Nasze Miejsce

Mieszkania na sprzedaż ul. Niepołomicka, oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Niepołomicka
Nasze Miejsce

6 zdjęć

Nasze Miejsce
Nasze Miejsce
Nasze Miejsce
Nasze Miejsce

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nasze Miejsce dostępnych jest 11 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A1.1
3
62,97 m²
Parter
A1.13
3
62,85 m²
2
A1.14
3
57,54 m²
2
A1.19
3
62,85 m²
3
A1.8
3
57,66 m²
1
A2.1
3
62,97 m²
Parter
A2.13
3
62,85 m²
2
A2.19
3
62,85 m²
3
A2.7
3
62,97 m²
1
A2.3
2
44,17 m²
Parter
REZERWACJA
C2.2
4
83,28 m²
Parter
REZERWACJA

Opis Inwestycji

Dom jest tam, gdzie jesteśmy my i nasi bliscy. To jest Nasze Miejsce. To przyjazna przestrzeń, którą dobrze znamy, gdzie możemy zwolnić, by przeżyć wszystko co najważniejsze.

Osiedle Nasze Miejsce będzie się składać z 6 budynków tworzących harmonijną całość. Ujednolicone bryły i elewacje z uporządkowanym rytmem okien i balkonów zapewnią ład przestrzenny, który będzie stanowić dobro wspólne. Szeroki wybór mieszkań od 2 do 4 pokoi, komfortowe balkony i tarasy oraz urokliwe ogródki przydomowe są obietnicą wygodnej przestrzeni życiowej.

Otoczenie sprzyja wzmacnianiu więzi sąsiedzkich oraz odnalezieniu wewnętrznego spokoju. Ruch kołowy na terenie osiedla jest zminimalizowany. Plac zabaw jest odsunięty na ubocze dla spokoju mieszkańców, a windy są cichobieżne i dyskretne. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Wszechobecna natura otaczająca Nasze Miejsce będzie tworzyć nastrojową i komfortową przestrzeń na progu tętniącego życiem miasta. Wśród starodrzewu znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji mieszkańcy będą mogli zapomnieć o stresie i nabrać pozytywnej energii. Osiedlowy teren rekreacyjny zajmie powierzchnię blisko 2000 m kw., a okolica bogata w liczne tereny zielone będzie zachęcać do uprawiania sportu, biegania, nordic walking, jazdy na rowerze oraz innych aktywności fizycznych.

Wymagania, presja, pośpiech i stres nie będą miały tutaj wstępu. W Naszym Miejscu będzie można odnaleźć spokój, harmonię oraz poczucie przynależności.

Terminy odbiorów:

C1, C2 - luty 2022,

A1, A2 - maj 2022

Inwestycja Nasze Miejsce znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Niepołomicka (5.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Nasze Miejsce została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nasze Miejsce w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 83 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni 44 m2 (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 63 m2 (9 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 83 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (125 miejsc)

W inwestycji znajdują się 124 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (124)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (125 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 44 do 83 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

ŚWIETNA LOKALIZACJA W GDAŃSKU Nasze Miejsce będzie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Dojazd do obwodnicy zajmie zaledwie 8 min., natomiast w 6 min. będzie można trafić stąd do węzła przesiadkowego Łostowice, umożliwiającego dotarcie autobusem lub tramwajem do każdego miejsca w Gdańsku. Dodatkowo codzienną komunikację usprawni przystanek autobusowy znajdujący się zaraz przy osiedlu oraz planowane powstanie ulicy Nowej Świętokrzyskiej. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z rozwiniętej infrastruktury. W pobliżu osiedla będą znajdować się sklepy, przychodnia, szkoła, nowoczesne przedszkola i żłobki, a do okolicznych centrów handlowych będzie można stąd dojechać w kilka minut. W niedalekiej odległości będą zlokalizowane również miejsca umożliwiające codzienną rekreację: zbiorniki retencyjne, wieża widokowa Kozacza Góra i Góra Luizy.

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nasze Miejsce?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nasze Miejsce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Nasze Miejsce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przebiśniegowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nasze Miejsce znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nasze Miejsce znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE PRELUDIUM w odległości 90 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nasze Miejsce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Fresh Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nasze Miejsce w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 270 m znajduje się Orlik (Football), w odległości 290 m znajduje się Orlik (Tennis).

Data publikacji: 17.07.2020
Data aktualizacji: 20.01.2022
Euro Styl S.A. logo

Euro Styl S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Al. Zwycięstwa 13A 80-219 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 18:00
 • Środa: 08:00 - 18:00
 • Czwartek: 08:00 - 18:00
 • Piątek: 08:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 16:00

Możliwość odbycia spotkania online w godzinach pracy biura.

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: