Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mezzo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krynicka, oferowane bezpośrednio przez

Euro Styl S.A.

Gdańsk, Przymorze Małe, ul. Krynicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 98 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

MezzoMezzo

4 zdjęcia

Mezzo
Mezzo
Mezzo
Mezzo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wyobraź sobie nowoczesne osiedle w samym sercu gdańskiego Przymorza. Tętniące życiem swoich mieszkańców oraz nurtu miasta. Zlokalizowane zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów komunikacyjnych. To Mezzo.

Mieszkańcy osiedla, poza bliskością miejskiej infrastruktury, będą mogli cieszyć się niezbyt wysoką, 7-9 piętrową zabudową i funkcjonalnymi układami mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Lokatorzy parteru już wkrótce letnie wieczory będą mogli celebrować w kameralnych ogródkach, a mieszkańcy wyższych kondygnacji – w przestronnych loggiach lub na balkonach.

Pomimo centralnej lokalizacji lokatorzy mogą być spokojni o parkowanie aut. Na terenie inwestycji znajdzie się przestronna hala garażowa oraz miejsca naziemne. Dodatkowymi atutami będą cichobieżne windy oraz wiaty rowerowe czy miejsca postojowe dla jednośladów na kondygnacji podziemnej.

Wiemy, że dbanie o naturalne zasoby jest kluczem do zrównoważonego życia, stąd w MEZZO znajdzie się wiele proekologicznych rozwiązań. Część miejsc w hali garażowych posiadać będzie możliwość ładowania samochodów elektrycznych.

By żyć blisko nurtu miasta i w zgodzie z naturą.

BUDYNEK B2:

Termin rozpoczęcia budowy - II kw. 2018

Termin realizacji - III kw. 2020

BUDYNEK B1:

Termin rozpoczęcia budowy - III kw. 2018

Termin realizacji – IV kw. 2020

Inwestycja Mezzo znajduje się na Przymorzu Małym, ul. Krynicka (6.7 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Mezzo została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Mezzo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Przymorze Małe to dzielnica o powierzchni 2,3 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 15 300 osób. Wbrew nazwie ta część Gdańska nie leży tuż przy Morzu Bałtyckim – od wód Zatoki Gdańskiej oddzielają ją tereny Przymorza Wielkiego.

Na Przymorzu Małym dominuje niska i średnia zabudowa, co odróżnia ten rejon miasta od sąsiedniego Przymorza Wielkiego. Najwięcej bloków wybudowano tutaj w latach 60. ubiegłego wieku. Większość z nich ma nie więcej niż cztery piętra. W latach dwutysięcznych na Przymorzu Małym powstało kilka dużych osiedli mieszkaniowych (na przykład Osiedle Arkońska) oraz biurowców (Arkońska Business Park). W tutejszych halach Międzynarodowych Targów Gdańskich przez cały rok odbywają się różne wystawy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mezzo?

Po Przymorzu Małym kursują linie autobusowe i tramwajowe. Na granicy między tą dzielnicą, a Oliwą znajdują się stacja kolejowa Gdańsk-Oliwa oraz przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej Gdańsk-Przymorze-Uniwersytet. Dojazd z przystanku SKM do stacji Gdańsk Główny trwa zwykle 13 minut – to najszybszy sposób, aby dotrzeć do Śródmieścia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mezzo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 717 metrów od inwestycji Mezzo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Przymorze - Uniwersytet.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mezzo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mezzo znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 62 w odległości 459 m, przedszkole w odległości 475 m, Przedszkole niepubliczne Stokrotka w odległości 488 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mezzo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Podralscy w odległości 227 m, Happy Smile w odległości 230 m, Eurodent w odległości 248 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mezzo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 68 m znajduje się Auchan, w odległości 148 m znajduje się Lidl, w odległości 218 m znajduje się Szczęśliwy Lis.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mezzo w odległości 314 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 371 m znajduje się boisko / kort, w odległości 415 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.02.2018
Data aktualizacji: 04.12.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023