Młody Pruszcz

Oferta archiwalna

Pruszcz Gdański, ul. Obrońców Pokoju

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 295 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Młody Pruszcz

9 zdjęć

Młody Pruszcz
Młody Pruszcz
Młody Pruszcz
Młody Pruszcz

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : ogólnodostępne.
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 12900 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Młody Pruszcz to niewielkie osiedle mieszkaniowe powstające w zacisznej części miasta – przy skrzyżowaniu ul. Cichej i Obrońców Pokoju. Inwestycję utworzą trzy dwupiętrowe budynki, w których zaprojektowano także podziemne hale garażowe. Łącznie we wszystkich trzech budynkach znajdzie się 78 2- i 3-pokojowych mieszkań o powierzchniach liczących od 37 do 64 mkw. W ofercie znajdują się zarówno lokale posiadające aneks kuchenny, jak i oddzielną kuchnię. Do większości mieszkań położonych na parterach przynależeć będą przytulne, ogrodzone ogródki, zaś do wszystkich lokali znajdujących się na piętrach przestronne balkony lub tarasy z przeszklonymi eleganckimi balustradami.

Budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy rozpoczynające bieg w podziemnych halach garażowych, przy których znajdą się również komórki lokatorskie. Na terenie inwestycji zaprojektowano także 2 indywidualne garaże oraz zewnętrzne miejsca postojowe. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich mieszkańców przewidziano ogrodzenie osiedla.

Tę kameralną inwestycję cechować będzie prosta, ascetyczna architektura. Elementem ożywiającym jasne elewacje budynków będą płyty balkonowe zaprojektowane w kolorze pomarańczowym.

Inwestycja Młody Pruszcz znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Obrońców Pokoju (1.4 km od Gdańska), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Młody Pruszcz została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Młody Pruszcz nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Młody Pruszcz powstaje w północno-zachodniej części miasta, niedaleko ulicy Prof. Mariana Raciborskiego prowadzącej do obwodnicy Trójmiasta i gwarantującej przyszłym mieszkańcom szybkie dotarcie do każdego zakątka aglomeracji. Niecałe 700 metrów dzieli teren inwestycji od głównej arterii miasta, tj. ul. Grunwaldzkiej, którą w ciągu 15 minut można dojechać autem do Śródmieścia Gdańska. Najbliższy przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają liczne linie komunikacji zbiorowej, zarówno publicznej, jak i prywatnej, znajduje się w odległości około 800 metrów od inwestycji.

Ze względu na bliskość centrum miasta przyszli mieszkańcy będą mieli zagwarantowany dostęp do rozbudowanej infrastruktury handlowej oraz usługowej – m.in. z zakresu edukacji przedszkolnej i szkolnej, rekreacji czy opieki zdrowotnej.

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Młody Pruszcz?

Przez Pruszcz Gdański przebiega droga krajowa nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 226 i 227. Kursuje tu 8 linii komunikacji miejskiej, a dodatkowo miasto oferuje jedną bezpłatną linię autobusową. Dociera tu Szybka Kolej Trójmiejska. Na południe od Pruszcza biegnie obwodnica Trójmiasta, a fragment zachodniej granicy stanowi autostrada A1, która jest częścią europejskiej trasy E75. Położenie miasta daje mu dobre połączenie z Warszawą i Łodzią.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młody Pruszcz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Młody Pruszcz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cicha (Cmentarz) (n/ż).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Młody Pruszcz znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Młody Pruszcz znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Psychologiczno-Pedagogiczna Poradnia ,,Mały Król" w odległości 180 m, Niepubliczny Integracyjno-Terapeutyczny Punkt Przedszkolny ,,Lawendowy Król" w odległości 180 m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Młody Pruszcz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka, w odległości 500 m znajduje się Netto, w odległości 510 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młody Pruszcz w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu w Pruszczu Gdańskim

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: