Osiedle Perspektywa

Oferta archiwalna

Gdańsk, Siedlce, ul. Powstańców Warszawskich

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Perspektywa

21 zdjęć

Osiedle Perspektywa
Osiedle Perspektywa
Osiedle Perspektywa
Osiedle Perspektywa

Najbliższe inwestycje

 • DOKI Living
  2 kw. 2023
  Zainspirowani światowymi przykładami rewitalizacji i wszechstronnego rozwoju obszarów portowych nadajemy funkcję miejską gdańskim terenom postoczniowym. Euro Styl jest jednym z pierwszych deweloperów, który będzie odpowiadał za rozwój Młodego Miasta. Firma tchnie w zakątki stoczni ducha nowoczesności, nie zapominając jednocześnie o historycznych korzeniach tych unikatowych terenów.DOKI to wyjątkowa inwestycja, która poprzez połączenie części mieszkaniowej (DOKI Living), biurowej (DOKI Office), gastronomicznej, noclegowej i konferencyjno-wystawowej (MONTOWNIA) będzie tworzyć nową, tętniącą życiem multifunkcyjną dzielnicę zlokalizowaną w sercu Gdańska. Dzięki takiemu połączeniu DOKI będą wymarzonym miejscem zarówno do życia, pracy jak i spędzania wolnego czasu w wyjątkowej przestrzeni miejskiej.Oferta przedstawia lokale usługowe zlokalizowane na parterach powstającej zabudowy mieszkaniowej w ramach inwestycji DOKI Living realizowanej przez dewelopera Euro Styl.Dysponujemy różnorodną ofertą lokali od małych (16 m2) do dużych (141 m2).Zamiast niskich lokat w banku, zainwestuj w lokal usługowy od wiarygodnego dewelopera Euro Styl z Grupy Dom Development!Atuty:- duże witryny- lokale o wysokości 385 cm- różnorodność metraży- lokale w stanie deweloperskim umożliwiają wykończenie według własnych standardów- ogólnodostępne miejsca postojowe- liczna zabudowa mieszkaniowa w okolicy- ogromny potencjał biznesowy (powstanie kompleksu biurowego i ok. 1000 mieszkań)- doskonała lokalizacja w centrum Gdańska- bezpośrednie sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny Światowej- rozwinięta infrastruktura drogowa i komunikacyjna w pobliżuZachęcamy do kontaktu!Lokale będą gotowe do oddania w lutym i czerwcu 2023r.

  DOKI Living

  ul. ks. Jerzego Popiełuszki , Młyniska, Gdańsk(1.2 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Scala
  gotowe
  Scala to zupełnie nowy wymiar inwestycji. Zamiast stanu deweloperskiego lokale wykończone są w Modelu M – podwyższonym standardzie Moderny, gotowym do zamieszkania.Oferowane apartamenty są wykończone w podwyższonym standardzie. Oznacza to, że w momencie odbioru apartament będzie miał wygładzone i pomalowane ściany, ułożone podłogi, zamontowane drzwi, wykonaną łazienkę i kuchnię.To skrócenie czasu od odbioru do zamieszkania, oszczędność czasu i nerwów, ograniczenie uciążliwości długotrwałych sąsiedzkich remontów oraz szybszy zwrot z inwestycji, w przypadku zakupu pod wynajem.Wykończenie jest dostępne w trzech ponadczasowych stylach, które zostały zaprojektowane tak, aby współgrać z pełną gamą aranżacji.W przestrzeni osiedla powstaną przytulne zielone alejki oraz bogate aranżacje roślinne nawiązujące do dawnych śródmiejskich ogrodów. Na osiedlu pojawi się ponad 4500 nowych roślin, tworzących wspaniałe zielone otoczenie między budynkami. Wśród nich znajdą się szlachetne gatunki, które historycznie były ozdobą ulic Gdańska.Przedproże to charakterystyczne dla gdańskich śródmiejskich kamienic podwyższenie i wysunięcie poziomu -1 poza obrys budynku, tworzące taras z balustradą.Z inspiracji tym elementem architektonicznym powstały prywatne, niedostępne dla oka przechodniów ogródki apartamentów Scala. Gdańscy mieszczanie XVIII i XIX wieku cenili tę część Śródmieścia za prywatność i bujną zieleń. Oddzielone cokołem od traktu pieszego i drogowego zielone tereny, to przywrócenie tradycji miejskich ogródków w tej lokalizacji.Najwyższa kondygnacja została wycofana względem elewacji budynku, ściany zostały pokryte pnącym bluszczem, zapewniając wyższe poczucie prywatności oraz dając przestrzeń do aranżacji zielonych tarasów.Kolorowe wąskie kamienice, spichlerze, baszty, kościoły, imponujące ceglane gmachy. Ogrom architektonicznych detali zapisanych w historii miasta na przestrzeni epok.Architektura Scali jest pełna nowoczesnych interpretacji historycznej zabudowy Śródmieścia. Elewacja pokryta ceramiką wysokiej klasy nadaje typowo gdański charakter ceglanych zabytków. Współczesna forma w kreatywny sposób eksploruje historyczne style gdańskiej architektury.Elementy detalu nawiązują do zmiennych motywów układania cegły, odzwierciedlając dawne pionowe i poziome podziały elewacji, ryzality okienne i zdobienia. Zróżnicowane formy wykończenia balkonów, zielone tarasy na najwyższych poziomach i wyniesienia podziemnej kondygnacji nadają charakteru. Każdy budynek Scali ma własny, unikalny sposób prowadzenia detalu architektonicznego.

  Scala

  ul. Podwale Przedmiejskie , Śródmieście, Gdańsk(1.5 km od centrum)
  Moderna Holding

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : miejsca postojowe na jednoślad 1 500 zł/m2.
 • miejsca postojowe podziemne : od 35 000 zł brutto.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis Inwestycji

Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa mieszcząca się po zielonej stronie centrum Gdańska. Na osiedlu powstaną trzy rodzaje zabudowy: kameralne wille miejskie, kamienice i budynki wielorodzinne. Inwestycja będzie się wyróżniać także ze względu na efektowne części wspólne oraz elewacje wykończone przy użyciu ponadczasowych materiałów. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z aż czterech parków: własnego parku, który powstanie w północnej części osiedla, pobliskiego parku Generała Józefa Bema i położonych w niedalekiej okolicy Parku Śródmieście oraz Parku Kultury i Wypoczynku Grodzisko z Górą Gradową, z której rozpościera się przepiękny widok na panoramę Śródmieścia.

Oferta przedstawia lokale usługowe zlokalizowane na parterach powstającej zabudowy mieszkaniowej w ramach inwestycji Perspektywa realizowanej przez dewelopera Euro Styl.

Zamiast niskich lokat w banku, zainwestuj w lokal usługowy od wiarygodnego dewelopera Euro Styl z Grupy Dom Development!

Atuty:

- duże witryny

- lokale w stanie deweloperskim umożliwiają wykończenie według własnych standardów

- ogólnodostępne miejsca postojowe

- liczna zabudowa mieszkaniowa w okolicy

- doskonała lokalizacja w centrum Gdańska

- rozwinięta infrastruktura drogowa i komunikacyjna w pobliżu

Zachęcamy do kontaktu!

Lokale będą gotowe do oddania w grudniu 2021 oraz w styczniu 2023.

Inwestycja Osiedle Perspektywa znajduje się na Siedlcach, ul. Powstańców Warszawskich (1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Perspektywa nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Siedlce to niewielka (2,65 km kw) dzielnica położona w środkowej części miasta, zamieszkana przez ok.14 tys. mieszkańców. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku. Nowoczesną zabudowę reprezentuje biurowiec Ka5 z 2008 roku. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215. Dzielnica posiada dwa własne licea, gimnazjum i dwie szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursuje 15 autobusów miejskich (w tym 1 nocny) i autobusy podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Perspektywa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Perspektywa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Perspektywa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płowce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Perspektywa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Perspektywa znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: TAURUS AKADEMIA w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa nr 58 w Gdańsku w odległości 460 m, Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Perspektywa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Ola.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Perspektywa w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.03.2021
Data aktualizacji: 01.03.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Siedlcach

Oferty na Siedlcach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: