszkań przewidziane są na I kwartał 2020 (C1 i C2) oraz III kwartał 2020 (D1 i D2).

Więcej na temat inwestycji: https://www.eurostyl.com.pl/spektrum.html

Inwestycję obsługują:

Biuro sprzedaży Gdańsk

Al. Zwycięstwa 13A,

80-218 Gdańsk

Godziny pracy biura:

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00

Sobota: 10.00 - 14.00

Biuro sprzedaży GDYNIA

Ul. Łużycka 8A

81-537 Gdynia

Godziny pracy biura:

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00

Sobota: 10.00 - 14.00

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biurem sprzedaży mieszkań.

Inwestycja Spektrum znajduje się na Przymorzu Wielkim, ul. Obrońców Wybrzeża 5A (7.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Spektrum została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Spektrum nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

kondygnacje podziemne żelbetowe monolityczne, nadziemne żelbetowe monolityczne, stropy żelbetowe.

Dach

płaski stropodach z pokryciem bitumicznym w części wykończony roślinnością ekstensywną.

Elewacja

tynk cienkowarstwowy mineralny, malowany, w części wykończona płytami włóknocementowymi lub kompozytowymi.

Stolarka okienna

PCV w okleinie szarej (z zewnątrz), od wewnątrz - białe, na parterze okucia wzmacniane, szklenia klasy P2, na fragmentach elewacji fasada aluminiowa słupowo-ryglowa.

Drzwi zewnętrzne

pełne, antywłamaniowe.

Balkony

wykończone płytkami mrozoodpornymi, przeszklone balustrady ze słupkami i pochwytami ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo lub aluminiowymi, miejscami występujace w połączeniu z balustradą pełną żelbetową; przegrody balkonowe przeszklone.

Posadzka

wylewka cementowo-piaskowa.

Ściany

działowe: murowane, konstrukcyjne: żelbetowe; tynki gipsowe.

Sufity

szpachlowane, malowane na biało.

Parapety zewnętrzne

stalowe powlekane.

Parapety wewnętrzne

jasny konglomerat kamienny.

Instalacje

wod-kan, grzewcza, elektryczna, telefoniczna, internetowa, RTV, wideodomofon.

Ogrzewanie

z sieci miejskiej.

Wentylacja

mechniczna wyciągowa

Wyposażenie łazienki

przyłącza wod-kan do wanny, umywalki, muszli, pralki w łazience.

Wyposażenie kuchni

przyłącza wod-kan do zlewozmywaka i zmywarki, podłączenie do kuchenki elektrycznej.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne: Miejsca postojowe w hali garażowej.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Spektrum powstanie w centrum Przymorza, przy ulicy Obrońców Wybrzeża, kilkaset metrów od Parku Prezydenta Ronalda Reagana – największego parku w Gdańsku. Spektrum zrealizowane zostanie w odległości niecałych dwóch kilometrów od Zatoki Gdańskiej. Dzięki takiemu położeniu codzienne korzystanie z rekreacyjnych terenów nadmorskich – malowniczej plaży, rozbudowanych ścieżek rowerowych czy atrakcji znajdujących się w pobliskim parku – będzie proste i przyjemne. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się centrum handlowe, a w promieniu dwóch kilometrów wszystkie niezbędne do wygodnego funkcjonowania usługi – zarówno te z zakresu edukacji (kampus Uniwersytetu Gdańskiego), biznesu (Arkońska Business Park, Alchemia, Olivia Business Centre) i zdrowia (szpital, publiczne i niepubliczne przychodnie lekarskie), jak i najróżniejsze punkty handlowo-usługowe. Lokalizacja inwestycji powinna zadowolić każdego, kto chciałby przemieszczać się po aglomeracji z wykorzystaniem środków transportu publicznego – w pobliżu znajdują się przystanki, z których odjeżdżają autobusy, m.in. w stronę stacji SKM Oliwa i SKM Przymorze-Uniwersytet oraz przystanki tramwajowe, z których odjeżdża kilka linii pozwalających dotrzeć m.in. do Oliwy, Śródmieścia, Jelitkowa, Wrzeszcza, a także na Stogi, Chełm i Łostowice.

Przymorze Wielkie to niewielka (3 km kw) dzielnica zamieszkana przez 30 tys. mieszkańców. Tak dużą liczbę mieszkańców na małej powierzchni tłumaczy fakt, że na jej krajobraz składają się głównie duże blokowiska, np. „Falowiec”, czyli najdłuższy blok mieszkalny w Polsce. Jednak Przymorze Wielkie to nie tylko blokowiska, bo na północy rozciąga się Park im. R. Reagana a za nim plaża i Morze Bałtyckie. Naokoło mieszczą się dzielnice Brzeźno, Zaspa-Rozstaje a także Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia. Za opiekę medyczną odpowiada centrum medyczne Endomed, położony 50 m dalej szpital Copernicus i Przychodnia Specjalistyczna Falck. W promieniu 3 km mieści się 5 uniwersytetów, w tym wydział Uniwersytetu Gdańskiego. Za rozrywkę i zakupy odpowiada galeria Alfa z kinem Helios a także Galeria Przymorze. Maksymalnie 1 km dzieli Przymorze od ważniejszych zabytków Gdańska, takich jak Westerplatte czy Starówka.

Komunikacja

Komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewnia stacja SKM Gdańsk Przymorze. Z położonej w odległości ok. 50 m od granicy miasta stacji Gdańsk Oliwa można dojechać do największych polskich miast i większości stacji w obrębie Trójmiasta. Po dzielnicy kursują również autobusy miejskie.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Spektrum?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Spektrum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Spektrum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obrońców Wybrzeża.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Spektrum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Spektrum znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 w odległości 160 m, PRZEDSZKOLE SPECJALNE NR 72 O PROFILU TERAPEUTYCZNYM w odległości 160 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Spektrum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. - Przychodnia "Jagiellońska" w odległości 370 m, Szpital w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Spektrum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się E.Leclerc, w odległości 240 m znajduje się Galeria Przymorze.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Spektrum w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.07.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: