Osiedle Morskie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul.Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Gdynia, Pogórze, ul.Kościuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 248 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Morskie

13 zdjęć

Osiedle Morskie
Osiedle Morskie
Osiedle Morskie
Osiedle Morskie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Beauforta

  Osiedle Beauforta

  Euro Styl S.A.

  Mieszkanie Pogórze, pucki
  ul. Kościuszki
  0.2 km od Gdyni
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 57-62 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 3
 • Ogrody Tesoro

  Ogrody Tesoro

  TS Invest Tesoro Sp. z.o.o.

  Mieszkanie Pogórze, pucki
  ul. Szkolna
  0.7 km od Gdyni
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 66-87 m2
  • Mieszkań: 6
  • Pokoje: 3-4
 • Verde Park etap I
  od: 6 000 zł/m2

  Verde Park etap I

  DS Development Sp. z o.o. Sp. K.

  Mieszkanie Dębogórze, pucki
  ul. Sezamkowa
  2.2 km od Gdyni
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 66 m2
  • Mieszkań: 19
  • Pokoje: 3

Opis Inwestycji

Osiedle Morskie znajduje się na granicy gdyńskiej dzielnicy Pogórze i gminy Kosakowo, przy ulicy Śliwińskiego, w pobliżu ul. Płk. Dąbka. Zaletą tej lokalizacji jest doskonała komunikacja zarówno z centrum Gdyni, jak i pozostałymi częściami Trójmiasta. Pięć minut wystarczy, by dotrzeć do Estakady Kwiatkowskiego, bezpośrednio prowadzącej na obwodnicę Trójmiasta. Aby dostać się do centrum miasta, można skorzystać także z autobusów kursujących w tym kierunku nawet co 6 minut.

Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury: w pobliżu zlokalizowane są przedszkola, szkoły (podstawowe i gimnazja), przychodnia lekarska, poczta, punkty handlowo-usługowe oraz Centrum Handlowe Galeria Szperk, w którym znajdują się m.in. delikatesy Alma, cukiernia Sowa, butiki popularnych marek odzieżowych i obuwniczych oraz wiele innych sklepów i punktów usługowych.

Amatorzy sportów wodnych docenią znajdujące się w Rewie oraz Babich Dołach mało uczęszczane plaże, zaś miłośnicy obcowania z naturą – pobliskie rezerwaty przyrody. Warto nadmienić, że z Osiedla Morskiego podróż na Półwysep Helski zajmuje tylko 40 minut.

Inwestycja Osiedle Morskie znajduje się na Pogórzu, ul.Kościuszki (0.2 km od Gdyni), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Osiedle Morskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań znajdujących się w 13 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Morskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, TV kablowa, internet, winda, plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się morze, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Pogórze to jedna z najbardziej wysuniętych na północ a jednocześnie najmniejszych dzielnic Gdyni o powierzchni 2,2 km kw. Mieszka tu 13 tys mieszkańców. Głównym atutem dzielnicy jest bliskość centrum połączona z niewielkim oddaleniem od urokliwych terenów podmiejskich, do których można dojechać ul. Wiejską, krzyżującą się z główną arterią dzielnicy – ul. Dąbka. W odległości 3 km od Pogórza znajduje się plaża miejska i Morze Bałtyckie; z drugiej strony dzielnica graniczy z podmiejskim lasem. Ok. 1 km na południe rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy. W odległości 4 km na południowy-wschód znajduje się stacja kolejowa PKP Gdynia Główna a w odległości 4 km na zachód – PKP Rumia Główna. Północ Pogórza to głównie zabudowa domków jednorodzinnych, podczas gdy na Południu można znaleźć bloki i nowsze osiedla. Fanów muzyki ucieszy festiwal Open Air, odbywający się co roku w odległości ok. 500 m od granic dzielnicy.

Komunikacja

W odległości 2 km od Pogórza biegnie droga krajowa nr 6. Poza tym dzielnica leży pomiędzy dwoma dużymi stacjami kolejowymi – Rumia Główna (4 km) i Gdynia Główna (4 km). Dodatkowo po dzielnicy kursują autobusy komunikacji miejskiej. Główne arterie Pogórza to ul. Dąbka i zbiegająca się z nią ul. Wiejska prowadząca za miasto.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Morskie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Morskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Morskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogórze - Pułaskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Morskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Morskie znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole49 w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Morskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Sklep spożywczo-monopolowy PANDA, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 470 m znajduje się odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Morskie w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 13.05.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: